https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wilki ukradły fotopułapkę w lesie. Zobacz niesamowite wideo!

Dwa wielkie, szare wilki, mieszkańcy Drawieńskiego Parku Narodowego wybrały się na polowanie. Lecz tym razem, były to bezkrwawe łowy z aparatem fotograficznym… Pojawiły się nagle w środku nocy. Coś zwróciło ich uwagę, coś co błyskało lekkim światłem i cicho szumiało. Odważniejszy podszedł bliżej. Sprawdził, ale ten zapach z niczym mu się nie kojarzył. Mimo tego, ciągle zaintrygowany, zdjął zębami fotopułapkę przymocowaną do starej sosny i ruszył z nią przed siebie.

Zobacz też: Wilki sfilmowane ukrytą kamerą w leśnictwie Chynowo [WIDEO]

 

Dzięki temu możemy dziś podziwiać las widziany z perspektywy wilka. Kilkanaście kroków po królestwie przyrody, tajemniczym świecie, przepełnionym ciszą.

A na koniec szczery wilczy uśmiech, swoiste selfie, które roztapia serce i wzrusza.

 

 

Drawieński Park Narodowy

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

WOW Extra. Sam mam taki model:

https://spy-optic.pl/fotopulapki-z-modulem-gsm/432-nowoczesna-fotopulapka-ereagle-z-serii-e1-z-laserem-pozycjonujacym.html

Ale czekam jeszcze na film życia !

Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska