Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Kopaniny, Lawendowa, Miodowa, Rubinowa, Wagonowa, Zacisze
Pokaż więcej
Wojciech Piotr Surma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023
159
(55,79%)
Joanna Karolina Kobielarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA
76
(26,67%)
Adam Józef Karolak
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
50
(17,54%)
Okręg 2
Aleksandra Puszkina do numeru 23Z i numery nieparzyste od 25 - 35Z, Chabrowa, Jana Kasprowicza, ks. Franciszka Bojdoła, Leszczynowa, Łabędzia, Porzeczkowa
Pokaż więcej
Mirosław Sikora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023
108
(48,00%)
Arkadiusz Zenon Załupski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA
21
(9,33%)
Maria Anna Machulec
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
79
(35,11%)
Piotr Adam Drąg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
17
(7,56%)
Okręg 3
Aleksandra Puszkina numery parzyste od 24 - 36Z i wszystkie numery od 37 do końca, Brzoskwiniowa, Dworcowa, Leśniczówka, Wróbla
Pokaż więcej
Herbert Albert Rzepka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023
107
(43,32%)
Bożena Barbara Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA
16
(6,48%)
Marek Alfred Gołosz
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
124
(50,20%)
Okręg 4
Ceglana, Dojazdowa, Łaziska, Magazynowa, Na Wierzysko, Orzechowa, Przemysłowa, Pszczyńska-do numeru 73Z, Różana, Składowa, Spokojna, Towarowa, Transportowa, Zawodzie
Pokaż więcej
Franciszek Alojzy Smykla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023
136
(60,99%)
Jakub Jacek Białoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA
15
(6,73%)
Gabriela Jolanta Błotko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
72
(32,29%)
Okręg 5
Pszczyńska od numeru 74 do końca
Pokaż więcej
Adrian Marek Krzyżowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023
174
(90,63%)
Urszula Steczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA
10
(5,21%)
Beata Stanisława Mroczek
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
8
(4,17%)
Okręg 6
Główna do numeru 69Z, numery nieparzyste od 71 - 117Z
Pokaż więcej
Franciszek Wojciech Szulc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023
130
(62,20%)
Ewa Anna Kos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA
79
(37,80%)
Okręg 7
Astrów, Główna numery parzyste od 70 - 96Z, wszystkie numery od 119 do końca, Józefa Markiela, Tysiąclecia, Widok, Wrzosowa, Zwycięstwa
Pokaż więcej
Szymon Zbigniew Załęcki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023
100
(34,72%)
Małgorzata Kazimiera Jeziorny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA
38
(13,19%)
Magdalena Julia Molecka
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
84
(29,17%)
Jadwiga Harupa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH
50
(17,36%)
Jakub Piotr Cofała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(5,56%)
Okręg 8
Dwór, Malinowa, Ładna, Profilowa, Słoneczna, Zbożowa, Zjednoczenia
Pokaż więcej
Barbara Krystyna Polok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023
109
(53,96%)
Jerzy Stefan Kopeć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA
32
(15,84%)
Przemysław Piotr Mroczek
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
61
(30,20%)
Okręg 9
Pod Lasem, Sosnowa, Tęczowa, Tyska
Pokaż więcej
Grażyna Gabriela Świerkot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023
70
(22,51%)
Grażyna Łucja Swadźba-Szojda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA
124
(39,87%)
Agnieszka Aleksandra Stasiak
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
62
(19,94%)
Piotr Chrzęszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH
55
(17,68%)
Okręg 10
Franciszka Fityki, Jodłowa, Łuczników, Pszczyńska do numeru 347Z
Pokaż więcej
Lidia Adelajda Borowian-Cyba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023
149
(45,02%)
Tomasz Wojciech Fityka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA
182
(54,98%)
Okręg 11
Miarowa, Pszczyńska-od numeru 348 do końca, Zaleśna
Pokaż więcej
Ilona Maria Konieczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023
47
(17,74%)
Ireneusz Stanisław Suchoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA
164
(61,89%)
Patryk Leszek Fila
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH
54
(20,38%)
Okręg 12
Brzozowa, Bukowa, Dębowa, ks. Tomasza Mamzera, Lipowa, Motyla, Obrońców Ziemi Śląskiej, Sasanek, Stokrotek, Wierzbowa, Wojciecha Drzymały
Pokaż więcej
Andrzej Stanisław Wyroba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023
133
(46,02%)
Piotr Paweł Profaska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA
156
(53,98%)
Okręg 13
Brzeźna, Kpt. Jana Rybczyńskiego, ks. Franciszka Olmy, Macierzanki, Pszczela, Rybnicka do numeru 53Z i numery nieparzyste od 55 - 81Z, Wilhelma Bojdoła
Pokaż więcej
Piotr Jerzy Jeleń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023
103
(39,46%)
Ewelina Katarzyna Tańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA
64
(24,52%)
Beata Jadwiga Kempa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH
94
(36,02%)
Okręg 14
Grabowa, płk. Władysława Kiełbasy, Rybnicka numery parzyste od 54 - 82Z , wszystkie numery od 83 - 163Z i numery nieparzyste od 165 - 239Z, Zajęcza
Pokaż więcej
Joanna Agnieszka Pasierbek-Konieczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023
97
(39,75%)
Szymon Adam Danielczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA
93
(38,11%)
Krzysztof Andrzej Rybczyński
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
16
(6,56%)
Grzegorz Tadeusz Kośmider
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH
38
(15,57%)
Okręg 15
Akacjowa, Franciszka Kłosa, Jarzębinowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Leśna, Magnolii, Rybnicka numery parzyste od 164 - 240Z i wszystkie numery od 241 do końca, Wiśniowa
Pokaż więcej
Maciej Marcin Marciniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WYRY 2023
80
(24,92%)
Adam Paweł Myszor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNY ZWIĄZEK MIESZKAŃCÓW ADAMA MYSZORA
175
(54,52%)
Bronisław Jerzy Ficek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH
66
(20,56%)