Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa Ceków-Kolonia–domy od nr 1 do 19 oraz od nr 26 do 60
Pokaż więcej
Halina Mosiniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 2
Część sołectwa Ceków-Kolonia – domy od nr 20 do 25 oraz od nr 61 do końca
Pokaż więcej
Bożena Maria Pawłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHOJNACKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 3
Sołectwo Ceków
Pokaż więcej
Monika Katarzyna Marczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(32,50%)
Halina Szczecińska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
81
(67,50%)
Okręg 4
Sołectwa: Gostynie, Nowe Prażuchy
Pokaż więcej
Paweł Jan Hoffmann
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 5
Sołectwa: Kosmów, Kosmów-Kolonia
Pokaż więcej
Józef Antoni Majewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 6
Sołectwa: Kuźnica, Stare Prażuchy
Pokaż więcej
Tomasz Sylwester Różański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(75,41%)
Magdalena Teresa Grzywacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI NASZA KUŹNICA
30
(24,59%)
Okręg 7
Sołectwa: Nowa Plewnia, Plewnia
Pokaż więcej
Katarzyna Jadwiga Koniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHOJNACKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 8
Sołectwa: Przedzeń, Szadek
Pokaż więcej
Stanisław Józef Pasternak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(43,94%)
Joanna Agnieszka Chojnacka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
74
(56,06%)
Okręg 9
Sołectwo Podzborów i część sołectwa Morawin-domy od nr 67 do 86A
Pokaż więcej
Kazimierz Zygmunt Mroziński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(33,03%)
Aleksandra Małgorzata Szymfel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHOJNACKIEGO
73
(66,97%)
Okręg 10
Część sołectwa Morawin: domy od nr 1 do 66 oraz od nr 87 do końca
Pokaż więcej
Agnieszka Karpisiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHOJNACKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwo Beznatka oraz części sołectwa Kamień: Bystrek, Cierpiatka, Kamień-Kolonia, Orzeł, Magdalenów
Pokaż więcej
Krzysztof Józef Ukleja
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 12
Część sołectwa Kamień-domy od nr 1 do nr 70A
Pokaż więcej
Jacek Maślak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
104
(63,80%)
Kazimierz Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHOJNACKIEGO
59
(36,20%)
Okręg 13
Część sołectwa Kamień-domy od nr 71 do końca
Pokaż więcej
Agata Hubert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHOJNACKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwo Przespolew Kościelny
Pokaż więcej
Małgorzata Dorota Jaworska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHOJNACKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwo Przespolew Pański
Pokaż więcej
Aldona Banko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(17,02%)
Robert Wojciech Nowicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHOJNACKIEGO
78
(82,98%)