Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Kcynia – część, ulice: Ceglana, Dworcowa, Farna, Gliniana, Libelta, Nowa, Ogrodowa, Sądowa, Szubińska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”
-
17
Jan Zygmunt Kurant
186
(39,16%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Magdalena Barbara Rybak
77
(16,21%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Edmund Stanisław Tyckun
54
(11,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SZCZEPANIAK
-
18
Arkadiusz Marek Stachowiak
158
(33,26%)
Okręg 2
miasto Kcynia – część, ulice: Bolesława Pobożnego, Emila Jurczyka, Garncarska, Jana Kantego, Klasztorna, Krzywa, Nakielska, Okrężna, Polna, Tupadzka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULA STACHOWIAK
-
21
Urszula Stachowiak
270
(82,57%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Filip Józef Marosz
57
(17,43%)
Okręg 3
miasto Kcynia – część, ulice: Cmentarna, Kasztanowa, Młyńska, Parkowa, Poznańska, Rynek, Strażacka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”
-
17
Monika Wołyńska
150
(38,66%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Aneta Magdalena Kowalska
45
(11,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KCYNIA
-
19
Mateusz Marek Konopka
35
(9,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PEZACKIEGO
-
15
Anna Prybińska-Marciniak
116
(29,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SZCZEPANIAK
-
18
Joachim Dawid Cybulski
42
(10,82%)
Okręg 4
miasto Kcynia – część, ulice: Brzozowa, Ciasna, Jesionowa, Krótka, Kwiatowa, Łąkowa, Modrakowa, Podgórna, 750 – lecia Kcyni, Słoneczna, Szewska, Wiejska, Wincentego Witosa, Wybudowanie, Wyrzyska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”
-
17
Marek Ignacy Grewling
71
(17,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MARKA SZARUGI”
-
16
Magdalena Monika Wyczańska-Jabłkowska
150
(37,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tomasz Szymon Prusak
38
(9,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PEZACKIEGO
-
15
Adam Krzyżanowski
120
(30,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SZCZEPANIAK
-
18
Jadwiga Winiaszewska
20
(5,01%)
Okręg 5
miasto Kcynia – część, ulice: Adama Asnyka, Bolesława Prusa, Czesława Miłosza, Elizy Orzeszkowej, Henryka Sienkiewicza, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Pałucka, Powstańców Wielkopolskich, Stefana Żeromskiego, Wisławy Szymborskiej, Zielona, Zofii Nałkowskiej
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”
-
17
Adam Zubrzycki
35
(8,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK KULIBERDA
-
20
Henryk Wojciech Kuliberda
108
(26,54%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Elżbieta Dworniczak
24
(5,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PEZACKIEGO
-
15
Mirosław Pezacki
187
(45,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SZCZEPANIAK
-
18
Bartłomiej Nowicki
53
(13,02%)
Okręg 6
sołectwa: Elizewo, Malice, Suchoręcz, Turzyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”
-
17
Katarzyna Miller
47
(13,13%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tomasz Bagnerowski
111
(31,01%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Lidia Napieralska
25
(6,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA STACHOWIAKA
-
22
Mateusz Stachowiak
175
(48,88%)
Okręg 7
sołectwa: Iwno, Karmelita, Kazimierzewo, Łankowice, Sierniki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”
-
17
Eugeniusz Czesław Hodana
86
(20,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MARKA SZARUGI”
-
16
Wiesław Mroczek
45
(10,98%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Zbigniew Tadeusz Witczak
170
(41,46%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jacek Lemke
99
(24,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SZCZEPANIAK
-
18
Łukasz Szczepaniak
10
(2,44%)
Okręg 8
sołectwa: Gromadno, Ludwikowo, Piotrowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”
-
17
Alicja Krystyna Woźniak
161
(49,69%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dorota Mirosława Tecław
145
(44,75%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Kończewski
18
(5,56%)
Okręg 9
sołectwa: Chwaliszewo, Dobieszewko, Dobieszewo, Rozpętek, Słupowa, Słupowiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”
-
17
Jacek Piotr Strychalski
147
(33,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MARKA SZARUGI”
-
16
Ewa Tomaszek
167
(37,53%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Kamil Wilk
103
(23,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Józef Andrzej Marosz
28
(6,29%)
Okręg 10
sołectwa: Dziewierzewo, Miastowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”
-
17
Dorota Czerwińska
269
(58,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MARKA SZARUGI”
-
16
Bożena Maria Mordzak
80
(17,32%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Radzisław Ślężak
54
(11,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Napieralski
50
(10,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SZCZEPANIAK
-
18
Lucyna Teresa Bursztynowicz
9
(1,95%)
Okręg 11
sołectwa: Górki Dąbskie, Górki Zagajne, Żarczyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”
-
17
Tomasz Bronisław Świerc
93
(33,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MARKA SZARUGI”
-
16
Marzena Elżbieta Rajmann
71
(25,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bartłomiej Muzolf
92
(32,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SZCZEPANIAK
-
18
Tomasz Osial
23
(8,24%)
Okręg 12
sołectwa: Paulina , Sipiory, Studzienki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”
-
17
Tadeusz Lepper
164
(45,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MARKA SZARUGI”
-
16
Piotr Łuczak
97
(26,94%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mirosława Pacała
49
(13,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Socha
50
(13,89%)
Okręg 13
sołectwa: Dębogóra, Szczepice, Tupadły
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”
-
17
Danuta Piechowiak
81
(25,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MARKA SZARUGI”
-
16
Stanisław Grabarski
102
(31,48%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ryszard Korbal
110
(33,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SZCZEPANIAK
-
18
Tomasz Antoni Szczepaniak
31
(9,57%)
Okręg 14
sołectwa: Laskownica, Mieczkowo, Nowa Wieś Notecka, Smogulecka Wieś
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”
-
17
Elwira Kinga Florek
105
(34,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MARKA SZARUGI”
-
16
Piotr Wieczorek
103
(33,77%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Danuta Teresa Rudzka
97
(31,80%)
Okręg 15
sołectwa: Głogowiniec, Grocholin, Palmierowo, Żurawia-Włodzimierzewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HEMMERLINGA „KCYNIA RAZEM”
-
17
Aleksandra Maria Gładysiewicz-Kołos
110
(26,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MARKA SZARUGI”
-
16
Brygida Maria Prus
67
(16,18%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Łukasz Kazimierz Szczepański
165
(39,86%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Katarzyna Staudt
72
(17,39%)