Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatAkacjowa, Baczewskiego, Bielikowa, Bindera, Biwakowa, Bledzewska, Bociania, Braci Paździorków, Bracka, Brauna, Brzozowa, Budowlanych, Bydgoska, Chabrowa, Chmielna, Chorągwiana, Cicha, Cysterska, Czechowska, Deszczowa, Dojazdowa, Dom Pomocy Społecznej Nr 1, Drozdowa, Drużynowa, Dworska, Dziewięciu Muz, Fabryczna, Furmanka, Gajowa, Głowackiego, Gnieźnieńska, Gospodarska, Góra Powstańców, Grabowa, Graniczna, Grobla, Grochowa, Gruntowa, Gryczana, Harcerska, Hermy, Hufcowa, Inowrocławska, Jaskółcza, Jasna, Jaśminowa, Jaworowa, Jęczmienna, Junacka, Jutowa, Karnińska, Kasprzaka, Kirkora, Klonowa, Kłosowa, Knaka, Kobylogórska, Kolejowa, Koniawska, Korsaka, Kowalskiego, Krańcowa, Kręta, Krótka, Krzywa, Kujawska, Kukułcza, Kwiatowa, Lambora, Leśna, Leszczynowa , Lipowa, Ludowa, Łagodzińska, Łąkowa, Łysa, Makowa, Malinowa, Małopolska, Małorolnych, Mazowiecka, Mazurkowa, Mechaniczna, Miernicza, Międzychodzka, Miodowa, Morelowa, Niwicka, Nizinna, Nowa, Nowy Dwór, Ogrodowa, Orzechowa, Orzeszkowej, Osadnicza, Osiedlowa, Owcza, Paradyska, Parkowa, Partyzantów, Piaskowa, Pilska, Plac Staromiejski, Podgórna, Podmiejska, Podmiejska Boczna, Pogodna, Polna, Poleska, Południowa, Portowa, Poznańska, Półwiejska, Prosta, Przemysłowa, Pszenna, Ptasia, Rodła, Różana, Rumiankowa, Rzepińska, Sadowa, Siedlicka, Sielska, Sierakowska, Siewna, Skautów, Skowronkowa, Skrajna, Skromna, Słabońskiego, Słowicza, Sowia, Spokojna, Spółdzielców, Strażacka, Stroma, Sulęcińska, Sybiraków, Szamarzewskiego, Szkolna, Szlachecka, Szpitalna, Śląska, Środkowa, Świetlana, Świętego Jerzego, Targowa, Teatralna, Tkacka, Torfowa, Toruńska, Towarowa, Tymiankowa, Ulimska, Urocza, Urodzajna, Uskok, Walczaka nr 13, 13A, 15, Walczaka od nr 2 do nr 11, Wał Długi, Wał Okrężny, Wał Poprzeczny, Wał Śluzy, Warszawska od nr 1 do nr 74, Warszawska od nr 75 do nr 298, Waryńskiego, Wawrowska, Wawrzyniaka, Wągrowiecka, Wąska, Wiatraczna, Widok, Wierzbowa, Willowa, Winna, Włościańska, Woskowa, Wschodnia, Wspólna, Wylotowa, Zachodnia, Zagrodowa, Zakład Karny, Zastępowa, Zbąszyńska, Zieleniecka, Zielna, Zielona, Ziemiańska, Zuchów, Żerańska, Żniwna, Żurawia, Żytnia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
al. 11 Listopada, al. Konstytucji 3 Maja numery od 9 do 27 i od 48 do 105, al. Konstytucji 3 Maja od nr 28 do nr 30, Alabastrowa, Ametystowa, Artylerzystów, Asnyka, Ateńska, Bajana, Barytowa, Bazaltowa, Berlińska, Berylowa, Bohaterów Westerplatte, Broniewskiego, Brukselska, Bułgarska, Cedyńska, Chełmońskiego, Chojeńska, Chorwacka, Chyża, Ciołkowskiego, Czeska, Czołgistów, Dąbroszyńska, Dobra od nr 1 do 25, Dobra od nr 26 do nr 61, Dolna, Dolomitowa, Drawska, Drzewicka, Folwarczna, Gagarina, Galenowa, Goleniowska, Górna, Grafitowa, Granitowa, Grottgera, Gryfińska, Gwiaździsta numery 2, 5, 7, 14, 16, 18, 20, 22, Gwiaździsta numery 3, 6, 8, 10, 12, Haska, Hetmańska, Husarska, Ikara, Jaspisowa, Jastrzębia, Kadetów, Kamienna, Kamieńska, Kasztelańska, Kijowska, Kirasjerów, Kołłątaja, Kołobrzeska, Komandosów, Korczaka, Kosmonautów, Kostrzyńska, Koszalińska, Kredowa, Krzemowa, Krzyżowa, Kuratowskiej, Kwarcowa, Lazurytowa, Lelewela, Lipiańska, Litewska, Lizbońska, Londyńska, Lotników, Lwowska, Łobeska, Macedońska, Madrycka, Malachitowa, Malczewskiego, Mała, Małyszyńska, Marcinkowskiego numery od 1 do nr 7, Marcinkowskiego numery od 9 do 13 i od 64 do 80, Marcinkowskiego od nr 15 do nr 19 i od nr 93 do nr 121, Marmurowa, Marynarki Wojennej, Matejki od nr 38 do nr 54 i nr 60, Matejki od nr 61 do nr 64, Metalowców, Minerów, Mironicka, Moryńska, Mosiężna, Myśliborska, Nad Wartą, Nasienna, Nefrytowa, Niemcewicza, Nowogardzka, Odlewników, Okopowa, Olimpijska, Onyksowa, Orla, Ozima, Pankiewicza, Paryska, Pełczycka, Piechoty, Piłkarska, Pirytowa, Plac Polski, Plac Słoneczny, Plac Unii Europejskiej, Planetarna, Pograniczników, Polarna, Policka, Połczyńska, Pontonierów, Praska, Promienna, Przy Stadionie, Pyrzycka, Rejewskiego, Rolna, Różyckiego, Rumuńska, Rycerska, Ryska, Rzeczna, Rzeźnicka, Rzymska, Saperów, Serbska, Sjenitowa, Skalskiego, Skarżyńskiego, Słoneczna od nr 1 do nr 85, Słoneczna od nr 86 do 96, Słowacka, Słupska, Sokola, Spiżowa, Sportowa, Staffa, Stalowa, Stanisławskiego, Stargardzka, Szczecińska, Tańskiego, Tartaczna, Topazowa, Tytanitowa, Ułanów, Uranitowa, Ustronie, Wapienna, Warzywna, Węgierska, Wiedeńska, Wileńska, Wiśniowa, Witnicka, Wolińska, Zatorze, Zbożowa, Złotego Smoka, Zwiadowców, Zygalskiego, Źródłowa, Żeglarska, Żelazna, Żeromskiego, Żołnierzy Niezłomnych
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
30 - go Stycznia, Armii Polskiej, Baczyńskiego, Bohaterów Warszawy, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Borowskiego, Chopina, Cieszkowskiego, Dąbrowskiego, Dąbrowskiej, Długosza, Drzymały, Dunikowskiego, Dworcowa, Dzieci Wrzesińskich, Estkowskiego, Fiedlera, Fredry od nr 1 do nr 7, Fredry od nr 9 , Garbary, Hawelańska, Hejmanowskiej, Herberta, Jagiełły, Jancarza, Kasprowicza, Kazimierza Jagiellończyka, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kopernika, Kossaka, Kosynierów Gdyńskich, Kotsisa, Krasińskiego, Lutycka, Łazienki, Łokietka, Łużycka, Matejki od nr 1 do nr 37 i od nr 65 do nr 90, Mickiewicza, Mieszka I, Młodych, Młyńska, Moniuszki, Mostowa, Mościckiego, Nadbrzeżna, Norwida, Obotrycka, Orląt Lwowskich, Pionierów, pl. Nieznanego Żołnierza, pl. Grunwaldzki, Pocztowa, Prusa, Reja, Reymonta, Roosevelta, Sienkiewicza, Sikorskiego numery od 7 do 24 i od 116 do 144, Sikorskiego od nr 25 do nr 113, Składowa, Skłodowskiej-Curie, Słowackiego, Słowiańska , Spichrzowa, St. Rynek, Stara, Staszica, Strzelecka, Szymanowskiego, Tuwima, Wańkowicza, Wełniany Rynek, Wodna, Wybickiego, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego od nr 1 do nr 76, Zabytkowa, Zapolskiej, Zaułek
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
al. ks. Witolda Andrzejewskiego al. Ruchu Młodzieży Niezależnej, Andersa, Arciszewskiego, Ariańska, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Batalionu "Zośka", Batorego, Błotna, Bogusławskiego, Bora-Komorowskiego, Cegielskiego, Chodkiewicza, Cisowa, Cyprysowa, Czarnieckiego, Czartoryskich, Czartoryskiego, Czechowica, Daglezjowa, Dekerta, Diamentowa, Domańskiego, Dowbora Muśnickiego, Działkowców, Działyńskich, Edelmana, Fieldorfa-Nila, Frycza Modrzewskiego, Górki, Hallera, Hubala, Jackowskiego, Jana Kazimierza, Janockiego, Jodłowa, Kazimierza Wielkiego numery od 46 do 124, Kazimierza Wielkiego od nr 1 do nr 45, Ketlinga, Kiemliczów, Kilińskiego, Kleeberga, Kmicica, Kombatantów, Komeńskiego, Komisji Edukacji Narodowej, Konarskiego, Kopczyńskiego, Koralowa, Kukuczki, Kurnatowskiego, Kutrzeby, Libelta, Longinusa Podbipięty, Lubienieckiego, Łaskiego, Maczka, Metziga, Mikołajczyka, Modrzewiowa, Naruszewicza, Niemirycza, Obrońców Pokoju, Ogińskiego, Okrzei, Okulickiego, Oleńki Billewiczówny, Opalowa, Ordona, Ossolińskich, Ostroroga, Owocowa, Perłowa, Pileckiego, Piramowicza, pl. Jana Pawła II, Plater, Pluty, Popławskiego, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Prądzyńskiego, Puszkina, Raczyńskich, Rejtana, Rubinowa, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. , Zespół Szpitalny przy ul. Dekerta 1, Saska, Sczanieckiej, Sendlerowej, Skrzetuskiego, Sosabowskiego, Sosnkowskiego, Sosnowa, Sowińskiego, Srebrna, Starzyńskiego, Sucharskiego, Szarych Szeregów, Szlichtynga, Szmaragdowa, Śniadeckich, Świerkowa, Taczaka, Taszyckiego, Ukośna, Wiejska, Władysława IV, Wołodyjowskiego, Wyszyńskiego od nr 77, Zagłoby, Załuskich, Zielona Kotlina, Złota, Żółkiewskiego, Żwirki i Wigury, Żwirowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
8 Maja, Bema, Bohaterów Lenino, Chemiczna, Chłopickiego , Czereśniowa, Czwartaków, Daszyńskiego, Dembowskiego, Dmowskiego, Dom Pomocy Społecznej Nr 2, Dowgielewiczowej, Dywizjonu 303, Dziewiarska, Energetyków, Filaretów, Filomatów, Górczyńska, Grabskiego, Grota-Roweckiego, Jedwabnicza, Juchacz, Klimek, Korcza, Kordowa, Korfantego, Kościuszki, Kroenke, Kućki, Kwiatkowskiego, Langiewicza, Legionów Polskich, Łukasińskiego, Moraczewskiego, Na Skarpie, Narutowicza, Niepodległości, Nylonowa, Okólna, Paderewskiego, Papuszy, Piłsudskiego, Poliamidowa, Połaniecka, Pomorska, Poniatowskiego, Przędzalnicza, Pułaskiego nr 63, Pułaskiego od nr 1 do nr 8, Pułaskiego od nr 9 do nr 59, Racławicka, Rataja, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. , Zespół Szpitalny przy ul. Walczaka 42, Siedzikówny-Inki, Silwanowska, Stilonowa, Sułkowskiego, Szwoleżerów od nr 1 do 8, Szwoleżerów od nr 9 do nr 18, Ściegiennego, Traugutta, Walczaka nr 12, 14 i od nr 17 do nr 23, Walczaka nr 16, Walczaka od nr 24 do nr 42, Walczaka od nr 43 do nr 110, Witosa, Włókiennicza, Wojciechowskiego, Wróblewskiego numery 52, 54, 56, 65, 67, Wróblewskiego od nr 1 do nr 29, Wróblewskiego od nr 31 do nr 51, 53, 55 i od nr 57 do nr 61, 63, 71, 73, Zacisze, Zamenhofa, Zawackiej
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów