Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Międzypole, Międzyleś od nr 1 do nr 37A
Pokaż więcej
Janusz Mroczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(25,52%)
Sławomir Rosłon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON
78
(40,63%)
Mariola Kubuj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
33
(17,19%)
Bożena Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA
32
(16,67%)
Okręg 2
Międzyleś od nr 38 do końca miejscowości
Pokaż więcej
Mariusz Arkadiusz Podleś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(47,65%)
Mariusz Meirowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON
73
(42,94%)
Marek Wiatrak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA
16
(9,41%)
Okręg 3
Wólka Dąbrowicka
Pokaż więcej
Aldona Szulich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON
60
(38,96%)
Dominik Boruc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SKONIECZNEGO
25
(16,23%)
Mariusz Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
45
(29,22%)
Bogdan Stanisław Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA
24
(15,58%)
Okręg 4
Cygów, Nowy Cygów
Pokaż więcej
Zbigniew Piotr Żołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
214
(81,68%)
Maksymilian Zacheja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA
48
(18,32%)
Okręg 5
Choiny, Czubajowizna
Pokaż więcej
Paweł Wacław Witkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON
19
(8,84%)
Marcin Skonieczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SKONIECZNEGO
87
(40,47%)
Ewa Anna Jachacy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
54
(25,12%)
Stefan Tlaga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA
55
(25,58%)
Okręg 6
Dąbrowica, Laskowizna, Józefin
Pokaż więcej
Wiesław Rozbicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(48,08%)
Renata Banaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SKONIECZNEGO
18
(8,65%)
Damian Rozbicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
41
(19,71%)
Zbigniew Wiesław Górecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA
19
(9,13%)
Konrad Pazio
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIĘTY FLORIAN
30
(14,42%)
Okręg 7
Grzegorz Gryz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(14,84%)
Grzegorz Karcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SKONIECZNEGO
15
(5,86%)
Dawid Strzelecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
170
(66,41%)
Agnieszka Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA
28
(9,93%)
Okręg 8
Turze, Stróżki
Pokaż więcej
Marcin Plasota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON
12
(8,05%)
Andrzej Bogdan Wojdyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
63
(42,28%)
Tomasz Brogowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA
74
(49,66%)
Okręg 9
Jadwiniew, Rojków
Pokaż więcej
Grażyna Kominek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(19,25%)
Monika Stańczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON
25
(10,46%)
Ewelina Grzywaczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SKONIECZNEGO
30
(12,55%)
Iwona Magdalena Nagraba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
65
(27,20%)
Piotr Zacheja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA
53
(22,18%)
Agnieszka Litwin
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
20
(8,37%)
Okręg 10
Wola Cygowska, Helenów
Pokaż więcej
Artur Elsner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON
62
(44,93%)
Michał Roman Kielczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
45
(32,61%)
Danuta Gabriela Bombik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA
31
(22,46%)
Okręg 11
Kolno, Kielczykowizna, Wola Ręczajska
Pokaż więcej
Wiktor Wojdyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON
76
(33,63%)
Urszula Jackiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
71
(31,42%)
Leszek Błaszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA
79
(34,96%)
Okręg 12
Nowe Ręczaje
Pokaż więcej
Emila Bułanowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(11,43%)
Jarosław Jacek Gorczyca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON
45
(21,43%)
Krzysztof Michał Borowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SKONIECZNEGO
20
(9,52%)
Andrzej Orych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
90
(42,86%)
Katarzyna Chacińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA
31
(14,76%)
Okręg 13
Ręczaje Polskie, Nadbiel
Pokaż więcej
Leszek Zdzisław Szczęsny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(17,87%)
Agnieszka Kruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON
24
(10,21%)
Teresa Chacińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SKONIECZNEGO
97
(41,28%)
Jolanta Sałańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA
72
(30,64%)
Okręg 14
Krubki-Górki, Małków, Trzcinka
Pokaż więcej
Jan Rogala
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(35,26%)
Artur Zbigniew Szejna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON
31
(16,32%)
Michał Królikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SKONIECZNEGO
9
(4,74%)
Marek Piotr Szałwia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
56
(29,47%)
Ryszard Jan Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA
27
(14,21%)
Okręg 15
Ostrowik, Zabraniec
Pokaż więcej
Przemysław Domagała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(30,25%)
Jakub Ksawery Miziołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON
23
(8,19%)
Ewelina Smoderek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SKONIECZNEGO
16
(5,69%)
Bogdan Ulejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
119
(42,35%)
Marek Waś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA
38
(13,52%)