Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
ulice: Akacjowa, Asnyka, Bema, Betonowa, Borowa od nr 85 do końca, Batorego, Broniewskiego, Brzechwy, Brzozowa, Brynicka, Daleka, Dziekana, Francuska, Graniczna, Handlowa, Harcerska, Jasna, Kasztanowa, Katowicka od Nr 54 – 110 parzyste, od 157 do końca, Klonowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Krakowska, Krasickiego, Krótka, Krzywa, 3 Kwietnia, Letnia, Lipowa, Lwowska, Małobądzka, Matejki, Mazura, Mickiewicza, Norwida, Nowopogońska od 100 do końca, Orzeszkowej, Piaskowa, Piastowska, Płocka, Pola, Poniatowskiego, Promyka, Prosta, Prusa, Pułaskiego, Pusta, Robotnicza, Rzemieślnicza, Saturnowska, Sienkiewicza, Sikorskiego, Skorupki, Słowackiego, Spacerowa, Staropogońska, Stawowa, Sułkowskiego, 27 Stycznia, 3 Szyb, Szybikowa, Trznadla, Warszawska, Wiejska, Wiosenna, Wiśniowa, Wojciechowskiego, Wybickiego, Wyspiańskiego, Zamiejska, Zapolskiej, Zwycięstwa, Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA SAMORZĄDOWA NOWA CZELADŹ
-
1
Anna Julia Ślagórska
102
(2,10%)
-
2
Paweł Krystian Ożóg
175
(3,60%)
-
3
Agnieszka Magdalena Zasadzień
44
(0,91%)
-
7
Artur Krzysztof Siedlecki
38
(0,78%)
-
5
Zdzisław Stanisław Golec
32
(0,66%)
-
6
Paweł Artur Ossowski
3
(0,06%)
-
4
Magdalena Katarzyna Pasternak
29
(0,60%)
-
8
Anna Powązka
15
(0,31%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Halina Wiktor-Kubasik
89
(1,83%)
-
1
Włodzimierz Leszek Jaros
171
(3,52%)
-
3
Marcin Tomasz Kacperek
55
(1,13%)
-
5
Jadwiga Żak
49
(1,01%)
-
4
Łukasz Krystian Szczerba
70
(1,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Anna Łucja Grzybowska-Malec
14
(0,29%)
-
2
Cezary Adam Dobrowolski
22
(0,45%)
-
9
Anna Bladoszewska
13
(0,27%)
-
1
Stanisław Maria Pisarek
149
(3,07%)
-
6
Barbara Bańka
13
(0,27%)
-
4
Waldemar Wilhelm Korczyk
18
(0,37%)
-
8
Klaudia Anna Miłek
18
(0,37%)
-
3
Andrzej Eugeniusz Kostarz
8
(0,16%)
-
7
Sandra Anna Kidawa
16
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
9
Robert Alfred Chanak
17
(0,35%)
-
1
Małgorzata Dorota Chojnacka
378
(7,78%)
-
6
Daniel Łukasz Paszewski
11
(0,23%)
-
4
Monika Elżbieta Szczęśniak
57
(1,17%)
-
2
Tadeusz Józef Pąperski
20
(0,41%)
-
3
Lena Marzena Wardenga
54
(1,11%)
-
8
Szymon Kamil Ornat
24
(0,49%)
-
7
Barbara Józefa Krawczyk
17
(0,35%)
-
5
Agnieszka Monika Tazbir
18
(0,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SZALEŃCA
-
3
Monika Marzena Pawlik
574
(11,81%)
-
2
Dominik Paweł Penar
611
(12,57%)
-
1
Jolanta Izabela Moćko
342
(7,04%)
-
7
Jakub Grzegorz Kużdżał
198
(4,07%)
-
4
Patrycja Barbara Juszczyk
555
(11,42%)
-
6
Grażyna Genowefa Strączek
114
(2,35%)
-
8
Barbara Ewa Wszołek
384
(7,90%)
-
9
Łukasz Kożuch
73
(1,50%)
-
5
Dariusz Jarosław Pietrzykowski
269
(5,54%)
Okręg 2
ulice: Aleja Róź, Astrów, Borowa od nr 1 – 57, Biedermanna, Cicha, Chopina, Curie-Skłodowskiej, Czarnomskiego, Czeczotta, Dehnelów, Górnicza, Kamienna, Katowicka 73 – 153 nieparzyste, 21 Listopada, Lotnicza, Legionów, Łączna, Miła, Moniuszki, Niecała, Niepodległości, Nowa, Nowopogońska od nr 1 – 99, Okrzei, Polna, Powstania Styczniowego, Parkowa, Powstańców Śląskich, Reja, Reymonta, Równoległa, Sosnowa, Scheiblera, Siemianowicka, Skałka, Składkowskiego, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Staszica od 9 do końca, Strzelecka, Szarych Szeregów, Szyb Jana, Ślepa, Topolowa, Wapienna, Węglowa, Zacisze.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA SAMORZĄDOWA NOWA CZELADŹ
-
2
Joanna Dorota Kowalska
27
(0,59%)
-
1
Marek Mrozowski
99
(2,16%)
-
3
Marek Stanisław Gawron
54
(1,18%)
-
4
Zofia Stanisława Stachura
25
(0,55%)
-
6
Bożena Łucja Marzec
11
(0,24%)
-
7
Jakub Wojciech Kotuła
43
(0,94%)
-
8
Marzena Antonina Leśniewska
14
(0,31%)
-
5
Edward Wincenty Lisek
15
(0,33%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Piotr Sobolewski
6
(0,13%)
-
1
Irena Owczarz
459
(10,01%)
-
3
Joanna Teresa Nowińska
35
(0,76%)
-
2
Katarzyna Pilc
132
(2,88%)
-
4
Łukasz Władysław Jurczyk
17
(0,37%)
-
6
Ryszard Józef Kula
27
(0,59%)
-
7
Marek Marian Rok
11
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Zbigniew Eugeniusz Baran
42
(0,92%)
-
4
Krzysztof Piotr Kwintal
28
(0,61%)
-
3
Sławomir Janusz Owczarek
122
(2,66%)
-
1
Krystyna Ewa Szotowska
70
(1,53%)
-
6
Anna Sylwia Herman-Wit
9
(0,20%)
-
5
Ewelina Izabela Ogrodnik
15
(0,33%)
-
7
Halina Cesarz
5
(0,11%)
-
8
Roman Marian Weżgowiec
13
(0,28%)
-
9
Artur Marek Mazur
27
(0,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Danuta Kwiecień
40
(0,87%)
-
9
Sara Carmen Wardenga
15
(0,33%)
-
4
Stefan Zbigniew Łukasiewicz
43
(0,94%)
-
2
Piotr Stefan Cieślik
125
(2,73%)
-
5
Longina Wiesława Bacia
25
(0,55%)
-
6
Sebastian Stefan Motylski
22
(0,48%)
-
1
Zbigniew Bolesław Panek
234
(5,10%)
-
3
Brygida Anna Grudniewska
69
(1,51%)
-
7
Grzegorz Adam Makówka
45
(0,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SZALEŃCA
-
2
Patryk Stanisław Trybulec
774
(16,88%)
-
4
Janina Rozalia Wcisło
197
(4,30%)
-
3
Zofia Stanisława Bazańska
207
(4,52%)
-
5
Waldemar Jacek Żak
188
(4,10%)
-
1
Marcin Grzegorz Gadecki
487
(10,62%)
-
6
Karolina Anna Jąderko
139
(3,03%)
-
7
Łukasz Jakub Wesołowski
439
(9,58%)
-
8
Wiesława Janina Szczepanik-Zalewska
34
(0,74%)
-
9
Krystian Jan Dąbrowski
195
(4,25%)
Okręg 3
ulice: Armii Krajowej, Asfaltowa, Będzińska, Boczna, Boguckiego, Bratków, Bytomska, Ciasna, Ciołkowskiego, Chmielna, Cmentarna, Czysta, Dojazd, Gdańska, Grodziecka, Górna, Jaśminowa Jagodowa, Katowicka 1 – 52, 57 – 67 nieparzyste, Kamionka, 11 Listopada, Łączkowa, Kacza, Kilińskiego, Kosmonautów, Kościelna, Kombatantów, 17 Lipca, Madera, 1 Maja, Miasta Auby, Mieczyków, Miodowa, Modrzejowska, Mysłowicka, Nadrzeczna, Narutowicza, Niwa, Ogrodowa, Pieńkowskiego, Plac Konstytucji 3 Maja, Podwalna, Poprzeczna, Przełajska, Rolnicza, Rynek, Rynkowa, Sadowa, Słowiańska Sobieskiego, Spółdzielcza, Staszica 2 - 6 parzyste, Storczyków Szkolna, Szpitalna, Tulipanów, Tuwima, Walna, Waryńskiego, Wąska, Wesoła, Wojkowicka, Wrzosowa, Wspólna, Zielona, Związku Orła Białego, Żabia, Żwirki i Wigury, Żytnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA SAMORZĄDOWA NOWA CZELADŹ
-
1
Kamil Krystian Kowalik
161
(3,28%)
-
2
Wojciech Ryszard Maćkowski
214
(4,36%)
-
8
Michał Marek Mrozowski
68
(1,38%)
-
4
Danuta Maria Jama
26
(0,53%)
-
3
Rafał Wojciech Styczeń
23
(0,47%)
-
6
Małgorzata Ewa Kończyk
20
(0,41%)
-
7
Ewa Oczeretnik
28
(0,57%)
-
5
Anna Monika Grzechowska
16
(0,33%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Henryka Malczewska
145
(2,95%)
-
4
Olga Teresa Leszczyńska
29
(0,59%)
-
2
Tomasz Piotr Musiał
93
(1,89%)
-
3
Barbara Łucja Biela
13
(0,26%)
-
5
Wojciech Franciszek Suchan
19
(0,39%)
-
6
Leszek Sławomir Piekoszewski
41
(0,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Jolanta Jadwiga Przybylska
48
(0,98%)
-
6
Zofia Janina Drwal
12
(0,24%)
-
9
Tomasz Jan Szotowski
40
(0,81%)
-
8
Katarzyna Agnieszka Adamczyk
11
(0,22%)
-
4
Zygmunt Władysław Kopczyński
31
(0,63%)
-
1
Jarosław Wojciech Deleska
414
(8,43%)
-
5
Tadeusz Chmiel
17
(0,35%)
-
3
Mariola Barbara Drożdżowska
33
(0,67%)
-
2
Dariusz Kosiński
237
(4,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SZALEŃCA
-
1
Zbigniew Marian Szaleniec
1 002
(20,40%)
-
3
Ewa Marzena Fronczek
727
(14,80%)
-
4
Marek Tadeusz Kocoń
186
(3,79%)
-
2
Andrzej Józef Mentel
411
(8,37%)
-
8
Beata Ewa Marcinkowska
213
(4,34%)
-
5
Marian Lucjan Kita
126
(2,57%)
-
7
Barbara Strzelecka
228
(4,64%)
-
6
Marek Rafał Jarno
89
(1,81%)
-
9
Jolanta Barbara Ptaś
191
(3,89%)