Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Włodawa

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Stawki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Artur Krzysztof Zalewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    95 (87,16%)

    Anna Krynica

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA

    14 (12,84%)

    Okręg 2

    Część Sołectwa Różanka od nr 111 - 113, 116 - 126, 215 - 228

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Jan Lis

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    128 (71,51%)

    Elżbieta Stefania Krzymowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

    51 (28,49%)

    Okręg 3

    Część Sołectwa Różanka od nr 1 - 110A, 114 - 115b, 127 - 214D, 229 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kinga Kaliszuk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    84 (47,19%)

    Dorota Joanna Linkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA

    94 (52,81%)

    Okręg 4

    Sołectwo Szuminka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Lucjan Kaliński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    26 (21,49%)

    Adam Budzyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA

    46 (38,02%)

    Krystyna Teresa Budzyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

    29 (23,97%)

    Barbara Winiarska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    20 (16,53%)

    Okręg 5

    Sołectwo Suszno ulice: Bazyliowa, Imbirowa, Jutrzenki, Kminkowa, Maciejki, Majerankowa, Makowa, Miętowa, Poleska, Różaniecka, Rumiankowa, Sezamowa, Tulipanowa, Tymiankowa, Ziołowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Wereszczyński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    77 (34,68%)

    Waldemar Wiktor Polkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA

    58 (26,13%)

    Wioletta Krystyna Wajda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

    87 (39,19%)

    Okręg 6

    Sołectwo Suszno ulice: Agrestowa, Akacjowa, Brzoskwiniowa, Bukowa, Dębowa, Gruszkowa, Jaworowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Modrzewiowa, Olszana, Orzechowa, Owocowa, Podlaska, Purpurowa, Śliwkowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Wiosenna, Zielona.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Stanicka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    56 (34,36%)

    Małgorzata Kozakiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA

    56 (34,36%)

    Jerzy Chodziutko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

    51 (31,29%)

    Okręg 7

    Sołectwo Suszno ulice: Azaliowa, Bratkowa, Daliowa, Gościniec, Irysowa, Jaśminowa, Krokusowa, Lotnicza, Rozmarynowa, Stokrotki, Storczykowa, Szafranowa, Szpitalna, Waniliowa, Wspólna.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Włodzimierz Adam Czeżyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    56 (30,60%)

    Krystyna Janina Romaniuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA

    65 (35,52%)

    Barbara Weronika Rybaczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

    62 (33,88%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Korolówka, Korolówka-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogdan Józef Wysocki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    134 (62,91%)

    Mirosław Paweł Myć

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA

    79 (37,09%)

    Okręg 9

    Sołectwo Korolówka-Osada

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Kraszczyński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Krasówka, Żuków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Sakowicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    68 (29,82%)

    Grzegorz Józef Klimkowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA

    96 (42,11%)

    Mariusz Surbiniuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

    64 (28,07%)

    Okręg 11

    Sołectwo Orchówek ulice: Jarosława Dąbrowskiego, Nadbużańska od nr 1 - 60, nr 62, 64 i 66

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Makarewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    101 (63,13%)

    Wiesław Żurawski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA

    42 (26,25%)

    Krystian Żarkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

    17 (10,63%)

    Okręg 12

    Sołectwo Orchówek ulice: Barwna, Biesiadna, Dworska, Fiołkowa, gen. Władysława Sikorskiego, Goździkowa, Grzybowa, Jana Kochanowskiego, Kropla Rosy, Kwiatowa, Lawendowa, Leśna, Letnia, Łabędzia, Magnoliowa, Miła, Nowa, Ojca Tomasza, Piaskowa, Plażowa, Pogodna, prof. Edwarda Olszewskiego, Sielankowa, Sosnowa, Spacerowa, Szkolna, Tarasowa, Tęczowa, Zacisze, Zakątek.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Eugeniusz Franciszek Koszeluk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    39 (28,47%)

    Dariusz Henryk Lejnert

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA

    59 (43,07%)

    Patrycja Anna Zińczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

    39 (28,47%)

    Okręg 13

    Sołectwo Orchówek ulice: Brzozowa, Garbarska, Kolejowa, Nadbużańska nr 61 i 63, od nr 68 do końca, Strażacka, Wesoła, Widokowa, Wrzosowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Władysława Horszczaruk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    39 (28,06%)

    Janusz Korneluk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA

    51 (36,69%)

    Jarosław Kapluk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

    49 (35,25%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Wołczyny, Sobibór, Sobibór Stacja

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Arkadiusz Szarpak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    46 (24,47%)

    Zbigniew Władysław Błaszczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA

    142 (75,53%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Okuninka, (Adamki), Luta, Żłobek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Magdalena Anna Kinach

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    94 (38,06%)

    Adam Ludwik Korneluk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

    72 (29,15%)

    Jerzy Ambrozik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    81 (32,79%)