Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
3 Maja, Akacjowa, Architektów, Artylerzystów, Batalionu Zośka, Beniowskiego, Błękitna, Brzozowa, Chłopska, Chojnicka, Cisowa, Dębowa, Drzymały, Dywizjonu 303, Gen. Stanisława Sosabowskiego, Generała Stanisława Maczka, Gliniana, Górników, Gryfa Pomorskiego, Harcerzy, Henryka Artowskiego, Hutnicza, Ignacego Domeyki, Inżynierów, Jerzego Kukuczki, Jesionowa, Jodłowa, Kanałowa, Kasztanowa, Kilińskiego, Klonowa, Kolejarzy, Komuny Paryskiej, Ks. Szczepana Gracza, Kujawska, Legionów Polskich, Lotników, Lubelska, Łowicka, Majora Henryka Sucharskiego, Małopolska, Matejki, Mazowiecka, Mazurska, Mireckiego, Modrzewiowa, Myśliwska, Okrzei, Orląt Lwowskich, Piotra Wysockiego, Plac Młodzieży, Plater, Podchorążych, Podhalańska, Pomorska, Powstania Styczniowego, Powstańców Warszawy, Pułkownika Stanisława Dąbka, Robotnicza, Rzemieślnicza, Sandomierska, Saperów, Słoneczna, Słowackiego, Spółdzielcza, Strzelców Podhalańskich, Sudecka, Szarych Szeregów, Śląska, Tatrzańska, Techników, Topolowa, Traugutta, Wielkopolska, Wierzbowa, Wojska Polskiego, Wróblewskiego, Zawiszy Czarnego, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDŻET OBYWATELSKI REDUTA LĘBORK
-
2
Barbara Hanka Mielewczyk
29
(0,71%)
-
1
Bartosz Adam Kowalczuk
218
(5,37%)
-
6
Barbara Stachowska
12
(0,30%)
-
7
Marta Józefa Płotka
10
(0,25%)
-
4
Waldemar Józef Klinkosz
95
(2,34%)
-
3
Robert Wincenty Joniec
41
(1,01%)
-
5
Jacek Jerzy Pobłocki
34
(0,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD
-
3
Krystian Springman
82
(2,02%)
-
4
Anna Marzena Kielas
81
(2,00%)
-
6
Aleksandra Ewa Defińska
35
(0,86%)
-
2
Marcin Piotr Grudziński
143
(3,53%)
-
1
Elżbieta Barbara Marcisz
102
(2,51%)
-
5
Dolores Wioletta Wasilewska
7
(0,17%)
-
8
Rafał Bąk
27
(0,67%)
-
7
Kazimierz Jan Lipiński
38
(0,94%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Tadeusz Mirosław Lis
36
(0,89%)
-
1
Krzysztof Leszek Siwka
570
(14,05%)
-
2
Małgorzata Maria Bresler
218
(5,37%)
-
7
Katarzyna Wilmont
69
(1,70%)
-
4
Tadeusz Dubrowski
32
(0,79%)
-
6
Przemysław Stanisław Mikusiński
10
(0,25%)
-
5
Krystyna Urszula Szczytko-Rybicka
52
(1,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FAJNE MIASTO
-
2
Janusz Wojciech Krupski
67
(1,65%)
-
4
Andrzej Antoni Grajewski
6
(0,15%)
-
1
Katarzyna Maria Kosior
18
(0,44%)
-
5
Paweł Witold Pietrzak
5
(0,12%)
-
3
Bożena Maria Sikora
6
(0,15%)
-
6
Teresa Zarzycka
10
(0,25%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Artur Paweł Derkowski
19
(0,47%)
-
5
Karolina Maria Klamrowska
18
(0,44%)
-
1
Jacek Heliodor Lampart
43
(1,06%)
-
3
Krystyna Pelagia Rodzik
9
(0,22%)
-
4
Zbigniew Marek Majewski
3
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LĘBORCZANIE
-
1
Piotr Kazimierz Pobłocki
79
(1,95%)
-
2
Renata Bogumiła Rebicka
32
(0,79%)
-
7
Elżbieta Sławomira Renka
7
(0,17%)
-
6
Wiesława Ewa Nowowiejska
4
(0,10%)
-
4
Oskar Rafał Jasiński
31
(0,76%)
-
3
Rafał Antoni Storcz
6
(0,15%)
-
5
Mariola Grażyna Jankowska
8
(0,20%)
-
8
Marcin Krzysztof Milczewski
110
(2,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Zenon Andrzej Drężek
58
(1,43%)
-
3
Marcin Piotr Brodalski
110
(2,71%)
-
1
Jarosław Walaszkowski
374
(9,22%)
-
4
Dariusz Sobota
24
(0,59%)
-
6
Ewa Damaszk
27
(0,67%)
-
5
Jolanta Urszula Pietrzak
21
(0,52%)
-
7
Jolanta Lis
16
(0,39%)
-
8
Kamila Julia Machola
91
(2,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LĘBORSKA
-
4
Wioletta Barbara Tubacka
40
(0,99%)
-
3
Marcin Ryszard Klukowski
72
(1,78%)
-
5
Wiesława Jadwiga Wojciechowicz
16
(0,39%)
-
7
Julia Paulina Świątek
35
(0,86%)
-
1
Artur Jarosław Obolewski
226
(5,57%)
-
2
Halina Danuta Łukian
325
(8,01%)
-
6
Barbara Drożdżal
16
(0,39%)
-
8
Marian Krzysztof Kurzydło
183
(4,51%)
Okręg 2
1 Maja, Aleja Wolności (numery parzyste od nr 2 do nr 48), Armii Krajowej (nr 20, 22 i od numeru 24), Bieszki, Bohaterów Westerplatte, Czołgistów, Głowackiego, Jagiellońska, Kazimierza Wielkiego, Kellera, Kossaka, Krótka, Kwiatowa, Łączna, Malczewskiego, Michała Mostnika, Mieczysława Stryjewskiego, Nadmorska, Opolska, Orlińskiego, Pilotów, Pionierów, Plac Kopernika, Plac Piastowski, Poznańska, Prusa, Rodła, Skarżyńskiego, Weterynaryjna, Witkacego, Władysława Łokietka, Wrocławska, Zofii Witkowskiej
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDŻET OBYWATELSKI REDUTA LĘBORK
-
2
Mirosława Klein
2
(0,06%)
-
6
Anna Stefania Syldatk-Barzowska
14
(0,43%)
-
1
Włodzimierz Arkadiusz Klata
365
(11,11%)
-
5
Ireneusz Adam Mielewczyk
39
(1,19%)
-
3
Damian Tadeusz Powideł
28
(0,85%)
-
4
Ewa Jolanta Jakubczak
20
(0,61%)
-
7
Romuald Heyka
13
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD
-
1
Łucjan Łaga
315
(9,59%)
-
2
Konrad Chmiel
172
(5,23%)
-
5
Alicja Jarosława Remiszewska
15
(0,46%)
-
3
Marcin Jan Pawluk
64
(1,95%)
-
4
Anna Elzbieta Krawczykowska
9
(0,27%)
-
6
Renata Barbara Lipińska
18
(0,55%)
-
7
Wojciech Pietras
32
(0,97%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Marek Woźniakowski
77
(2,34%)
-
1
Marek Andrzej Richert
174
(5,30%)
-
6
Beata Elfrieda Gołojuch
43
(1,31%)
-
5
Klaudia Kwiecińska
32
(0,97%)
-
7
Renata Stanisława Romanko
42
(1,28%)
-
4
Krzysztof Świątczak
262
(7,97%)
-
3
Irena Mariola Małachowicz
64
(1,95%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Małgorzata Anna Klamrowska
33
(1,00%)
-
3
Cezary Mikołajczyk
22
(0,67%)
-
4
Klaudia Aneta Kondej
3
(0,09%)
-
5
Emilian Samp
4
(0,12%)
-
2
Dominika Natalia Klementowska
4
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LĘBORCZANIE
-
5
Ewa Joanna Jasik
8
(0,24%)
-
3
Marek Dankowski
12
(0,37%)
-
6
Piotr Michał Lizurej
6
(0,18%)
-
7
Zenon Paweł Leszczyński
25
(0,76%)
-
1
Malwina Maria Dobosz
102
(3,10%)
-
2
Alicja Magdalena Garska
21
(0,64%)
-
4
Monika Anna Łudzińska
8
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Leszek Grzegorz Leciejewski
151
(4,60%)
-
3
Tadeusz Szymon Pęk
80
(2,43%)
-
4
Anita Krystyna Lizun
13
(0,40%)
-
5
Łukasz Traskowski
23
(0,70%)
-
7
Klaudia Olcha
23
(0,70%)
-
6
Alicja Beata Richert
22
(0,67%)
-
1
Krzysztof Adam Wetta
314
(9,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LĘBORSKA
-
1
Janina Jadwiga Pujsza
99
(3,01%)
-
5
Marzena Zofia Engel
32
(0,97%)
-
6
Jakub Michał Doba
18
(0,55%)
-
2
Bogdan Antoni Oszmian
285
(8,67%)
-
7
Klaudia Małgorzata Brzózka
62
(1,89%)
-
3
Andrzej Gad
63
(1,92%)
-
4
Leszek Roman Olszewski
53
(1,61%)
Okręg 3
8 Maja, Aleja Niepodległości, Aleja Wolności (numery nieparzyste od nr 1 do nr 73), Armii Krajowej (od nr 1 do nr 19 i numery 21 i 23), Basztowa, Batalionów Chłopskich, Cegielniana, Chopina, Curie-Skłodowskiej, Dąbrowskiego, Derdowskiego, Długosza, Dygasińskiego, Franciszkańska, Gajowa, Gdańska, Generała Sikorskiego, Gierymskiego, Graniczna, Grodzieńska, Grottgera, Handlowa, Jagodowa, Janusza Korczaka, Jeżynowa, Józefa Wybickiego, Juliana Węgrzynowicza, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kasprzaka, Konopnickiej, Korzenna, Leśna, Lipowa, Lwowska, Malinowa, Marcinkowskiego, Miętowa, Miodowa, Młynarska, Moniuszki, o. Lucjusza Chodukiewicza, Ogrodowa, Orzeszkowej, Paderewskiego, Piękna, Plac Pokoju, Plac Spółdzielczy, Plac Świętego Jakuba, Plac Żwirki i Wigury, Polna, Poziomkowa, Przemysłowa, Przymurna, Przyzamcze, Pułaskiego, Reja, Różyckiego, Sienkiewicza, Sieroszewskiego, Skargi, Skoczylasa, Solna, Spokojna, Stanisława Mikołajczyka, Staromiejska, Staszica, Stwosza, Styki, Syrokomli, Targowa, Waryńskiego, Wiejska, Wileńska, Wincentego Witosa, Wrzosowa, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Zwycięstwa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDŻET OBYWATELSKI REDUTA LĘBORK
-
3
Ewa Edyta Repp
58
(1,97%)
-
1
Arkadiusz Stanisław Mielewczyk
146
(4,95%)
-
4
Katarzyna Elzbieta Pączek
20
(0,68%)
-
2
Tomasz Marek Stoltmann
25
(0,85%)
-
5
Jacek Włodzimierz Karcz
4
(0,14%)
-
6
Danuta Joanna Michalska
7
(0,24%)
-
7
Magdalena Maria Kowalczuk
8
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD
-
7
Jakub Herczyk
55
(1,86%)
-
2
Katarzyna Lipkowska
149
(5,05%)
-
6
Katarzyna Aldona Paczyńska
46
(1,56%)
-
4
Magdalena Marta Ponarad
14
(0,47%)
-
1
Katarzyna Wach
100
(3,39%)
-
3
Jacek Kilanowski
27
(0,92%)
-
5
Bartosz Walczyński
27
(0,92%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Kazimierz Józef Duwe
33
(1,12%)
-
6
Jolanta Grażyna Burandt
92
(3,12%)
-
4
Mirosława Anna Grynkiewicz
42
(1,42%)
-
2
Katarzyna Małgorzata Nowak
57
(1,93%)
-
5
Dariusz Szymon Nawrocki
85
(2,88%)
-
1
Tomasz Szczepan Sopyłło
219
(7,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LĘBORCZANIE
-
2
Jan Przychoda
53
(1,80%)
-
1
Radosław Edward Zimnowoda
285
(9,66%)
-
5
Magdalena Jędrzejewska-Kolka
2
(0,07%)
-
4
Katarzyna Aleksandra Jasińska
24
(0,81%)
-
7
Grzegorz Kościuk
72
(2,44%)
-
3
Katarzyna Wioletta Miler
2
(0,07%)
-
6
Andrzej Kazimierz Pałubicki
16
(0,54%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Zbigniew Leonard Rudyk
335
(11,36%)
-
3
Bogumiła Rozalia Keller
21
(0,71%)
-
2
Andrzej Ryszard Suszyński
143
(4,85%)
-
7
Halina Szarejko
20
(0,68%)
-
4
Franciszek Bolesław Mygelski
16
(0,54%)
-
5
Elżbieta Danuta Szpak
26
(0,88%)
-
6
Robert Sebastian Rapanowicz
24
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LĘBORSKA
-
3
Bogdan Józef Libich
185
(6,27%)
-
7
Liliana Gałaman
39
(1,32%)
-
5
Iwona Katarzyna Szeliga-Zając
8
(0,27%)
-
2
Adam Jan Stenka
116
(3,93%)
-
1
Witold Tadeusz Namyślak
288
(9,76%)
-
6
Małgorzata Maria Wróblewska
12
(0,41%)
-
4
Grzegorz Popin
49
(1,66%)
Okręg 4
Abrahama, Aleksandra Majkowskiego, B. Czecha, Bohaterów Monte Cassino, Bolesława Krzywoustego, Ceynowy, Drętowo, Dworcowa, Generała Bema, Grudziądzka, Grunwaldzka, Henryka Łasaka, Jana Pawła II, Kartuska, Kaszubska, Kolonia, Konopackiej, Kościuszki, Kusocińskiego, Małoszycka, Marusarzówny, Mieszka I, Mściwoja II, Nałkowskiej, Obrońców Wybrzeża, Olimpijczyków, Osiedle Leśne, Piecewo, Polskich Marynarzy, Roszarnicza, rtm. Witolda Pileckiego, Słupska, Sportowa, Staffa, Stamma, Tczewska, Teligi, Toruńska, Tuwima, Warszawska, Rogali, Władysława IV, Zwarowska, Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDŻET OBYWATELSKI REDUTA LĘBORK
-
2
Mirosław Daniel Szuster
20
(0,58%)
-
1
Jarosław Gryń
73
(2,12%)
-
5
Małgorzata Czaja
11
(0,32%)
-
4
Agnieszka Justyna Kwiatkowska
4
(0,12%)
-
3
Rafał Artur Bocian
33
(0,96%)
-
6
Monika Łyś
10
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD
-
5
Magdalena Alicja Klawikowska
25
(0,72%)
-
2
Łukasz Karol Łudziński
130
(3,77%)
-
4
Michał Mirosław Sałata
74
(2,15%)
-
7
Leonard Krzysztof Wojciechowski
17
(0,49%)
-
6
Dorota Agnieszka Wojnarowicz-Kobiela
8
(0,23%)
-
3
Beata Grażyna Hrycyk
123
(3,57%)
-
1
Zbigniew Stanisław Cybula
283
(8,21%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Małgorzata Biela
263
(7,63%)
-
2
Ireneusz Krawiec
51
(1,48%)
-
4
Zdzisław Rudnicki
17
(0,49%)
-
3
Danuta Elżbieta Zięć
28
(0,81%)
-
7
Tomasz Litwin
248
(7,19%)
-
5
Krystian August Specht
24
(0,70%)
-
6
Elżbieta Maria Krystek-Chudziaszek
29
(0,84%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Regina Anna Hinz
2
(0,06%)
-
4
Agata Sara Woszczyna
5
(0,14%)
-
5
Krystian Klamrowski
12
(0,35%)
-
1
Zdzisław Rodzik
44
(1,28%)
-
2
Danuta Józefa Kos
9
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LĘBORCZANIE
-
4
Patrycja Magdalena Konkel
5
(0,14%)
-
2
Marcin Krzysztof Labuda
28
(0,81%)
-
5
Wojciech Nűrnberg
19
(0,55%)
-
7
Hanna Teresa Lubocka
16
(0,46%)
-
3
Mateusz Daniel Neumann
66
(1,91%)
-
1
Bożena Małgorzata Pobłocka
510
(14,79%)
-
6
Aniela Andrynowska
14
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Jarosław Klawikowski
105
(3,04%)
-
3
Marcelina Katarzyna Dzienisz
130
(3,77%)
-
2
Beata Strąk
71
(2,06%)
-
1
Łukasz Kuriata
150
(4,35%)
-
7
Marcin Dawid Pobłocki
146
(4,23%)
-
6
Grażyna Dzida-Wołoszyn
39
(1,13%)
-
5
Zdzisław Stanisław Gąska
30
(0,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LĘBORSKA
-
4
Rafał Kaczorowski
23
(0,67%)
-
5
Renata Chromczuk
55
(1,59%)
-
7
Małgorzata Lucyna Polejowska
24
(0,70%)
-
2
Krzysztof Filip
46
(1,33%)
-
1
Jarosław Adam Litwin
387
(11,22%)
-
6
Bożena Maria Okrój
16
(0,46%)
-
3
Weronika Żaneta Cybula
26
(0,75%)