Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
LUBASZ, ulice: Biwakowa, Bolesława Chrobrego, Jeziorna, Kościelna, Lawendowa, Letniskowa, pl. Ks. Kanonika J. Kędzierskiego, Plażowa, Przystań, Rekreacyjna, Różana, Spacerowa, Stajkowska, Strumykowa, Turystyczna, Urlopowa, Wakacyjna, Wczasowa, Wypoczynkowa.
Pokaż więcej
Zbigniew Kazimierz Jahns
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBASZ - TO LUBIĘ
39
(15,98%)
Żaneta Maria Andrzejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO DLA GMINY LUBASZ
149
(61,07%)
Waldemar Tadeusz Jahns
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBASZ MOJE MIEJSCE!
29
(11,89%)
Joanna Danuta Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUBASZ NASZYM DOMEM
27
(11,07%)
Okręg 2
LUBASZ, ulice: Kolejowa, Nowa, Parkowa, Pod Lipami, Wiejska. SŁAWIENKO
Pokaż więcej
Bogusław Antoni Dymek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(31,65%)
Piotr Geremek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBASZ - TO LUBIĘ
26
(11,93%)
Andrzej Wiesław Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO DLA GMINY LUBASZ
97
(44,50%)
Natalia Kubiś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUBASZ NASZYM DOMEM
26
(11,93%)
Okręg 3
LUBASZ, ulice: Działkowa, Łąkowa, Ogrodowa, Owocowa, Polna, Poprzeczna, Porzeczkowa, Rolna, Szamotulska, Wodna, Zaciszna
Pokaż więcej
Waldemar Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO
57
(23,46%)
Andrzej Kopaczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBASZ - TO LUBIĘ
9
(3,70%)
Monika Golik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO DLA GMINY LUBASZ
144
(59,26%)
Justyna Agnieszka Przybył
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBASZ MOJE MIEJSCE!
33
(13,58%)
Okręg 4
LUBASZ, ulice: Jaśminowa, Kwiatowa, Podgórna, Pogodna, Promienna, Słoneczna, Storczykowa, Szkolna
Pokaż więcej
Maria Irena Pertek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(21,02%)
Marcin Korczyc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBASZ - TO LUBIĘ
52
(16,56%)
Estera Nobik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO DLA GMINY LUBASZ
119
(37,90%)
Robert Paweł Martenka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBASZ MOJE MIEJSCE!
77
(24,52%)
Okręg 5
LUBASZ, ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Kalinowa, Klonowa, Kręta, Sportowa, Topolowa, Ustronna, Wierzbowa, Winiary, Wiśniowa, Zakątek, Żwirowa
Pokaż więcej
Marek Wicher
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBASZ - TO LUBIĘ
123
(44,40%)
Elżbieta Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO DLA GMINY LUBASZ
126
(45,49%)
Dominika Sotek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBASZ MOJE MIEJSCE!
28
(10,11%)
Okręg 6
LUBASZ, ulice: Desantu Spadochronowego, Krótka, Płk. Orłowskiego, Powstańców Wielkopolskich, Wojska Polskiego, Zielona
Pokaż więcej
Adrian Cichorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBASZ - TO LUBIĘ
61
(27,60%)
Jacek Piotr Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO DLA GMINY LUBASZ
122
(55,20%)
Teresa Rolniczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBASZ MOJE MIEJSCE!
38
(17,19%)
Okręg 7
JĘDRZEJEWO, PRUSINOWO
Pokaż więcej
Bogdan Jan Wlekły
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(36,86%)
Ryszard Wicher
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBASZ - TO LUBIĘ
19
(8,05%)
Lucyna Urbaniak-Pielka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO DLA GMINY LUBASZ
130
(55,08%)
Okręg 8
KAMIONKA, SŁAWNO
Pokaż więcej
Damian Nowacki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
109
(40,98%)
Sławomir Dams
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO DLA GMINY LUBASZ
125
(46,99%)
Lidia Sówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBASZ MOJE MIEJSCE!
32
(12,03%)
Okręg 9
BOŃCZA, ELŻBIECIN, MIŁKOWO, MIŁKÓWKO
Pokaż więcej
Zdzisław Andrzej Bałęczny
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(28,27%)
Hubert Szrama
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO DLA GMINY LUBASZ
64
(27,00%)
Paweł Piotr Dobosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBASZ MOJE MIEJSCE!
106
(44,73%)
Okręg 10
KLEMPICZ, SOKOŁOWO
Pokaż więcej
Andrzej Władysław Macyszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MACYSZYNA
86
(59,31%)
Edyta Elżbieta Janicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBASZ MOJE MIEJSCE!
59
(40,69%)
Okręg 11
Leszek Wojciech Arend
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(35,26%)
Jolanta Krystyna Stachnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBASZ - TO LUBIĘ
24
(12,63%)
Roman Gościniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO DLA GMINY LUBASZ
55
(28,95%)
Grażyna Maria Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBASZ MOJE MIEJSCE!
44
(23,16%)
Okręg 12
ANTONIEWO, KRUTECZEK, NOWINA
Pokaż więcej
Mariola Ewa Karniszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBASZ - TO LUBIĘ
33
(18,44%)
Paweł Janusz Borowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO DLA GMINY LUBASZ
103
(57,54%)
Kinga Anna Kurowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBASZ MOJE MIEJSCE!
31
(17,32%)
Karina Szmyt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUBASZ NASZYM DOMEM
12
(6,70%)
Okręg 13
BZOWO, GORAJ
Pokaż więcej
Teresa Stróżyńska-Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(22,22%)
Łukasz Andrzej Behrendt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBASZ - TO LUBIĘ
37
(18,69%)
Michał Stawujak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO DLA GMINY LUBASZ
117
(59,09%)
Okręg 14
Jan Wala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBASZ - TO LUBIĘ
4
(1,37%)
Kazimierz Wicher
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO DLA GMINY LUBASZ
173
(59,04%)
Marcin Banaszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBASZ MOJE MIEJSCE!
66
(22,53%)
Beata Rybarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUBASZ NASZYM DOMEM
50
(17,06%)
Okręg 15
Marian Zygfryd Mirek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(20,11%)
Małgorzata Teresa Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO
31
(16,85%)
Katarzyna Helena Fiałkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO DLA GMINY LUBASZ
93
(50,54%)
Jarosław Torzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBASZ MOJE MIEJSCE!
23
(12,50%)