Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
MOKOBODY-ul. Leśna, ul. Cmentarna, ul. Ossolińskich, ul. Ostaszewizna, ul. Spokojna, ul. Łąkowa
Pokaż więcej
Marek Sobecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
88
(48,62%)
Dariusz Skup
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ
63
(34,81%)
Józef Jan Księżopolski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(16,57%)
Okręg 2
MOKOBODY-ul. Plac Chreptowicza, ul. Szkolna, ul. Wiatraczna, ul. Świerkowa
Pokaż więcej
Dariusz Edward Chojecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
73
(65,18%)
Marzanna Barbara Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ
39
(34,82%)
Okręg 3
MOKOBODY-ul. Księdza Brzóski, ul. Młynarska, ul. Polna
Pokaż więcej
Marian Mazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
88
(50,29%)
Marcin Księżopolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ
48
(27,43%)
Marcin Rytel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(22,29%)
Okręg 4
MOKOBODY-ul. Krótka, ul. Nauczycielska, ul. Ogrodowa, ul. Siedlecka numery parzyste, ul. Zielona
Pokaż więcej
Tomasz Paczuski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
57
(34,34%)
Marek Marian Bednarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEDNARCZYK
109
(65,66%)
Okręg 5
MOKOBODY-ul Plac Wolności, ul. Poprzeczna, ul. Siedlecka numery nieparzyste, ul. Stodolna
Pokaż więcej
Mirosław Stanisław Krupa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
109
(78,42%)
Bożena Barbara Zdanowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(21,58%)
Okręg 6
Dąbrowa, Skupie, Księżopole-Smolaki, Księżopole-Jałmużny
Pokaż więcej
Wiesław Antoni Sikorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
64
(38,79%)
Ewa Zaliwska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ
50
(30,30%)
Witold Czesław Joński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(30,91%)
Okręg 7
Pieńki, Zemły, Świniary
Pokaż więcej
Jarosław Jan Księżopolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
45
(42,06%)
Marta Stelęgowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ
47
(43,93%)
Kamil Paweł Koryciński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(14,02%)
Okręg 8
Osiny Górne, Osiny Dolne, Wesoła, Bale, Jeruzale
Pokaż więcej
Bogdan Józef Wojewódzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
37
(19,89%)
Bożena Cichecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ
95
(51,08%)
Czesław Stański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(29,03%)
Okręg 9
Zaliwie-Piegawki, Zaliwie-Brzozówka, Zaliwie-Szpinki, Kapuściaki
Pokaż więcej
Roman Nowakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
70
(36,46%)
Monika Jedlińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ
30
(15,63%)
Agnieszka Dudek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(47,92%)
Okręg 10
Wólka Proszewska, Męczyn, Męczyn-Kolonia, Mokobody-Kolonia
Pokaż więcej
Piotr Boruc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
83
(49,40%)
Sławomir Kuć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ
54
(32,14%)
Katarzyna Tatkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(18,45%)
Okręg 11
Kisielany-Żmichy, Kisielany-Kuce
Pokaż więcej
Krzysztof Marian Piotrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
86
(41,75%)
Wiesław Kisieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ
33
(16,02%)
Jerzy Andrzej Soszyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(42,23%)
Okręg 12
NIWISKI-ul. Browarna, ul. Księżyzna numery nieparzyste, ul. Rynek, ul. Siedlecka, ul. Słoneczna, ul. Spokojna, ul. Topolowa, ul. Wiejska, ul. Zachodnia
Pokaż więcej
Adam Woźny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
19
(11,88%)
Zenon Bodys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ
112
(70,00%)
Alina Marciszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(18,13%)
Okręg 13
NIWISKI-ul. Cicha, ul. Księżyzna numery parzyste, ul. Ogrodowa, ul. Podlaska, Wyłazy
Pokaż więcej
Grzegorz Tomasz Prachnio
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
98
(42,98%)
Ryszard Woźny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ
85
(37,28%)
Zbigniew Marciszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(19,74%)
Okręg 14
Jacek Marciszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
65
(38,24%)
Karol Olszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ
68
(40,00%)
Ewelina Parapura
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(21,76%)
Okręg 15
Żuków, Wólka Żukowska
Pokaż więcej
Sławomir Korzeniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
70
(58,33%)
Tadeusz Zdzisław Kostecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I NOWOCZESNOŚĆ
31
(25,83%)
Marlena Romanowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(15,83%)