Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Czarna: ul. Dworcowa, Kolejowa, Krakowska, Leśna, Osiedle Las, Polna, Witosa, Zawiszy Czarnego, Zielona
Pokaż więcej
Wojciech Konrad Labak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY
266
(56,84%)
Łukasz Marek Mazur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
144
(30,77%)
Dorota Świerczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS CZARNA
58
(12,39%)
Okręg 2
Czarna: ul. Konarskiego od 1 do końca numery nieparzyste, Kopernika, Mickiewicza, Szeroka, Wodna, Wojska Polskiego, Stary Jawornik
Pokaż więcej
Piotr Paweł Bałut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY
154
(31,56%)
Szczepan Marcin Ciebień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
183
(37,50%)
Lucyna Knych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS CZARNA
151
(30,94%)
Okręg 3
Czarna: ul Dembowskiego, Konarskiego od 2 do końca numery parzyste, Słowackiego, Sosnowa, Spółdzielcza, Golemki
Pokaż więcej
Małgorzata Agnieszka Pękala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY
0
(0,00%)
Okręg 4
Dariusz Barnaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY
153
(59,53%)
Władysław Edward Kurdziel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS CZARNA
104
(40,47%)
Okręg 5
Podlesie, Stara Jastrząbka: 98A - 191Z
Pokaż więcej
Zofia Latała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY
117
(35,89%)
Wojciech Pożdał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNY DLA PODLESIA
209
(64,11%)
Okręg 6
Stara Jastrząbka: 2 - 98, od 192 do końca
Pokaż więcej
Jerzy Paweł Madura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY
97
(26,43%)
Marcin Antoni Madura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS CZARNA
270
(73,57%)
Okręg 7
Przeryty Bór, Róża: 1 - 63Z, od 241 do końca
Pokaż więcej
Mirosław Kot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY
224
(78,32%)
Grzegorz Marcin Skrzyniarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS CZARNA
62
(21,68%)
Okręg 8
Róża: 64 - 240Z
Pokaż więcej
Grzegorz Krzysztof Kozak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY
228
(72,38%)
Beata Małgorzata Kuta-Pancerz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS CZARNA
87
(27,62%)
Okręg 9
Barbara Marta Kuta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY
0
(0,00%)
Okręg 10
Henryk Koziara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY
179
(47,23%)
Anna Małgorzata Popielarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS CZARNA
200
(52,77%)
Okręg 11
Grabiny: 1 - 63Z, 86 - 109Z
Pokaż więcej
Grzegorz Janusz Horosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY
252
(45,99%)
Tomasz Trela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TRELI
151
(27,55%)
Rafał Stasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS CZARNA
145
(26,46%)
Okręg 12
Grabiny 64 - 85Z, od 110 do końca
Pokaż więcej
Wiesław Sikora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY
226
(61,41%)
Janusz Mieczysław Pacześniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
27
(7,34%)
Marta Anna Pyzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS CZARNA
115
(31,25%)
Okręg 13
Aneta Kinga Feret-Kłys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY
191
(83,41%)
Konrad Piotr Gawiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
38
(16,59%)
Okręg 14
Józef Wilczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY
130
(35,81%)
Łukasz Piotr Gajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA CHOTOWA
205
(56,47%)
Krzysztof Adam Gąsior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS CZARNA
28
(7,71%)
Okręg 15
Marek Marian Ziaja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNY DLA ŻDŻAR
0
(0,00%)