Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Lubawka ulice: Graniczna, Nadbrzeżna, Podgórze, Sudecka, Szeroka, Węglowa, Zakopiańska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA
-
0
Piotr Lucjan Marciniak
84
(24,07%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Elżbieta Bożena Chrapek
101
(28,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI
-
0
Mariusz Janusz Maik
92
(26,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA MIASTA I GMINY LUBAWKA
-
0
Anna Stach
40
(11,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
18
Radosław Woźnica
32
(9,17%)
Okręg 2
Lubawka ulice: Brzozowa, Celna, Krucza, Mickiewicza, Podlesie, Polna, Przyjaciół Żołnierza, Sportowa, Szkolna, Szymrychowska, Świerkowa, Torowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA
-
0
Agnieszka Długosz
80
(2,41%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Oskar Najdek
132
(33,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI
-
0
Renata Anna Galacka
27
(6,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA MIASTA I GMINY LUBAWKA
-
0
Jan Włodarczyk
102
(25,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
18
Ireneusz Macegoniuk
67
(16,88%)
Okręg 3
Lubawka ulice: Aleja Wojska Polskiego, Ciasna, Długosza, Domy Kolejowe, Kombatantów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA
-
0
Krzysztof Jawor
83
(31,44%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Dariusz Cezary Harasym
63
(23,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI
-
0
Anna Teresa Bartuzi
54
(20,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
18
Radosław Piotr Arendarczyk
64
(24,24%)
Okręg 4
Lubawka ulice: Boczna, Browarna, Garbarska, Łączna, Ogrodowa, Piastowska, Plac Jana Pawła II, Plac Wolności, Pocztowa, Potokowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA
-
0
Waldemar Andrzej Matys
49
(15,61%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Jacek Grzegorz Stawarz
25
(7,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI
-
0
Karol Marcin Jaworski
22
(7,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
18
Iwona Dereń
91
(28,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBAWKA SPOŁECZNIE
-
0
Rafał Paweł Czura
127
(40,45%)
Okręg 5
Lubawka ulice: Górska, Jagiellońska, Jedwabna, Kościuszki, Krótka, Piaszczysta, Tkacka, Wąska, Wiejska, Wodna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA
-
0
Jacek Grzegorz Kurach
77
(21,33%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Krystyna Wawrzon
65
(18,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI
-
0
Bożena Jaworska-Jędraszek
25
(6,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
18
Izabela Stawarz-Lubiak
194
(53,74%)
Okręg 6
Lubawka ulice: Anielewicza, Cmentarna, Dolna, Karkonoska, Morska, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA
-
0
Marcin Dawid Trela
72
(21,43%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Tomasz Grzegorz Matusik
86
(25,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI
-
0
Krzysztof Bronisław Komorowski
42
(12,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA MIASTA I GMINY LUBAWKA
-
0
Piotr Arkadiusz Nasypany
39
(11,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
18
Michał Jan Ołdak
97
(28,87%)
Okręg 7
Lubawka ulica: Dworcowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA
-
0
Bolesław Jerzy Krzemiński
34
(9,32%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Marek Aleksander Szota
162
(44,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI
-
0
Hubert Arkadiusz Gierałt
81
(22,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA MIASTA I GMINY LUBAWKA
-
0
Małgorzata Maria Ryczkowska
64
(17,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
18
Maciej Maria Krzemiński
24
(6,58%)
Okręg 8
Lubawka ulice: Drzymały, Gazowa, Kamiennogórska, Komunalna, Leśna, Lipowa, Nowa Kolonia, Sienkiewicza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA
-
0
Norbert Konrad Policht
43
(11,88%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Iwona Teresa Szymańska
43
(11,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI
-
0
Jan Józef Orzechowski
107
(29,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
18
Mariusz Głód
169
(46,69%)
Okręg 9
Chełmsko Śląskie ulice: Kolonia, Kwiatowa, Matejki, Ogrodowa, Pocztowa, Polna, Słoneczna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA
-
0
Piotr Paweł Wiktorowski
157
(48,76%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Małgorzata Jeleń
72
(22,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI
-
0
Artur Piotr Chrzanowski
62
(19,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
18
Agnieszka Andżela Sawicka-Śpiewak
31
(9,63%)
Okręg 10
Chełmsko Śląskie ulice: Kościelna, Młyńska, Podhalańska, Powstańców Śląskich, Rynek, Sądecka, Starorynkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA
-
0
Mirosław Antoniszyn
90
(32,73%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Marcin Zając
66
(24,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI
-
0
Mariusz Stanisław Zbrzyzny
94
(34,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
18
Wioletta Agnieszka Głowacka
25
(9,09%)
Okręg 11
Chełmsko Śląskie ulice: Błażejowska, Kamiennogórska, Lubawska, Strzelecka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA
-
0
Ewa Garbień
96
(33,45%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Danuta Jarczewska
69
(24,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI
-
0
Marcin Michalik
48
(16,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KUZAKA
-
0
Grzegorz Kuzak
19
(6,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
18
Jacek Żelasko
55
(19,16%)
Okręg 12
Błażejów, Okrzeszyn, Uniemyśl
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA
-
0
Andrzej Ptaszkowski
112
(51,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI
-
0
Ryszard Waszczak
107
(48,86%)
Okręg 13
Błażkowa, Paczyn, Paprotki, Stara Białka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA
-
0
Alfred Bagiński
57
(20,65%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Leszek Jan Osmolak
67
(24,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI
-
0
Krzysztof Norbert Koch
46
(16,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA MIASTA I GMINY LUBAWKA
-
0
Katarzyna Bernadeta Burghardt
41
(14,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
18
Wiesław Sławomir Berdychowski
65
(23,55%)
Okręg 14
Jarkowice, Miszkowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA
-
0
Wiesław Bogdan Król
85
(19,50%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Aldona Henryka Ochmańska
115
(26,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI
-
0
Bożena Aniela Zych
57
(13,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA MIASTA I GMINY LUBAWKA
-
0
Jacek Wojciech Dytko
81
(18,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
18
Lucyna Bogusława Nocoń
98
(22,48%)
Okręg 15
Bukówka, Niedamirów, Opawa, Szczepanów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA
-
0
Wiesław Król
173
(44,25%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Robert Mariusz Jamro
69
(17,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI
-
0
Małgorzata Agnieszka Mrówka
58
(14,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA MIASTA I GMINY LUBAWKA
-
0
Beata Izabela Mazgaj
64
(16,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG
-
18
Bożena Katarzyna Hleb-Koszańska
27
(6,91%)