Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Nowosiadło, Nowy Wiączemin, Wiączemin Polski
Pokaż więcej
Sławomir Zenon Januszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(74,40%)
Krzysztof Józwik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(25,60%)
Okręg 2
Rybaki, Świniary
Pokaż więcej
Ryszard Kazimierz Ziółkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(27,47%)
Anna Urbańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI DLA LUDZI
66
(72,53%)
Okręg 3
Ewa Elżbieta Bogiel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(40,10%)
Lucyna Derengowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(17,77%)
Milena Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI DLA LUDZI
83
(42,13%)
Okręg 4
Grzybów, Jamno
Pokaż więcej
Teresa Sitkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(36,63%)
Wiesław Milczarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(34,65%)
Stanisława Anna Ogrzebacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI DLA LUDZI
58
(28,71%)
Okręg 5
Grabowiec, Potok, miejscowość Potok Biały, miejscowość Potok Czarny
Pokaż więcej
Stanisław Józef Walczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(22,63%)
Mariusz Jarosław Bartos
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(24,09%)
Piotr Ziółkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI DLA LUDZI
73
(53,28%)
Okręg 6
W granicach sołectwa Łaziska część miejscowości Bończa (prawa strona drogi wojewódzkiej 575 w kierunku Płocka) miejscowość Studzieniec
Pokaż więcej
Monika Kujawa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(21,52%)
Krystyna Monika Wojtalewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(56,33%)
Edward Milczarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI DLA LUDZI
35
(22,15%)
Okręg 7
W granicach sołectwa Łaziska część miejscowości Bończa (lewa strona drogi wojewódzkiej 575 w kierunku Płocka) miejscowość Łaziska
Pokaż więcej
Aleksandra Gajos-Łątka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(37,04%)
Katarzyna Monika Milczarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(41,67%)
Ewa Marzena Skrobosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI DLA LUDZI
23
(21,30%)
Okręg 8
Budy, Wymyśle Polskie
Pokaż więcej
Monika Kalińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(36,84%)
Jadwiga Grażyna Lewandowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(41,23%)
Sebastian Machała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI DLA LUDZI
25
(21,93%)
Okręg 9
Juliszew-Sady miejscowość Juliszew ulica Wielkiej Wody, ulica 23 Maja, miejscowość Sady
Pokaż więcej
Janusz Pakuła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(44,38%)
Dariusz Woliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
99
(55,62%)
Okręg 10
Alfonsów, Zyck Nowy-Leonów miejscowość Zyck Nowy, miejscowość Leonów
Pokaż więcej
Stanisław Szymański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(56,67%)
Zofia Janina Robak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(13,33%)
Andrzej Ryfa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI DLA LUDZI
36
(30,00%)
Okręg 11
Jacek Mariusz Ambroziak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(38,18%)
Piotr Lenarcik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(31,82%)
Magdalena Durmaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI DLA LUDZI
33
(30,00%)
Okręg 12
Słubice: ul. Górna, ul. Łąkowa, ul. Parkowa, ul. Płocka (numery parzyste od 44A i nieparzyste od 49 do numeru ostatniego), ul. Sannicka, ul. Zielona
Pokaż więcej
Rafał Jan Rudzki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(19,63%)
Marek Bogiel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(45,40%)
Ewa Dobaczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI DLA LUDZI
57
(34,97%)
Okręg 13
Słubice: ul. Chojaki, ul. Wiślana
Pokaż więcej
Ryszard Cieślak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(26,90%)
Jolanta Chudzyńska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(35,17%)
Sylwia Górecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI DLA LUDZI
55
(37,93%)
Okręg 14
Słubice: ul. Kwiatowa ul. 10 Kwietnia ul. Leśna ul. Słoneczna ul. Spacerowa ul. Sportowa ul. Szkolna ul. Płocka (numery parzyste od 2 do 44 włącznie)
Pokaż więcej
Krystyna Wawrzyńczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(26,35%)
Jacek Domżałowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI DLA LUDZI
123
(73,65%)
Okręg 15
Słubice: ul. Krakowska, ul. Mazowiecka, ul. Osiedlowa, ul. Polna, ul. Płocka (numery nieparzyste od numeru 1 do numeru 47 włącznie), ul. Wojewódzka
Pokaż więcej
Anna Zielińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(17,04%)
Przemysław Jerzy Adamowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(40,00%)
Waldemar Stańczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z LUDŹMI DLA LUDZI
58
(42,96%)