Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Wolanów.
Pokaż więcej
Karolina Krawczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
153
(37,41%)
Mariusz Paweł Matynia
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(22,74%)
Teresa Gertruda Pankowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
163
(39,85%)
Okręg 2
Sołectwa: Kolonia Wolanów, Kowalanka.
Pokaż więcej
Grzegorz Wacław Prokopczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
25
(10,64%)
Marcin Suligowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(40,85%)
Marek Ferens
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
114
(48,51%)
Okręg 3
Sołectwa: Chruślice, Kowala-Duszocina.
Pokaż więcej
Michał Wochniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
57
(22,80%)
Edward Janusz Pysiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
101
(40,40%)
Adam Hernik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(25,60%)
Sławomir Gierduszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JEDNOŚĆ”
28
(11,20%)
Okręg 4
Sołectwa: Franciszków, Podlesie.
Pokaż więcej
Józef Jan Odzimek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
39
(13,45%)
Krzysztof Bilski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(11,03%)
Justyna Owczarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(23,79%)
Dariusz Kalinowski
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
50
(17,24%)
Marek Małysa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW FRANCISZKOWA
100
(34,48%)
Okręg 5
Sołectwa: Kolonia Wawrzyszów, Rogowa.
Pokaż więcej
Marek Kraszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
112
(55,45%)
Jerzy Jan Szatan
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
90
(44,55%)
Okręg 6
Sołectwo Wawrzyszów.
Pokaż więcej
Ryszard Adam Bukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
5
(2,60%)
Marcin Czubak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(28,65%)
Andrzej Grzegorz Szatan
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
132
(68,75%)
Okręg 7
Sołectwa: Mniszek, Wymysłów.
Pokaż więcej
Stanisław Adam Augustyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
80
(20,73%)
Marta Mazurkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
136
(35,23%)
Rafał Marcin Czubak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
170
(44,04%)
Okręg 8
Sołectwo Ślepowron.
Pokaż więcej
Sylwia Marta Tokarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
76
(22,89%)
Czesław Jan Gac
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
174
(52,41%)
Agnieszka Kazimiera Duszyńska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
82
(24,70%)
Okręg 9
Sołectwo Sławno.
Pokaż więcej
Paweł Wojciech Wrzesień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
21
(6,21%)
Diana Gibała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
156
(46,15%)
Katarzyna Danuta Płaza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(14,20%)
Mirosław Stefan Wilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WILKA
65
(19,23%)
Edmund Michał Tokarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA WOLANÓW”
48
(14,20%)
Okręg 10
Sołectwa: Kacprowice, Wacławów.
Pokaż więcej
Michał Sebastian Kucharski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
17
(5,88%)
Jacek Murawski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
179
(61,94%)
Anna Bursa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(21,80%)
Emilia Ewa Leszczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JEDNOŚĆ”
30
(10,38%)
Okręg 11
Sołectwa: Bieniędzice, Jarosławice, Zabłocie.
Pokaż więcej
Dariusz Marcin Wierzbicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
29
(9,73%)
Krzysztof Andrzej Sieradz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(29,19%)
Marcin Ciężkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
182
(61,07%)
Okręg 12
Sołectwa: Młodocin Większy, Waliny.
Pokaż więcej
Mateusz Wlazło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
19
(6,33%)
Przemysław Marek Lesiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(18,67%)
Dorota Mariola Woźniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
107
(35,67%)
Mirosław Wojciech Furczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA GOLIŃSKIEGO
118
(39,33%)
Okręg 13
Sołectwo Strzałków.
Pokaż więcej
Monika Rozińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
90
(22,50%)
Jolanta Gutkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
131
(32,75%)
Marek Stanisław Janas
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
99
(24,75%)
Stanisław Konstanty Sambor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMBOR STANISŁAW
80
(20,00%)
Okręg 14
Sołectwo Garno ulice: Klonowa, Leśna, Lipowa, Topolowa, Świerkowa.
Pokaż więcej
Barbara Goliat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
33
(21,57%)
Barbara Pucuła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(43,79%)
Zbigniew Prawda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(34,64%)
Okręg 15
Sołectwo Garno ulice: Dębowa, Jesionowa, Kasztanowa, Sosnowa.
Pokaż więcej
Łukasz Janas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
14
(5,67%)
Hanna Siara
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(31,17%)
Ewa Stanik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
97
(39,27%)
Tadeusz Gibała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
59
(23,89%)