Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Mąkolice od nr 1 - 90 i sołectwo Feliksów
Pokaż więcej
Beata Osiecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY GŁOWNO
80
(45,45%)
Piotr Kałuża
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(54,55%)
Okręg 2
Sołectwo Mąkolice od nr 91 do końca
Pokaż więcej
Eligiusz Dąbek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 3
Sołectwo Wola Mąkolska
Pokaż więcej
Łukasz Maciej Plewka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(43,08%)
Dorota Kulawczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
111
(56,92%)
Okręg 4
Sołectwo Jasionna, sołectwo Dąbrowa, sołectwo Mięsośnia i sołectwo Władysławów Popowski
Pokaż więcej
Iwona Dałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY GŁOWNO
88
(55,35%)
Radosław Mariusz Olejniczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(44,65%)
Okręg 5
Sołectwo Karnków, sołectwo Popów Głowieński i sołectwo Popówek Włościański
Pokaż więcej
Przemysław Łukasz Kapka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY GŁOWNO
90
(45,45%)
Marzena Dorota Doardo
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
108
(54,55%)
Okręg 6
Sołectwo Boczki Domaradzkie, sołectwo Chlebowice, sołectwo Boczki Zarzeczne, sołectwo Gawronki i sołectwo Helenów
Pokaż więcej
Krzysztof Kamil Kociak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(39,20%)
Mieczysław Selwin Dałek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(60,80%)
Okręg 7
Sołectwo Antoniew, sołectwo Bronisławów i sołectwo Karasica
Pokaż więcej
Patrycja Rachubińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY GŁOWNO
44
(24,72%)
Marek Robert Zgierski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(32,02%)
Michał Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK DLA LEPSZEJ GMINY
77
(43,26%)
Okręg 8
Sołectwo Domaradzyn i Glinnik
Pokaż więcej
Beata Agnieszka Soczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY GŁOWNO
44
(55,00%)
Bogdan Andrzej Anasiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(45,00%)
Okręg 9
Sołectwo Ziewanice
Pokaż więcej
Łukasz Robert Łukasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY GŁOWNO
85
(65,38%)
Ryszard Stasiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(34,62%)
Okręg 10
Sołectwo Wola Zbrożkowa, sołectwo Władysławów Bielawski i sołectwo Konarzew
Pokaż więcej
Jarosław Jakub Chałubiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY GŁOWNO
101
(69,18%)
Jarosław Radosław Kurczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(30,82%)
Okręg 11
Sołectwo Kadzielin i sołectwo Kamień
Pokaż więcej
Jakub Maciej Rutkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY GŁOWNO
48
(32,88%)
Piotr Zbigniew Kierus
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
98
(67,12%)
Okręg 12
Sołectwo Ostrołęka
Pokaż więcej
Dawid Tadeusz Rubaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY GŁOWNO
50
(50,51%)
Tomasz Grzegorz Pieniążek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(49,49%)
Okręg 13
Sołectwo Wola Lubiankowska, sołectwo Albinów i Różany
Pokaż więcej
Andrzej Zdzisław Jankowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(60,76%)
Jolanta Ewa Deka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(39,24%)
Okręg 14
Sołectwo Lubianków
Pokaż więcej
Dawid Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY GŁOWNO
83
(65,87%)
Lucyna Gibka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(34,13%)
Okręg 15
Sołectwo Rudniczek i sołectwo Piaski Rudnickie
Pokaż więcej
Halina Kowalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY GŁOWNO
90
(52,33%)
Jerzy Piotr Cybulski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(47,67%)