Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Cepno: od nr 1 do nr 9, od nr 24 do nr 27, od nr 29 do nr 36, Wichorze
Pokaż więcej
Zofia Janik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO
28
(58,33%)
Joanna Sikut
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(41,67%)
Okręg 2
Cepno: od nr 10 do nr 23 , nr 28 oraz nr 37
Pokaż więcej
Marek Zbigniew Kaliszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTWA CEPNO
0
(0,00%)
Okręg 3
Matuesz Krzysztof Śliwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO
67
(47,86%)
Tomasz Edmund Bolt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA WSZYSTKICH
36
(25,71%)
Dawid Trybuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA ZIÓŁKOWSKIEGO
37
(26,43%)
Okręg 4
Wielkie Czyste, Zakrzewo
Pokaż więcej
Tadeusz Kobusiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO
25
(36,76%)
Ewa Moskal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA WSZYSTKICH
43
(63,24%)
Okręg 5
Grubno: od nr 1 do nr 37 , nr 38, od nr 39 do nr 42A , nr 43A , 43B , 45, 45A , nr 51, nr 56, od nr 58 do nr 73
Pokaż więcej
Marek Matus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO
0
(0,00%)
Okręg 6
Grubno: nr 37A, nr 38A, nr 42B, nr 43, nr 44A, od nr 46 do nr 50, od nr 52 do nr 55, nr 57
Pokaż więcej
Jan Józef Went
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO
54
(36,99%)
Piotr Wiesław Kleszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE CHEŁMNO - TWÓJ POWIAT 2001
92
(63,01%)
Okręg 7
Paweł Pudrzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO
0
(0,00%)
Okręg 8
Stolno: nr 1, nr 29, od nr 32 do nr 63, nr 73, od nr 78 do nr 80, nr 89, nr 113, nr 117, nr 119, nr 123, od nr 126 do nr 130, Kobyły
Pokaż więcej
Adam Pieniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO
63
(40,91%)
Bartosz Ziółkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA ZIÓŁKOWSKIEGO
91
(59,09%)
Okręg 9
Stolno: od nr 2 do nr 28, od nr 30 do nr 31, od nr 64 do nr 72, od nr 74 do nr 77, od nr 81 do nr 88, od nr 90 do nr 112, od nr 114 do nr 116, nr 118, od nr 120 do nr 122, od nr 124 do nr 125, nr 131
Pokaż więcej
Halina Kołodziejek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO
61
(31,94%)
Tomasz Antoni Urbański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(35,60%)
Agnieszka Biesiada
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA ZIÓŁKOWSKIEGO
33
(17,28%)
Dorota Maria Jóźwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY JÓŹWIK
29
(15,18%)
Okręg 10
Wabcz: od nr 1 do nr 13, od nr 18 do nr 48, od nr 50 do nr 56, od nr 58 do nr 65, nr 74, nr 78, od nr 80 do nr 83
Pokaż więcej
Adam Kocioł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO
104
(63,41%)
Jan Dobek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
60
(36,59%)
Okręg 11
Wabcz: od nr 14 do nr 17, nr 49, nr 57, od nr 66 do nr 73, od nr 75 do nr 77 oraz nr 79, Wabcz-Kolonia, Łyniec, Obory
Pokaż więcej
Sławomir Gross
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO
89
(57,42%)
Rafał Piotr Roczniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA WSZYSTKICH
66
(42,58%)
Okręg 12
Agnieszka Urszula Dobrotwór
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO
0
(0,00%)
Okręg 13
Marian Gałązkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO
76
(50,00%)
Eugeniusz Cieszyński
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
76
(50,00%)
Okręg 14
Klęczkowo, Trzebiełuch
Pokaż więcej
Waldemar Edward Domachowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO
0
(0,00%)
Okręg 15
Gorzuchowo, Pilewice, Sarnowo
Pokaż więcej
Bogdan Zaremba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE STOLNO
49
(37,98%)
Ilona Anna Linczowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE CHEŁMNO - TWÓJ POWIAT 2001
80
(62,02%)