Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatBielino, Rydzyno
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Borowiczki-Pieńki ulice: Boczna, Borówkowa, Gajowa, Głęboka, Iglasta, Krakowska, Krzywa, Kupiecka, Liściasta, Lokalna, Łąkowa, Międzylas, Mokra, Perłowa, Piastowska, Poddębiec, Pszczela, Słowiańska, Wodna, Wspólna, Zakątek, Zbożowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Liszyno ulice: Bartnicza, Ciesielska, Dekarska, Jagiellońska, Królowej Jadwigi, Migdałowa, Miętowa, Pogodna, Poprzeczna, Przytulna, Radosna, Rodzinna, Rymarska, Spokojna, Wawrzyńca Sikory, Wesoła, Widna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Wykowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Barcikowo, Święcieniec, Ramutowo, Mijakowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Miszewko Strzałkowskie, Miszewko-Stefany, Sambórz, Szeligi
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Stare Gulczewo, Gulczewo, Mirosław
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Nowe Gulczewo I ulice: Basztowa, Bohuna (od nr 13 do nr 20), Chocimska (od nr 6 do nr 8), Hajduczka, Hetmańska, Husarska (od nr 1 do nr 4), Kasztelańska, Ketlinga (od nr 8 do nr 19), Kmicica, Rogozińska, Ruciana (od nr 10 do nr 11), Rycerska, Rzędziana, Senatorska (od nr 2 do nr 12), Skrzetuskiego, Stepowa (od nr 2 do nr 12), Szlachecka (numery parzyste od nr 2 do nr 130), Ukryta, Wołodyjowskiego, Zagłoby
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Nowe Gulczewo II ulice: Bohuna (od nr 1 do nr 12), Chmielowa, Chocimska (od nr 1 do nr 5), Czarnieckiego, Heleny, Husarska (od nr 5 do nr 14), J. III. Sobieskiego, J. Wiśniowieckiego, Kamienna, Ketlinga (od nr 1 do nr 7), Magnacka, Oleńki, Podbipięty, Przesmyk, Ruciana (od nr 1 do nr 8), Sarmacka, Senatorska (od nr 14 do nr 26), Stepowa (od nr 13 do nr 67), Szlachecka (numery nieparzyste od nr 1 do nr 131), Ułańska, Zbrojowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Cekanowo I ulice: Fiołkowa, Królewska, Książęca, Malinowa, Mazowiecka, Płocka, Polna, Północna, Wiejska, Wiśniowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Cekanowo II ulice: Biedronki, Bukowa, Ceglana, Chabrowa, Cicha, Jagodowa, Jodłowa, Jutrzenki, Konwaliowa, Lawendowa, Lazurowa, Leśna, Letnia, Ludowa, Malownicza, Miła, Myśliwska, Orzechowa, Piaskowa, Piesza, Poziomkowa, Promienna, Rumiankowa, Siewna, Spacerowa, Stokrotki, św. Alberta, św. Huberta, Tęczowa, Urocza, Ustronie, Zamkowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Słupno I ulice: Cedrowa, Cisowa, Do Grodziska, Grabowa, Gruszkowa, Hiacyntowa, Jarzębinowa, Jasna, Jaworowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Księżycowa, Leszczynowa, Magnoliowa, Ogrodowa, Sasanki, Słoneczna, Strażacka, Wschodnia, Źródlana, Żonkilowa, Żwirowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Słupno II ulice: Bajkowa, Baśniowa, Bociania, Calineczki, Drozdowa, Głogowa, Gołębia, Gryczana, Jaglana, Jałowcowa, Jastrzębia, Jaśminowa, Jesionowa, Korsarska, Krucza, Krzelewo, Łączna, Młynarska, Modra, Nad Słupianką, Olchowa, Orla, Pocztowa, Sezamowa, Smocza, Sokola, Sowia, Śnieżki, Topolowa, Wierzbowa, Wronia, Zarzeczna, Zielona, Żeglarska, Żurawia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Słupno III ulice: Aksamitna, Bałkańska, Brzozowa, Grzybowa, Jabłoni, Krótka, Lipowa, Majowa, Makowa, Miszewska, Piaski, Sosnowa, Studzienna, Świerkowa, Uskok, Wiosenna, Zaułek, Zielna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Słupno IV ulice: Akacjowa, Dębowa, Handlowa, Kościelna, Modrzewiowa, Różana, Warszawska, Wrzosowa, Zacisze
Pokaż więcejkandydatliczba głosów