Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Końskowola

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Młynki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Walerian Frel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE

    56 (20,14%)

    Andrzej Ciotucha

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    113 (40,65%)

    Michał Białek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

    109 (39,21%)

    Okręg 2

    Rudy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Halina Kopron

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE

    82 (47,95%)

    Michał Kowalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

    89 (52,05%)

    Okręg 3

    Stara Wieś, Stara Wieś ul. Głęboka, Kwiatowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Wiesław Skwarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    Wronów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bolesław Apoloniusz Matraszek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    98 (52,41%)

    Mirosław Waldemar Stalęga

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

    89 (47,59%)

    Okręg 5

    Końskowola: ul. Bema, Ciasna, Dąbrowskiego, Jaworowa, Kościelna, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Lubelska, Łąkowa, Nowe Osiedle, Ogrodowa, Różana, Rudzka, Starowiejska, Szewska, Zakładowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Krasucki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE

    101 (31,27%)

    Jacek Tadeusz Wójcik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    62 (19,20%)

    Andrzej Stanisław Szymajda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

    160 (49,54%)

    Okręg 6

    Końskowola: ul. Brzezinki, Doły, Górna Niwa, Kurowska, Młyńska, Pogodna, Polna, Poprzeczna, Północna, Rybna, Rynek, Słoneczna, Spokojna, Wąska, Wschodnia, Wspólna, Żyrzyńska.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Radosław Gabriel Barzenc

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE

    176 (51,46%)

    Ewa Gruza

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    91 (26,61%)

    Krzysztof Sułek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

    75 (21,93%)

    Okręg 7

    Końskowola: ul. Chopina, Cmentarna, Kopernika, Kościuszki, Mickiewicza, Pożowska, Sienkiewicza, Skłodowskiej-Curie, Słowackiego, Sadowa, Wiśniowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bożena Goluch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE

    96 (36,23%)

    Iwona Giza-Miąsik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

    169 (63,77%)

    Okręg 8

    Nowy Pożóg

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Przemysław Gembal

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE

    112 (41,03%)

    Kamil Sójka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

    161 (58,97%)

    Okręg 9

    Stary Pożóg

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Głowacki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE

    106 (51,96%)

    Tomasz Przepiórka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

    98 (48,04%)

    Okręg 10

    Opoka, Pulki, Witowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Rodzoś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE

    214 (51,44%)

    Iwona Wiejak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

    202 (48,56%)

    Okręg 11

    Skowieszyn, Skowieszyn ul. Puławska.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Władysław Murat

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE

    199 (60,12%)

    Mirosław Piotr Pustelnik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    114 (34,44%)

    Justyna Mizak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

    18 (5,44%)

    Okręg 12

    Las Stocki, Stok

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Piękoś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE

    116 (49,57%)

    Beata Rodzik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    32 (13,68%)

    Przemysław Banaszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

    86 (36,75%)

    Okręg 13

    Chrząchów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Iwona Kaniewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE

    155 (52,01%)

    Małgorzata Iwan-Susek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    39 (13,09%)

    Marcin Bociański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

    104 (34,90%)

    Okręg 14

    Chrząchówek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Monika Mrozek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE

    53 (40,15%)

    Przemysław Pajurek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

    79 (59,85%)

    Okręg 15

    Sielce

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Henryk Wielgo

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE

    160 (51,12%)

    Bogumiła Jadwiga Kozak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

    153 (48,88%)