Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Zbójno

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Ciechanówek, Pustki Działyńskie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Kwiatkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD

    76 (60,80%)

    Monika Anna Sztangierska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD 2018

    49 (39,20%)

    Okręg 2

    Działyń

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Hanna Ignaszak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD

    130 (69,89%)

    Edyta Bolewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD 2018

    56 (30,11%)

    Okręg 3

    Nowy Działyń, Przystań

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Mieczysław Lisiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD

    38 (41,76%)

    Gabriel Ludwik Głowiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD 2018

    53 (58,24%)

    Okręg 4

    Rembiesznica, Rembiocha

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Rafał Baliński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD

    75 (77,32%)

    Dariusz Mazanowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD 2018

    22 (22,68%)

    Okręg 5

    Sitno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Magdalena Dylewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD

    84 (51,22%)

    Stanisław Warlikowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD 2018

    80 (48,78%)

    Okręg 6

    Wielgie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Renata Dorota Stancelewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Imbirkowo, Łukaszewo, Ruże

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mieczysław Benedykt Pankiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD

    146 (76,84%)

    Andrzej Żółtewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD 2018

    44 (23,16%)

    Okręg 8

    Wojnowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Karwaszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD

    49 (55,68%)

    Ewa Kuchnicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD 2018

    39 (44,32%)

    Okręg 9

    Adamki, Zbójenko

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bronisław Ciechacki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD

    66 (47,14%)

    Iwona Tomaszewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD 2018

    74 (52,86%)

    Okręg 10

    Ciepień, Podolina, Zosin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Maślewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Klonowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Tadeusz Worek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Obory, Kazimierzewo, Kiełbzak, Rudusk

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Stacherski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD

    73 (78,49%)

    Urszula Irena Tarantowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD 2018

    20 (21,51%)

    Okręg 13

    Zbójno od Nr 1 do Nr 50, Nr 162, od Nr 166 do Nr 173, od Nr 175 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Alicja Dolecka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD

    100 (54,64%)

    Małgorzata Daniela Zielińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD 2018

    83 (45,36%)

    Okręg 14

    Zbójno od Nr 51 do Nr 90, od Nr 148 do Nr 161, od Nr 163 do Nr 165

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Skonieczny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD

    63 (38,89%)

    Dariusz Mężykowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD 2018

    99 (61,11%)

    Okręg 15

    Zbójno od Nr 91 do Nr 147, Nr 174

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Stachowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD

    0 (0,00%)