Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Imielno, Wygoda
Pokaż więcej
Daniel Edward Biernacki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(42,78%)
Jan Grzelec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(57,22%)
Okręg 2
Sołectwo: Imielnica
Pokaż więcej
Józef Świetlik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(58,95%)
Tadeusz Grzelec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(41,05%)
Okręg 3
Sołectwo: Jakubów
Pokaż więcej
Zenon Pak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
14
(9,66%)
Jan Czarnecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM” 2018
12
(8,28%)
Zdzisław Zygan
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
119
(82,07%)
Okręg 4
Sołectwo: Dalechowy
Pokaż więcej
Wojciech Jerzy Baranek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(44,55%)
Michał Antoni Krążek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(55,45%)
Okręg 5
Sołectwa: Dzierszyn, Karczunek, Rajchotka
Pokaż więcej
Adam Kwiecień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM” 2018
49
(39,20%)
Jan Zawada
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(60,80%)
Okręg 6
Sołectwo: Sobowice
Pokaż więcej
Stanisław Domagała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
121
(65,76%)
Radosław Gocał
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(34,24%)
Okręg 7
Sołectwo: Helenówka
Pokaż więcej
Grażyna Genowefa Domagała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 8
Sołectwo: Motkowice, ulica: Cmentarna, Garbarniana, Główna, Kościelna, Kresowa, Krótka, Wąska, Parkowa od nr 1 do nr 7
Pokaż więcej
Stanisław Leszek Kukuryk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(54,55%)
Ewa Teresa Zawada
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(45,45%)
Okręg 9
Sołectwo: Motkowice, ulica: Gorzelniana, Kasztanowa, Nadnidziańska, Nowa, Parkowa od nr 8 do końca, Polna, Skryta, Szkolna
Pokaż więcej
Zbigniew Mirosław Węglowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
109
(72,19%)
Rafał Adam Rynka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(27,81%)
Okręg 10
Sołectwo: Borszowice
Pokaż więcej
Ireneusz Bogusław Stachurski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(32,35%)
Dariusz Cebulski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(67,65%)
Okręg 11
Sołectwo: Stawy
Pokaż więcej
Michał Misztal
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 12
Sołectwa: Grudzyny, Mierzwin
Pokaż więcej
Tadeusz Wincenty Kośmider
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(37,10%)
Bogumił Jan Szczepański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(62,90%)
Okręg 13
Sołectwa: Bełk, Zegartowice
Pokaż więcej
Jan Tutaj
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(46,90%)
Gabriela Anna Deka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(53,10%)
Okręg 14
Sołectwa: Kawęczyn, Opatkowice Murowane
Pokaż więcej
Ryszard Antas
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(50,69%)
Beata Elżbieta Kwapień
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(49,31%)
Okręg 15
Sołectwa: Opatkowice Drewniane, Opatkowice Cysterskie i Pojałowskie
Pokaż więcej
Zdzisław Leon Kanarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(39,05%)
Dariusz Piotr Gabryś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM” 2018
36
(34,29%)
Kazimierz Segieta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(26,67%)