Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
część Sołectwa Zadąbrowie (od nr 1 do nr 82 D, od nr 104 do nr 110A)
Pokaż więcej
Zbigniew Mieczysław Bereźnicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 2
część Sołectwa Zadąbrowie (od nr 83 do nr 103, od nr 121 do nr 147)
Pokaż więcej
Elżbieta Durbajło
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
110
(48,25%)
Tomasz Michał Andrejko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KU PRZYSZŁOŚCI
118
(51,75%)
Okręg 3
Sołectwo Drohojów
Pokaż więcej
Anna Maria Wojtowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO
71
(35,68%)
Łucja Maria Góra
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
128
(64,32%)
Okręg 4
Sołectwo Trójczyce
Pokaż więcej
Zygmunt Marian Chura
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
106
(46,09%)
Józef Piotr Motowidło
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
124
(53,91%)
Okręg 5
Sołectwo Hnatkowice i Wacławice
Pokaż więcej
Tomasz Olszański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
152
(36,54%)
Bartłomiej Krzysztof Kalinowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
127
(30,53%)
Krzysztof Świdnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KU PRZYSZŁOŚCI
121
(29,09%)
Katarzyna Małgorzata Nagrodzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
16
(3,85%)
Okręg 6
Sołectwo Olszynka i Ciemięrzowice
Pokaż więcej
Jacek Tomasz Duda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
209
(70,37%)
Marian Koniuszy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KU PRZYSZŁOŚCI
88
(29,63%)
Okręg 7
Sołectwo Kaszyce
Pokaż więcej
Barbara Lepsza
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
128
(33,51%)
Zdzisław Stasiła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KU PRZYSZŁOŚCI
254
(66,49%)
Okręg 8
Sołectwo Duńkowiczki
Pokaż więcej
Magdalena Justyna Wojtowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 9
część Sołectwa Orły (ul. Gościnna, ul. Graniczna, ul. Lipowa, ul. Krakowska, ul. Sportowa, ul. Wincentego Witosa)
Pokaż więcej
Zdzisław Drabicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(32,65%)
Jarosław Stanisław Dyrda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
165
(67,35%)
Okręg 10
część Sołectwa Orły (ul. Dolna, ul. Floriańska, ul. Ogrodowa, ul. Jana Pawła II, ul. Przemyska, ul. Szkolna, ul. Słoneczna, ul. Handlowa)
Pokaż więcej
Jacek Stanisław Kurcek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KURCEK JACEK
56
(17,55%)
Małgorzata Aniela Hawro
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
162
(50,78%)
Rafał Tadeusz Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KU PRZYSZŁOŚCI
101
(31,66%)
Okręg 11
część Sołectwa Małkowice (od nr 1 do nr 101, nr 187)
Pokaż więcej
Andrzej Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁKOWICE RAZEM
208
(76,19%)
Adam Janusz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(23,81%)
Okręg 12
część Sołectwa Małkowice (od nr 104 do nr 184, od nr 200 do końca)
Pokaż więcej
Bernadeta Elżbieta Gnot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁKOWICE RAZEM
114
(63,69%)
Piotr Jerzy Demeńczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(36,31%)
Okręg 13
część Sołectwa Niziny (od nr 1 do nr 190)
Pokaż więcej
Joanna Agnieszka Jodłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KURCEK JACEK
67
(31,60%)
Kamil Rafał Kazieczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NIZIN
75
(35,38%)
Mieczysław Adam Cieszyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(33,02%)
Okręg 14
część Sołectwa Niziny (od nr 191 do nr 359)
Pokaż więcej
Wojciech Marcin Pelc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NIZIN
125
(62,81%)
Zofia Drozd
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(14,07%)
Jolanta Barbara Pelc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(23,12%)
Okręg 15
Sołectwo Walawa
Pokaż więcej
Mirosław Stanisław Skarbek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NIZIN
127
(38,72%)
Zenon Stanisław Słabicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
201
(61,28%)