Biegacze gorlickiej budowlanki najlepsi w Małopolsce

Redakcja
Jerzy Bugno
Duży sukces odnieśli zawodnicy Zespołu Szkół Zawodowych im. Kazimierza Pułaskiego w Gorlicach, którzy zdobyli tytuł mistrzów województwa w biegu sztafetowym chłopców na dystansie 10 x 1500 metrów.

Mistrzowie województwa wystąpili w składzie: Mirosław Cetnarowski, Grzegorz Siuta, Szymon Mika, Jan Broński, Paweł Wszołek, Andrzej Borzęcki, Dominik Olszański, Mateusz Myszkowski, Maksymilian Tapek, Kulka Szymon i Wielopolski Łukasz oraz Siuta Łukasz jako rezerwowi. Biegaczy trenuje i przygotowuje Marcin Mikrut, nauczyciel wf.

Podporą zespołu jest Szymon Kulka, utalentowany zawodnik ULKS Lipinki, a teraz uczeń I klasy Technikum Budowlanego.

W zawodach sklasyfikowano 25 sztafet w województwa małopolskiego, nie wystartowało 12 sztafet, a jedna została zdyskwalifikowana. Druga nasza drużyna, reprezentacja Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bieczu zajęła wysokie siódme miejsce.