Nasza Loteria

Dołącz do CYBERSEC FORUM/EXPO 21-22 czerwca w Katowicach i weź udział w dedykowanych wydarzeniach dodatkowych!

Materiał informacyjny - STOWARZYSZENIE INSTYTUT KOŚCIUSZKI

ECSO CYBER INVESTOR DAYS

Kolejna odsłona ECSO CYBER INVESTOR DAYS odbędzie się podczas 17 edycji CYBERSEC. Start-upy z całej Europy będą miały możliwość przedstawienia kluczowych rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa. Oceniać je będzie jury złożone z najważniejszych ekspertów, przedsiębiorców i inwestorów z branży.

Podczas konkursu wyłonione zostaną dwa najlepsze start-upy, które będą miały możliwość wzięcia udziału w ECSO STARTUP AWARD!

Czym jest ECSO CYBER INVESTOR DAYS?

To cykliczne spotkania organizowane przez Europejską Organizację Cyberbezpieczeństwa (ECSO) w różnych częściach Europy. Konkurs ma na celu przede wszystkim promocję europejskich start-upów i unikalnych rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa potencjalnym inwestorom.

Weź udział w CYBERSEC FORUM/EXPO i zdobądź najnowsze informacje z dotyczące cyberbezpieczeństwa i nowych technologii!

Tu podaj tekst alternatywny

ADMIN DAYS

Jak chronić swoje dane podczas pracy zdalnej? Co robić w przypadku incydentów malware?

Dołącz do Admin Days podczas CYBERSEC FORUM/EXPO już 21 czerwca i weź udział w warsztatach dot. cyberbezpieczeństwa!

Admin Days to cykl szkoleń ze specjalistami z branży IT, którzy podzielą się swoją ekspercką wiedzą i dobrymi praktykami. Warsztaty to możliwość poznania się z nowymi narzędziami pracy oraz wzięcia udziału w konkursach z nagrodami.

Cena biletu zawiera: wstęp na całodzienne wydarzenie dla profesjonalistów IT (administratorów i specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa), udział w technicznych wykładach i warsztatach prowadzonych przez ekspertów z zakresu zarządzania i bezpieczeństwa IT, dostęp do materiałów szkoleniowych oraz przerwy kawowe i lunch.

Zarejestruj się na Admin Days i zdobądź wiedzę na temat przeciwdziałania cyberatakom!

ECCC Access-2-Market

Chcesz nawiązać kontakt z kluczowymi ekspertami za zakresu cyberbezpieczeństwa i poznać najnowsze produkty oraz rozwiązania? Weź udział w ECCC Access-2-Market już 22 czerwca w Katowicach!

Celem wydarzenia jest umożliwienie CISO i liderom biznesowym spotkania oraz nawiązania kontaktów z najlepszymi ekspertami ds. cyberbezpieczeństwa. Dołącz do nas w Katowicach, by poznać innych interesariuszy z Europy i wymieniać się informacjami i pomysłami na temat dwóch dominujących obecnie w branży cyber tematów: „Zarządzanie tożsamością i dostępem” oraz „Zarządzanie ryzykiem & ocena ryzyka”.

Access-2-Market powstało z myślą o potrzebach i wyzwaniach, przed którymi stają CISO na co dzień. To idealna szansa na spotkanie z ekspertami oraz zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami i produktami z zakresu cyberbezpieczeństwa. Dodatkowo, zyskasz możliwość poznania najnowszych narzędzi dostępnych na rynku, które pozwolą Ci podejmować świadome decyzje dotyczące cyberbezpieczeństwa Twojej organizacji.

Access-2-Market to okazja do podzielenia się spostrzeżeniami z publicznością złożoną z inwestorów i uczestników rynku cyberbezpieczeństwa (takich jak CISO, integratorzy i inwestorzy).

Zgłoś się do 5 czerwca i prześlij 13-slajdowy pitch deck!

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

Zarejestruj się na CYBERSEC i weź udział w wydarzeniach towarzyszących: CYBERSEC WOMEN i CYBERSEC DISINFO DAY!

Jak wzmocnić pozycję kobiet w branży IT? Dowiedz się podczas specjalnego formatu dedykowanego zarówno kobietom pracującym w branży cyber, jak i tym, które rozważają swoją karierę w tym sektorze. Weź udział w CYBERSEC WOMEN i razem z nami buduj cyberbezpieczną przyszłość.

CYBERSEC DISINFO DAY to wydarzenie, gdzie czołowi eksperci wskażą na najważniejsze wyzwania związane ze zjawiskiem manipulacji, rozprzestrzeniania dezinformacji oraz rozwijaniem bezpiecznej przestrzeni informacyjnej.

Nie możesz tego przegapić!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska