Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Kraków. Niegdyś przemysłowe Zabłocie zamienia się w sypialnię
  Z regionu

  Rewolucja na Zabłociu. Co dalej z dzielnicą?

  Dzielnica staje się zagłębiem mieszkaniowym i biurowym. Mieszkańcy stoją w korkach. Czy to się wkrótce zmieni?

 2. Nowy abonament RTV: 13.11.2018. Kto musi płacić abonament, kto jest zwolniony z abonamentu, jakie kary za niepłacenie
  Wiadomości

  Nowy abonament RTV: 13.11.2018. Kto musi płacić abonament, kto jest...

  Nowy Abonament RTV. Dzięki płaceniu za abonament RTV w terminie unikniesz odsetek za zwłokę. A płacą przed terminem - dostaniesz zniżkę i zapłacisz mniej! Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podała stawki opłat obowiązujące w przyszłym roku. Będą zniżki dla tych, którzy zapłacą z góry za więcej niż jeden miesiąc. Zobacz zasady Abonamentu RTV 2019.

 3. Skarbówka może zapytać młode pary o koszty wesela
  Związki

  Skarbówka może zapytać młode pary o wesele

  Urzędy Skarbowe wzięły na celownik branżę organizacji wesel, a konkretnie lokale gastronomiczne. Zapowiadają, że będą kontrolować, czy obroty z tych imprez są uczciwie wprowadzane na kasę fiskalną. Mają im w tym pomóc... młode pary.

 4. Dodatkowy dzień wolny 12 listopada. Sprawdź czy poza dniem wolnym nie należą ci się inne świadczenia
  Z kraju i ze świata

  Dodatkowy dzień wolny 12 listopada. Sprawdź czy poza dniem wolnym...

  Dodatkowy wolny dzień w poniedziałek 12 listopada - ze względu na pospieszny tryb jego wprowadzania - może dostarczyć kłopotów nie tylko pracodawcom, ale i pracownikom - dla których ma być dodatkowym bonusem z okazji 100-lecia odzyskania niepodległosci. By ich uniknąć - krótka ściagawka praktyczno-prawna dla jednych i drugich czyli dla pracowników i pracodawców!

 5. 13.04.2018 gdansk. skwer kobzdeja. wiosna w miescie. nasadzenia w centrum gdanska. fot. karolina misztal / polska press/dziennik baltycki
  Wiadomości

  Podwyżka emerytur: 12.11.2018. Emeryci wciąż nie wiedzą -...

  Rząd zapowiedział kwotową waloryzację emerytur. Najniższa emerytura ma od marca 2019 roku wynieść 1 100 złotych, a osoby otrzymujące obecnie najniższe świadczenie dostaną waloryzację z podwyżką o 70 złotych. Na razie jednak obowiązują stare zasady, które zkładają waloryzację procentową. Jednak niezależnie od wariantu według którego ostatecznie zostanie zmieniona wysokość emerytur i tak największym dla niej zagrożeniem jest wysoka inflacja.