Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Kraków

  Apartamentowce udają domy. Coraz więcej takich inwestycji

  Deweloper sprzedaje mieszkania w inwestycji na Prądniku Białym, choć budowa nie miała pozwolenia, a nadzór budowlany nakazał przywrócić stan poprzedni.

 2. Zgodnie z ustawą użytkownicy, którzy stali się właścicielami dostaną na poświadczenie tej zmiany specjalne zaświadczenie.
  Z kraju i ze świata

  Nie musisz płacić w tym roku za użytkowanie wieczyste

  Ustawa, która przekształca prawo użytkowania wieczystego we własność wstrzymuje konieczność wnoszenia opłat do końca lutego 2020 roku. Żeby natomiast pozbyć się problemu dalszego płacenia za grunt i skorzystać przy tym z bonifikaty, warto się pospieszyć i złożyć odpowiedni wniosek jeszcze w tym roku.

 3. Ruszyło referendum strajkowe w sieci sklepów Biedronka - Strajk w Biedronce? Zarobki w Biedronce ulegną zmianie?
  Strefa biznesu

  Będzie strajk w Biedronce?

  W wyniku porozumienia związków zawodowych działających w Jeronimo Martins Polska 15 stycznia rozpoczęło się referendum strajkowe, które potrwa do 30 kwietnia 2019 roku. Czy dojdzie do strajku w sklepach sieci Biedronka? Zdecyduje o tym ponad 65 tysięcy pracowników z około 3000 sklepów. Pracownicy Biedronki domagają się podwyżek, ale i skrócenia godzin pracy sklepów.

 4. Centrum Handlowe Atut znajduje się na krakowskim Ruczaju
  Z regionu

  W Krakowie otwarto nowe centrum handlowe [ZDJĘCIA]

  W czwartek 17 stycznia krakowski deweloper KG Group otworzył nowe centrum handlowe Atut na Ruczaju. Jest to pierwszy obiekt z tak szeroką ofertą handlową w okolicy. Dojazd na zakupy ułatwia wybudowana przez dewelopera nowa droga. W czwartek centrum odwiedzili pierwsi klienci.

 5. Asystent Google
  Wiadomości

  Polski Asystent Google - OK, Google, co zmieni się w moim życiu?

  Polski Asystent Google jest już dostępny dla użytkowników telefonów z systemami Android i iOS. Co niesie za sobą narzędzie, które wykorzystuje nowoczesne możliwości komunikowania się z technologią za pomocą własnego głosu? Jak wskazuje globalny trend - w kolejnych latach będziemy więcej mówić do naszych urządzeń, a docelowo zastąpi tradycyjne wpisywanie za pomocą ekranowej klawiatury. Czy tak się stanie? Czas pokaże. OK, Google - powiedz zatem co potrafisz i co zmieni się w moim życiu?