Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Nowy Sącz. Otwarcie sklepu Kaufland przy Bulwarze Narwiku [ZDJĘCIA]
  Strefa biznesu

  Nowy Sącz. Otwarcie sklepu Kaufland przy Bulwarze Narwiku [ZDJĘCIA]

  W dniu otwarcia na klientów czekało wiele promocji, oraz nagród. Sklep powstał przy Bulwarze Narwiku, na terenach dawnej spółdzielni „Przełom”. Wcześniej w tym miejscu przez wiele lat funkcjonowała m.in. ,,Biedronka". Otwarcie sklepu ,,Kaufland" cieszyło się dużym zainteresowaniem. Nowo powstały market należy do niemieckiej sieci ,,Schwarz", która jest też właścicielem sklepów "Lidl".

 2. Węgierski Wizz Air otwiera bazę w Krakowie i zaczyna latać na 12 trasach. Na początek
  Z regionu

  Mocne wejście Wizz Aira do Krakowa

  To będzie mocne wejście na krakowski rynek lotniczy. Na przełomie kwietnia i maja węgierskie linie lotnicze Wizz Air otwierają swoją bazę na lotnisku w Balicach i rozpoczynają regularne latanie z Krakowa na 12 trasach.

 3. Jacek Majchrowski
  Z regionu

  Podwyżki cen biletów i opłat za parkowanie. Prezydent za

  W przyszłą środę radni zdecydują o zmianach cen biletów na komunikację miejską. Później czeka nas dyskusja ws. zwiększenia opłat za postój w strefie płatnego parkowania. Prezydent Jacek Majchrowski tłumaczy, że zmiany są konieczne, a ceny biletów nie były podnoszone od lat. - Jak będziemy dobrzy dla mieszkańców, w praktyce będziemy źli - mówił w Radiu Kraków.

 4. Tak wyglądać ma przekop Mierzei Wiślanej w Nowym Świecie
  Aktualności

  Drzewa pod przekop już wycięte, a KE chce rozmów

  Komisja Europejska prosi polski rząd o pilne rozmowy w sprawie przekopu Mierzei Wiślanej. - Możemy spodziewać się sankcji ze strony UE - powiedział senator Jerzy Wcisła.

 5. ICE Kraków
  Z regionu

  Krakowskie inwestycje. Jak mogło być, a jak jest

  Kraków się zmienia. Najpierw na papierze rysowane są koncepcje nowych budynków, dróg, inwestycji. Następnie architekci tworzą piękne wizualizacje, by uzyskać poklask społeczny dla swoich wizji. Później dochodzi (lub nie) do realizacji zamierzeń w terenie. Z jakim skutkiem? Różnym. A cześć inwestycji jest jeszcze w budowie. Zobaczcie.