Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Nowy Sącz. Tak było podczas otwarcia Galerii Sandecja dekadę temu. Wydarzenie prowadził Maciej Dowbor [ZDJĘCIA]
  Z regionu

  Tak było podczas otwarcia Galerii Sandecja dekadę temu

  Już za kilka dni Galeria Sandecja w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej będzie obchodzić okrągłe 10. urodziny. Z tej okazji poszukaliśmy dla was fotografie z otwarcia centrum handlowego. Było to wydarzenie, które przyciągnęło tłumy sądeczan, którzy byli ciekawi jakie marki oraz promocje czekają na nich. Imprezę poprowadził Maciej Dowbor, dziennikarz Telewizji Polsat, a wstęgę przecinał m.in. ówczesny prezydent miasta Ryszard Nowak,

 2. Niedziele handlowe 2019. Sprawdź kalendarz niedziel handlowych i wolnych od handlu w 2019 roku
  Wiadomości

  Kalendarz niedziel handlowych i niehandlowych 2019

  Niedziele handlowe 2019 KALENDARZ ONLINE. Od nowego roku niedzielne zakupy będą możliwe tylko raz w miesiącu (z dwoma wyjątkami). Przedsiębiorcy nie kryją przerażenia. Sprawdźcie, kiedy zrobicie zakupy w niedzielę! Przygotowaliśmy KALENDARZ NIEDZIEL HANDLOWYCH na 2019 rok.

 3. Z regionu

  Kraków. Zabytkowy wiadukt należy ochronić, a nie rozebrać!

  Zabytkowy wiadukt kolejowy nad ul. Grzegórzecką, najstarszy zachowany krakowski most, powinno się zachować w stanie nienaruszonym - takie jest stanowisko Wojewódzkiej Rady Ochrony Zabytków. Zebrani na piątkowym (8 listopada) posiedzeniu członkowie Rady podkreślili też, że należy odpowiednio zabezpieczyć wiadukt na okres zimowy przed wilgocią i przemarzaniem, czyli w efekcie przed dalszą degradacją.

 4. Gdzie zimą możemy polecieć z Balic. Aż 130 połączeń lotniczych z Krakowa
  Z regionu

  Gdzie zimą możemy polecieć z Balic? Aż 130 połączeń!

  W zimowym rozkładzie lotów z Balic jest aż 130 regularnych rejsów. Najwięcej lotów z Krakowa jest do Wielkiej Brytanii i Włoch, w ofercie lotniska w Balicach jest też kilka miast w Niemczech, Hiszpanii czy na Ukrainie. Sprawdź, gdzie zimą można polecieć z Krakowa.

 5. 50 tys. na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym w Polsce
  Strefa biznesu

  50 tys. na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym w Polsce...

  Wypadki drogowe stanowią poważny problem współczesnego świata. Wg danych Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji, co roku na polskich drogach dochodzi do kilkudziesięciu tysięcy takich zdarzeń. Aby temu przeciwdziałać podejmowane są różne inicjatywy. Jedną z najnowszych jest projekt „Dążymy wspólnie do wizji zero”, którego pomysłodawcą jest firma Introduction to Higher Level. Zostanie on zrealizowany dzięki grantowi w wysokości 50 tys. zł, który firma wygrała w konkursie DHL Parcel zorganizowanym z okazji 50-lecia jej działalności.