Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. W sierpniu br, warzywa były droższe o 34,8 proc. względem sierpnia 2018 r.
  Wiadomości

  W rok warzywa podrożały o 35 proc. A inflacja dopiero się rozpędza...

  Niezmiennie odczuwalny jest wzrost cen produktów zbożowych, w tym pieczywa (9,4 proc. rok do roku) i mąki (8,0 proc. ), mięsa (którego wzrosty windowała wieprzowina i wędliny – odpowiednio 12,8 proc. oraz 7,2 proc., a także warzywa drożejące o 34,8 proc. względem sierpnia 2018 r.

 2. Amazon działa w Polsce od 2014 r. W tym czasie firma wygenerowała w kraju ponad 14 miliardów złotych inwestycji i stworzyła ponad 16 000 stałych miejsc
  Wiadomości

  Już ponad 100 000 osób odwiedziło centra logistyki Amazon w...

  Zwiedzanie Amazon to program, dzięki któremu można dowiedzieć się co dzieje się pomiędzy kliknięciem „kup” na stronie firmy, a odebraniem paczki od kuriera. Uczestnicy wycieczek mogą na własne oczy przekonać się jak Amazon realizuje zamówienia klientów oraz jak wygląda praca z najnowszymi technologiami.

 3. Awaria ING w całej Polsce. Co się stało? Dlaczego nie działa bankowość internetowa ING?
  Strefa biznesu

  Awaria ING w całej Polsce. Co się stało?

  Awaria ING w całej Polsce. Co się stało? Nasi czytelnicy zgłaszają szereg problemów z bankowością elektroniczną ING Banku Śląskiego. Kiedy bankomaty i bankowość elektroniczna zaczną znów działać?

 4. Kolejne wyłudzenie firmy żerującej na seniorach. Staruszka popadła w poważne tarapaty
  Aktualności

  Kolejne wyłudzenie firmy żerującej na seniorach.

  Pani Jadwiga ma ponad 80 lat i mieszka samotnie. Utrzymuje się ze skromnej emerytury. Pewnego razu dała się skusić na prezentację najnowocześniejszych garnków. Do domu wróciła z kompletem wartym 6 tys. zł. Problemy zaczęły się, kiedy postanowiła wycofać się z umowy.

 5. Od soboty 14 września będziemy inaczej się logować i autoryzować transakcje.
  Wiadomości

  16.09.2019: od soboty trudniejsze logowanie, autoryzowanie PIN...

  Czy faktycznie 14 września czeka nas rewolucja? Z pewnością od soboty 14 września będziemy inaczej się logować i autoryzować transakcje, zwłaszcza w przypadku banków, które dopiero teraz rezygnują z tzw. zdrapek, czyli kart z kodami jednorazowymi, na rzecz np. aplikacji mobilnych.