Dramatyczny wypadek na DK 94. Nie żyje motocyklista

Paweł MichalczykZaktualizowano 
Koszmarny wypadek na drodze krajowej w Dębnie w powiecie brzeskim. Na wysokości stacji paliw BP około godz. 16.10 doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Niestety kierowca jednośladu na skutek obrażeń zmarł.

Na miejscu wciąż są policjanci, jest także prokurator. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że kierująca osobówką chciała skręcić na stację paliw BP, wtedy doszło do zderzenia. Nie wiadomo na razie, kto ponosi winę za tę tragedię.

Siła uderzenia była potężna. Szczątki obu pojazdów są rozrzucone w promieniu kilkudziesięciu metrów.



Zobacz także:

10 najszybciej wyludniających się miast w Małopolsce

Czytaj także

WIDEO: ZAKAZ WSTĘPU

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 31

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

A
Asd

Od początku roku nie spotkałem przepisowo jadącego motocyklisty. Tez byl u nas wypadek jak motocyklista wypzedzal kolumne aut na skrzyżowaniu i udezyl w auto na pasie do lewoskretu.

G
Gość
2019-07-07T11:50:50 02:00, Gość:

A huj to wam wszystkim byliście tam widzieliście to, wiecie jak ona musi się czuć wiecie co czuje rodzina jego gówno wiecie bo komentować każdy umie. Najlepiej to zamknijcie te mordy i usuncie te komentarze bo dokładacie tylko bólu bliskim którzy to czytają. PS. Wstyd mi za takich skurwysynów jak wy😡😡

2019-07-08T19:40:35 02:00, dd:

zamknij ryhj

Popieram komentują A chuja wiedzą idioci i idiotki

G
Gość
2019-07-08T16:48:41 02:00, Gość:

znów jakaś tępa cipa wymusiła... :(

Tempy to Ty jesteś buraku. Byłeś tam baranie

G
Gość
2019-07-08T16:48:41 02:00, Gość:

znów jakaś tępa cipa wymusiła... :(

Nie byles swiadkiem to nie komentuj!!!!! Za to ty jestes idealnym kierowca.....To nie my jestesmy od osadzania....

G
Gość

Z infomacji naocznego świadka który stał na zjeździe z drogi podporządkowanej po drugiej stronie stacji BP to ten facet wjechał w nią, trzymajac się środka pasa i przyspieszając jeszcze. Ciekawe tylko co spowodowało tak makabryczne uszkodzenia jego ciała - urwaną nogę, przyrodzenie i rozszarpany brzuch z flakami na wierzchu...

P
Paulina

Ta dziewczyna powinna odpowiadać za zabójstwo!!! Nieważne z jaką szybkością jechał, wjechała czołowo prosto w niego, nie miał szans uniknąć zderzenia nawet jakby jechał te 70km/h. Zabrała ojca 2 małych dzieci i powinna za to ponieść wysoką karę!!!

G
Gość

Nikogo nie zabiła!!!!!to był wypadek!!!!po co siejecie niektórzy tyle nienawiści????? niektórzy z Was co Ją od dziwek i innych wyzywacie sami jak ostatnie cioty jeździcie.fura z odzysku że szrotu na zachodzie ale cisną po zabudowanym do spodu.chodnikiem strach przechodzić bo jeden drugiego musi jeszcze 200 m przed domem wyprzedzić.a co jak Wam kiedyś ktoś pod koło wpadnie nie daj Bóg!taki pewny jeden z drugim jesteś winy ze strony tej dziewczyny?ciekawe na czym opierają się te osądy??????

d
dd
2019-07-07T11:50:50 02:00, Gość:

A huj to wam wszystkim byliście tam widzieliście to, wiecie jak ona musi się czuć wiecie co czuje rodzina jego gówno wiecie bo komentować każdy umie. Najlepiej to zamknijcie te mordy i usuncie te komentarze bo dokładacie tylko bólu bliskim którzy to czytają. PS. Wstyd mi za takich skurwysynów jak wy😡😡

zamknij ryhj

G
Gość

znów jakaś tępa cipa wymusiła... :(

P
Paweł
2019-07-06T18:21:16 02:00, Er:

Głupia baba ! Zabiła młodego człowieka!

2019-07-06T19:17:00 02:00, Gość:

Sam się zabił. Skoro chciała skręcić to znaczy, że miała minimalną prędkość, a to z kolei oznacza, że motocyklista grzał ile fabryka dała. To widać po rozmiarze zniszczeń i opisie w artykule. W takich sytuacjach można się i 100 razy upewniać, czy coś nie jedzie z naprzeciwka, a i tak nie ma szans zauważyć, że nadjeżdża taki przecinak. Formalnie oczywiście można twierdzić, że kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa, tyle tylko, że z winy motocyklisty nie miałą szans tego zrobić.

2019-07-06T20:16:48 02:00, d:

No pewnie, zawsze wg niektórych winni motocykliści ! Niestety, to co panie wyprawiają za kierownicą, to przechodzi ludzkie pojęcie. W/g mnie 10 na 100 kobiet za kierownicą nadaje się na kierowcę. Tym 90 zabrałbym prawo jazdy !

Popieram w 100% , a najpierw zaczął bym od swojej pożal się boże żony

G
Gość

Nie nam oceniać i szukać winnych.niech każdy zacznie od siebie a napewno będzie na drogach bezpieczniej.ile razy każdy z nas jedzie za szybko,gapi się w nawigację lub gada przez telefon w czasie jazdy rozpraszając tym samym uwagę a czasem liczą się milisekundy.wczorajsza sytuacja: winny nazywa się prędkośc i brak wyobraźni

G
Gość
2019-07-06T21:50:05 02:00, anonim:

chujn z tym ze jechal szybko ale dziwka nie ustapila pierwszenstwa matoły

2019-07-06T22:53:48 02:00, Mm:

Anonim dziwka to z ciebie a nie z kierowcy. skończ pisać głupoty bo tam jest ograniczenie prędkości do 70 a nie tak jak wszytkim którzy mają mocne motory i wydaje się im że droga jest tylko ich sam to zrobił na życzenie.

2019-07-07T01:36:14 02:00, 675:

Motocykl a nie motor

Skąd wiesz że chodziło o motocykl, a nie silnik czyli motor? To już nie da się mieć mocnego Motora?

B
Bibii

Znacie kierowcę motoru?

G
Gość

https://youtu.be/UXC_iVYZm-0?t=86

G
Gosc

Nie można tak szybko jechać jak by jechał prawidłowo to by zdarzył przewidziec sytuację napewno jechał powyżej 70km/h więc dla mnie to nie wypadek tylko samobójstwo

Dodaj ogłoszenie