Polskie Radio 24/TB
Ekipa Paris Saint-Germain odzyskała mistrzostwo Francji. Przesądził gol Leo Messiego zrzut ekranu YouTube.com/ESPN Deportes
Piłkarze Paris Saint-Germain po raz dziesiąty sięgnęli po mistrzostwo Francji. W sobotę zremisowali u siebie z Lens 1:1 w 34. kolejce Ligue 1. Gola dla gospodarzy strzelił Argentyńczyk Lionel Messi.

Messi wpakował piłkę do siatki po podaniu Neymara w 68. minucie. Do wyrównania doprowadził w 88. minucie Jean Corentin.

Zdobyty punkt zapewnił Kylianowi Mbappe i spółce dziesiąte mistrzostwo Francji, a ósme od sezonu 2012/13. Na cztery kolejki przed końcem PSG ma 16 punktów przewagi nad Olympique Marsylia. Wprawdzie zespół z Arkadiuszem Milikiem w składzie ma do rozegrania jeden mecz więcej, ale i tak nie dogoni już drużyny Mauricio Pochettino.

W zespole gości, który aktualnie jest siódmy, cały mecz rozegrał Przemysław Frankowski.