"Furioza". Hitowy film o pseudokibicach doczeka się serialowej wersji! Kiedy premiera?
"Furioza" to opowieść wielowątkowa przedstawiająca brutalną codzienność środowiska piłkarskich kibiców, handlarzy narkotyków, układów politycznych i policji próbującej za wszelką siłę rozbić mafijne układy. Wersja serialowa to gratka dla miłośników filmu. W produckji zobaczymy pogłębione postacie, nowe sceny i wątki.
Tragiczny wypadek rozdzielił kiedyś losy trójki przyjaciół. Po latach bezkompromisowa policjantka Dzika (Weronika Książkiewicz) wraca na Pomorze z zamiarem walki z tamtejszą przestępczością. W wyniku szantażu, Dzika zmusza do współpracy Dawida (Mateusz Banasiuk), swoją dawną miłość. Dawid, który świadomie wybrał zawód lekarza, starał się do tej pory trzymać z daleka od szemranego towarzystwa, w którym ważną rolę odgrywa jego starszy brat. Ostatecznie jednak godzi się zostać wtyczką policji i wnika w struktury kibiców. Największą podejrzliwość wobec nowego członka gangu przejawia Golden (Mateusz Damięcki) – przyjaciel Dawida z lat młodzieńczych.
Obok odtwórców głównych ról na ekranie zobaczymy również genialnych: Wojciecha Zielińskiego, Szymona Bobrowskiego, Łukasza Simlata, Janusza Chabiora, czy Konrada Eleryka.
Akcja serialu rozwija się w zawrotnym tempie. Bez cenzury, bez lukru - przestępczy świat przedstawiony jest w sposób autentyczny, nieszczędzący widzowi brutalnych detali. Pieniądze, miłość, polityka, zdrada, zemsta, honor mieszają się bezustannie zapewniając niesłabnące emocje od początku do samego, zaskakującego końca.
"Furioza". Hitowy film o pseudokibicach doczeka się serialow...
FURIOZA bardzo wiele mnie nauczyła. Na plan przyjeżdżałem o piątej rano, charakteryzacja trwała dwie godziny. A ja byłem szczęśliwy jak nigdy. Ładowałem się rolą Goldena z każdą minutą spędzoną przed lustrem, kiedy na moim ciele pojawiał się kolejny tatuaż, kolejna blizna. To było wspaniałe uczucie, jakby moje akumulatory ktoś podłączył do prądu - zdradza Mateusz Damięcki.
Premiera serialu w CANAL+ już 4 lutego w serwisie CANAL+ online (wszystkie odcinki) oraz na antenie CANAL+ PREMIUM 19 lutego o godz. 21:00 (dwa odcinki) i 20 lutego o godz. 21:30 (dwa odcinki).
