Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Słomniczanka – Garbarnia II Kraków 3:0 (0:0)...

IV liga. Mecze 3. kolejki (22-23 sierpnia). Świetny debiut 16-latka z Dalinu [WYNIKI, BRAMKI, SKŁADY]

Słomniczanka – Garbarnia II Kraków 3:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Sarota 50, 2:0 Sarota 67 karny, 3:0 Filipek 78.
Słomniczanka: Widawski Ż - FilipekŻ, Strona, Dębowski, Nowak - Nawrocki (80 Warchoł), SarotaŻ, BieszczaninŻ, Podyma (87 Grzyb), BerlińskiŻ (83 Tyrkalski) – Chyszczenko.
Garbarnia II: Wilczek – DziarkowskiŻ, Mielec (83 Kolendowski), Strzeboński (88 Urban), Baranik – Burkowicz, Zięba (55 Kołton), KlocŻ (60 Dzierżak), D. Zalejski (70 Paczka), Kowalczyk – Ząbczyk.

Pięć minut po przerwie Sarota wykorzystał błąd defensywy garbarzy. Wynik podwyższył z karnego, podyktowanego po faulu na Chyszczence. - Pierwsza bramka dodała nad trochę skrzydeł, poczuliśmy się bardziej pewnie – analizuje trener Słomniczanki Mateusz Kaczor.