Jarmark Rękodzieła i Żywności Regionalnej odbędzie się 15-17 listopada w Galerii Bronowice. Podczas jarmarku, na specjalnie przygotowanych stoiskach, pojawią się kulinarne przysmaki, nietypowe wyroby oraz oryginalne rękodzieła.

W dniach 15 -17 listopada, na poziomie 0 w Galerii Bronowice, będzie można nabyć oscypki oraz sery góralskie z Podhala, zioła, przyprawy, a także nalewki i miody. Odwiedzający będą mieli również okazję powrotu do przeszłości za sprawą galaretki, oranżady w proszku i innych słodyczy przypominających czasy PRL. Różnorodność produktów kuchni regionalnej z pewnością zaspokoi apetyt nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Oprócz artykułów spożywczych na stoiskach wystawione zostaną też produkty związane z dziedzictwem kultury i folklorem. W ofercie wystawców pojawią się m.in. pluszowe zabawki, obrusy, koronki, góralskie kapcie oraz drewniane wyroby, takie jak misy czy łyżki.

Na miłośników rękodzieła czekać będą również produkty wykonane techniką decoupage, obrazy olejne oraz biżuteria z miedzi i mosiądzu. Stylowe produkty idealnie sprawdzą się również w roli upominku.

Jarmark Rękodzieła i Żywności Regionalnej odbywać będzie się w dniach 15 – 17 listopada na parterze Galerii Bronowice, w godzinach otwarcia centrum handlowego.

KONIECZNIE SPRAWDŹ:

FLESZ: 12 listopada wolny od pracy, ale nie dla wszystkich