
Liderująca Sandecja Nowy Sącz zakończyła serię zwycięstw z rzędu i poległa w Bielsku-Białej. W kuriozalnym stylu z walki o awans wypisał się GKS Katowice. W grze o 2. miejsce pozostaje pięć zespołów, z czego największe szanse ma obecnie Zagłębie Sosnowiec. Sprawdźcie, kto trafił do naszej jedenastki 32. kolejki Nice 1 Ligi!

Rafał Leszczyński (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
Za dużo roboty nie miał, ustrzegł się błędów, a w decydującym momencie (86. minuta) obronił bardzo groźny strzał Mateusza Wdowiaka. Przy straconym golu był bez szans.

Adam Orłowicz (MKS Kluczbork)
Chętnie podłączał się do akcji ofensywnych, a jedną z nich udało mu się nawet wykorzystać. 31-latek spokojnie minął przeciwnika i uderzył płasko do siatki. Tak naprawdę podciął tym trafieniem skrzydła graczom GKS-u Katowice.

Lukas Klemenz (Olimpia Grudziądz)
Ten były zawodnik rezerw Valenciennes wiosną stał się ważnym ogniwem Olimpii. W wyjazdowym spotkaniu ze Stomilem Klemenz wygrał chyba wszystkie pojedynki w powietrzu.