- Rybka połakomiła się na kulkę proteinową własnej produkcji o smaku banan-czosnek rozmiarze 20. Hol trwał około 30 minut, ponieważ niełatwo było ją wyciągnąć na brzeg spośród wodnej roślinności, ale udało się - relacjonuje Dariusz Woźniak.
Na szczęście, ryba-olbrzym ocalała i powróciła do zbiornika. - Po pamiątkowych zdjęciach i buziaku ryba trafiła w doskonałej formie do wody i niech pływa i rośnie w niej jak najdłużej - dodaje.
Dariusz Woźniak wędkuje na łapanowskim zalewie od lat. Podzielił się z nami swoimi innymi rekordami. Obejrzyj fotogalerię.
Łowisko na zalewie w Łapanowie czynne jest codziennie od 6 do 22. „Wszystkich śmiałków, którzy spróbują pobić rekord zapraszamy nad zalew, dużych okazów ryb u nas nie brakuje!” - zachęcają władze gminy Łapanów.
FLESZ - Polacy jedzą coraz mniej mięsa
