Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Bramki: 1:0 Krzysiak 38, 1:1 Korczek 63, 1:2 Budziaszek 68....

Klasa okręgowa Kraków, grupa II. 5. kolejka: wyniki, składy, relacje z meczów z 8-9 września. Kontrowersje w derbach w Skawinie

Świt Krzeszowice - Piast Wołowice 1:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Krzysiak 38, 1:1 Korczek 63, 1:2 Budziaszek 68.
Świt: Maciejowski - Zając, B. Mirek, M. Mirek, Księżyc - Malik (64 Kot), Kaczkowski, Funek, Kanclerz - Noworyta, Krzysiak.
Piast: Syrek - Kosek, Przebinda, Owca, Bujak - Mika (46 Kuśmierczyk), Guzik (25 Korczek), Rydzyk, Budziaszek - Panek, Tomczak (78 Kadula).
Sędziował: Bartosz Pałetko. Widzów: 60. Żółte kartki: Kanclerz - Korczek, Budziaszek, Tomczak.

Zasłużone zwycięstwo Piasta. To gospodarze prowadzili, gdy w końcówce I połowy w zamieszaniu trafił Krzysiak. Zespół z Wołowic po przerwie przechylił szalę na swoją strony, a przyczyniły się do tego gole zdobyte w odstępie kilku minut przez Korczka (bezpośrednio z rzutu rożnego) i Budziaszka (po podaniu Panka).