Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Bramki: 1:0 Witko 25 karny, 2:0 Zdziński 30, 3:0 Czernecki...

Klasa okręgowa Kraków, grupa II. 6. kolejka: wyniki, składy, relacje z meczów z 15-16 września

TS Węgrzce - Prokocim Kraków 4:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Witko 25 karny, 2:0 Zdziński 30, 3:0 Czernecki 64, 4:0 Wojdała 76.
Węgrzce: Dykas - Moskal, Ł. Kowalczyk, Czernecki, J. Kowalczyk - Zdziński (86 Sławek), Koselak (81 Bukała), Wojdała, Szczerba (73 Gala), Witko (67 Łucarz) - Kubiak.
Prokocim: Czajka - Sasak, Stankiewicz, Wójcik, Filarski (72 Skałka) - Nowak, Grzegórzko (58 Rokosz), Bułat (65 Radwański), Olszański - Cebula, Wolanin. Żółte kartki: Witko, Zdziński.
Sędziował: Łukasz Piątek. Widzów: 50.

Goście rozpoczęli z animuszem (m.in. przy 0:0 Filarski zmarnował sytuację sam na sam), lecz dwa gole stracone w kilka minut podcięły im skrzydła. Witko wykorzystał karnego, a Zdziński sfinalizował ładną akcję Kubiaka na skrzydle. Po przerwie celnymi dobitkami strzałów w słupek popisali się Czernecki oraz Wojdała, więc faworyt wygrał wysoko.