Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem

Skawinka Skawina – AP Kmita Zabierzów 2:4 (1:0)
Bramki: 1:0 P. Grzesiak 37 2:0 Kaganek 50, 2:1 Ryś 52, 2:2 Świder 60, 2:3 Świder 62, 2:4 Śliwiński 84.
Skawinka: Walachnia – Sowa (55 Banach), Curzydło, Czajka, Anton – Stokłosa, Jeż, Pachacz (69 Pułka), Kaganek, T. Grzesiak – P. Grzesiak (77 Piekarski).
AP Kmita: Morański – Kawałek, Ambroziak, Michalewski – Gaudyn (68 Kukiełka), Tyrała, Stygar (61 Szatan), Ryś, Woźniak (77 Śliwiński) – Solecki (86 Nadopta), Świder.
Sędziował: Łukasz Marek. Widzów: 100.

Zwycięska seria Skawinki skończyła się na 4 meczach. Z kolei ekipa z Zabierzowa, choć straciła pierwszą bramkę w sezonie, to nadal ma komplet punktów. Długo jednak zanosiło się na sukces gospodarzy. Objęli prowadzenie po akcji braci Grzesiaków: Tomasz zacentrował, a Paweł trafił głową do siatki. Tuż po przerwie skawianianie zdobyli drugą bramkę – Kaganek bezpośrednio z rzutu rożnego.
Piłkarze Kmity, którzy wcześniej zmarnowali sporo okazji, w końcu się wstrzelili i przechylili szalę na swoją stronę. Ryś wykorzystał nieudaną pułapkę ofsajdową, Świder trafił po podaniu Woźniaka i w zamieszaniu, a Śliwiński popisał się skuteczną dobitką.

Klasa okręgowa Kraków, grupa II. Relacje z meczów 6. kolejki [5-6 września 2020]

Polecamy

„Częstujcie się! Kuchnia łemkowska z Ropek” Grażyny Betlej-Furman już dostępna

W Tatrach udostępniono po przerwie trzy szlaki. Jeden z nich wiedzie do Morskiego Oka