Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Wróblowianka Kraków - Karpaty Siepraw 2:3 (2:1)...

Klasa okręgowa Kraków, grupa III. Relacje z meczów 18. kolejki (23-24.04.2022)

Wróblowianka Kraków - Karpaty Siepraw 2:3 (2:1)
Bramki: 1:0 Bagnicki 11, 2:0 Bagnicki 30, 2:1 Jagła 44 karny, 2:2 G. Chlebda 60, 2:3 G. Chlebda 65.
Wróblowianka: Bartyzel - Derek, Poniedziałek, Romański - Castro (70 Guzik), Mordec, Kaganek, Piekarski (80 Bochenek), Król - Klimek (60 Kozik), Bagnicki.
Karpaty: M. Wróblewski - Chryczyk (80 Kęsek), Jagła, Szablowski, Lesak - B. Chlebda (70 Stefański), Korzeniowski, Armatys, Kubera, G. Chlebda - Zając (75 Salawa).
Sędziował: Marcin Jurek. Żółte kartki: Król, Bagnicki, Mordec - Korzeniowski, G. Chlebda, Zając, Armatys, M. Wróblewski.

Bagnicki wykorzystał dwa błędy bramkarza i Wróblowianka niespodziewanie prowadziła 2:0 z Karpatami, które wiosną większość spotkań wysoko wygrały. Goście jednak przechylili szalę na swoją stronę. Tuż przed przerwą Jagła z karnego (za zagranie ręką) zdobył kontaktowego gola, a w II połowie dwukrotnie trafił G. Chlebda (w „okienko” po przedłużeniu dośrodkowania i po ubiegnięciu bramkarza i obrońców).

Dzięki zwycięstwu sieprawianie zbliżyli się do lidera na punkt. Zjednoczeni-Złomex Branice mają jednak o jeden mniej rozegrany mecz.