Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Bramki: 0:1 Boligłowa 60, 0:2 Siwek 75, 1:2 Mistarz 80...

Klasa okręgowa Kraków, grupa III. Relacje z meczów 7. kolejki (22 września)

Orzeł Myślenice - Wiarusy Igołomia 1:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Boligłowa 60, 0:2 Siwek 75, 1:2 Mistarz 80 karny.
Orzeł: Obłaza - Żak, Mistarz, Kasprzyk, M. Serafin (46 Wyroba) - Bartosz (55 M. Górka), Suder, Marchiński, Sałach, Grochal (75 Marzec) - Kasperek.
Wiarusy: Jaszczyński - P. Nowak (46 Boligłowa), Gurda, Mazur, Feluś - Jagła (70 S. Galus), Ziółko, Siwek, Wójcik - Dobosz, R. Galus (75 Dominik).
Sędziował: Rafał Starmach. Widzów: 50. Żółte kartki: Sałach - Jagła, Ziółko.

Po serii porażek beniaminek z Igołomi wygrał drugi mecz z rzędu. W I połowie Kasperek nie wykorzystał "jedenastki" dla Orła (w 20 min spudłował), a sędziowie nie uznali gola Jagły dla gości (zawodnikowi w akcji z 43 min odgwizdano faul).
Po przerwie też się sporo działo. Boligłowa zdobył gola po wrzutce i wybiciu przez rywali piłki przed "16", a grający trener Siwek trafił głową po rożnym. Bramka dla Orła z karnego zwiększyła emocje w końcówce, lecz wynik już się nie zmienił.