Chrobry Głogów

2

- 1 połowa

2 2 połowa

• Dziękujemy za śledzenie tej niezwykle emocjonującej rywalizacji i życzymy dobrej nocy. Dobranoc!

• Niesamowite emocje na Suzuki Arena! Kibice wbiegli na murawę, ściskają piłkarzy. Ogromna radość w Kielcach!

• Koniec meczu w Kielcach! Korona Kielce w Ekstraklasie!

• Dennis van der Heijden został ukarany żółtą kartką.

• To powinna być bramka wyrównująca! Mateusz Machaj dostał piłkę tuż przed bramką Korony, ale w stuprocentowej okazji uderzył ponad poprzeczką!

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy dogrywki arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Jacek Kiełb został ukarany żółtą kartką za ściągnięcie koszulki.

• Jakub Łukowski popędził prawą stroną boiska, wpadł w pole karne Chrobrego i wyłożył piłkę wprost na nogę Jacka Kiełba, a ten z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Korona Kielce obejmuje prowadzenie po bramce Jacka Kiełba!!!

• Coraz bardziej chaotyczne spotkanie w Kielcach. Żaden z zespołów nie jest w stanie wykonać kilku dokładnych podań.

• Zakotłowało się w polu karnym Korony Kielce, Dominik Piła oddał strzał, ale futbolówkę z linii bramkowej wybił jeden z graczy Korony!

• Chrobry wywalczył rzut wolny blisko pola karnego gospodarzy.

• Rozpoczynamy drugą część dogrywki!

• Natomiast w Koronie Kielce Jakub Łukowski pojawił się w miejsce Jacka Podgórskiego.

• W zespole Chrobrego Głogów Dennis van der Heijden zmienił Mikołaja Lebedyńskiego

• Koniec pierwszej połowy dogrywki. Wciąż remis.

• Jedna minuta doliczona do pierwszej części dogrywki.

• Kyryło Potrov został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Konrad Forenc delikatnie ucierpiał przy próbie interwencji.

• Wrzut piłki w pole karne Korony nie zagroził bramce Konrada Forenca.

• Chrobry wywalczył rzut z autu na wysokości pola karnego Korony.

• Zakotłowało się w polu karnym Korony, ale żaden z graczy gości nie zdołał dopaść do piłki i oddać strzał.

• Korona Kielce chce rozstrzygnąć rywalizację przed rzutami karnymi. Gospodarze przeważają, ale wciąż nie potrafią po raz kolejny pokonać bramkarza gości.

• Luka Zarandia pokusił się o indywidualną akcję, oddał mocny strzał, ale Rafał Leszczyński świetnie interweniował!

• Rozpoczynamy dogrywkę!

• Koniec drugiej połowy, ale jeszcze nie koniec meczu! Będziemy mieli dogrywkę w Kielcach!

• Dominik Piła został ukarany żółtą kartką.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Piotr Malarczyk został ukarany żółtą kartką za faul na własnej połowie.

• Luka Zarandia wpadł z piłką w pole karne Chrobrego, ale dośrodkował zupełnie do nikogo.

• W Chrobrym Głogów Paweł Tupaj zmienił Mateusza Bochnaka.

• Adam Frączczak trafia do bramki Chrobrego, ale zawodnik Korony był na pozycji spalonej i arbiter tego gola nie uznał!

• Kolejna zmiana w Koronie Kielce. Luka Zarandia zmienił Yauheniego Shykaukę.

• Zakotłowało się w polu karnym Chrobrego, ale żaden z graczy Korony nie zdołał oddać strzału na bramkę rywali!

• W zespole Chrobrego Głogów Mateusz Machaj zmienił Jakę Kolenca.

• Korona Kielce teraz próbuje naciskać rywali. Na razie jednak Chrobry wciąż dobrze się broni, ale wydaje się, że piłkarze gości zaczynają tracić siły.

• Jacek Kiełb dostał piłkę w polu karnym gości, oddał mocny strzał, który jednak powędrował nad poprzeczką bramki gości!

• Natomiast Filipe Oliveira zmienił Dalibora Takaca.

• Dwie zmiany w Koronie Kielce. Jakub Kiełb pojawił się w miejsce Dawida Błanika

• Adam Frączczak wpadł z piką w pole karne Chrobrego, ale nie zdołał oddać strzału na bramkę gości.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Adam Frączczak doprowadza do wyrównania!

• Michał Ilków-Gołąb został ukarany żółtą kartką za faul we własnym polu karnym!

• Rzut karny dla Korony Kielce po faulu jednego z graczy gości!

• Arbiter będzie sprawdzać potencjalny rzut karny dla Korony Kielce!

• Teraz po rzucie rożnym Piotr Malarczyk doszedł do strzału głową, ale uderzył minimalnie niecelnie!

• Roberto Corral z żółtą kartką.

• Jacek Podgórski dostał piłkę w polu karnym Chrobrego, oddał strzał, ale trafił wprost w bramkarza gości.

• Adam Frączczak stanął przed szansą na zdobycie bramki, jednak snajper Korony uderzył ponad poprzeczką bramki gości!

• Festiwal żółtych kartek na początku drugiej połowy meczu. Teraz ukarany Michał Michalec.

• Adam Frączczak został ukarany żółtą kartką po faulu w środku pola.

• Dominik Piła mocno ucierpiał po starciu z jednym z rywali, ale powinien wrócić do gry.

• Mikołaj Lebedyński został ukarany żółtą kartką.

• Rozpoczynamy drugą połowę rywalizacji!

• W przerwie zmiana w składzie Korony Kielce. W miejsce fatalnego dzisiaj Marcina Szpakowskiego na murawie pojawił się Oskar Sewerzyński.

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Kielcach. Za moment rozpoczniemy drugą połowę meczu.

• Na relację z drugiej połowy meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części meczu na Suzuki Arena! Do przerwy niespodziewanie Chrobry prowadzi z Koroną 2:1.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Korona Kielce zupełnie straciła kontrolę nad meczem, teraz to Chrobry napędzony dwoma bramkami naciska na rywali!

• Marcin Szpakowski stracił piłkę w środku pola, dopadł do niej Michał Rzuchowski i oddał strzał z dystansu, z którym nie miał żadnych szans Konrad Forenc!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Coś niesamowitego! Michał Rzuchowski trafia do bramki i Chrobry już prowadzi!

• Jeden z obrońców Korony stracił piłkę przed własnym polem karnym, dopadł do niej Mikołaj Lebedyński i precyzyjnym strzałem doprowadził do wyrównania!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! Mikołaj Lebedyński doprowadza do wyrównania!

• Atmosfera na Suzuki Arena jest niesamowita. Kibice nie przestają dopingować swojej ekipy!

• Korona Kielce bardzo mądrze gra w defensywie. Chrobry obecnie prowadzi grę, ale nie potrafi przedrzeć się pod pole karne kielczan.

• Michał Rzuchowski dostał piłkę w polu karnym gospodarzy, ale trafił wprost w Konrada Forenca!

• Korona Kielce nieco oddała inicjatywę. Chrobry rozgrywa piłkę, ale nie ma pomysłu na przedostanie się pod pole karne rywali.

• Dabibor Takac został ukarany żółtą kartką po faulu w środku pola.

• Roberto Corral dostał piłkę po lewej stronie boiska, znakomicie dośrodkował w pole karne gości wprost na głowę Adama Frączczaka, a ten precyzyjnym uderzeniem wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Adam Frączczak trafia do bramki gości i Korona na prowadzeniu!

• Dawid Błanik przygotował sobie piłkę do strzału, ale w ostatniej chwili została mu ona wybita spod nogi.

• Znowu świetna interwencja w obronie graczy Chrobrego zapobiegła groźnej sytuacji.

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego, ale gospodarze nie zagrozili bramce Chrobrego.

• Dawid Błanik popędził piłkę na bramkę gości, ale zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do piłki dopadł Mavroudis Bougaidis, ale trafił wprost w bramkarza Korony.

• Chrobry Głogów wywalczył rzut wolny blisko pola karnego gospodarzy.

• W odpowiedzi atak Chrobrego skrzydłem, dogranie w pole karne Korony do Dominika Piły, ale ten nie zdołał oddać strzału na bramkę gospodarzy.

• Pierwsze zagranie w okolice pola karnego Chrobrego Głogów, ale tam obrońcy gości spisali się bez zarzutu i przejęli piłkę.

• Rozpoczynamy mecz w Kielcach!

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie wypełnionej po brzegi Suzuki Arena! Za moment rozpoczniemy rywalizację!

• Już za niecały kwadrans rozpoczniemy wielki finał baraży o awans do PKO Ekstraklasy!

• Korona Kielce do tej pory cztery razy w historii mierzyła się z Chrobrym Głogów. W każdym z tych meczów padał remis bramkowy, a dzisiaj taki rezultat spowoduje dogrywkę i rzuty karne, więc wreszcie ktoś musi triumfować w tej rywalizacji. W mijającym sezonie w Kielcach padł remis 2:2, natomiast w Głogowie 1:1.

• Natomiast tak prezentuje się skład Chrobrego Głogów:

• Oto skład Korony Kielce na dzisiejsze spotkanie:

• Natomiast Chrobry Głogów niespodziewanie wygrał na wyjeździe z Arką Gdynia 2:0 po bramkach Dominika Piły i Mikołaja Lebedyńskiego. Chrobry od początku tamtego spotkania sprawiał lepsze wrażenie i zasłużenie awansował do finału baraży. Jednak dzisiaj znowu faworytem są rywale.

• W półfinale baraży Korona Kielce już do przerwy rozstrzygnęła rywalizację z Odrą Opole. Po błędach defensywy gości "Złocisto-krwiści" zdobyli trzy bramki i kontrolowali przebieg gry do końca meczu. Do siatki Odry trafiali Adam Frączczak i dwukrotnie Jacek Podgórski.

• Witamy serdecznie! Przyszedł czas na ostatni akcent tego sezonu Fortuna 1. Ligi, czyli wielki finał baraży o awans do PKO Ekstraklasy! W ostatnim meczu sezonu Korona Kielce na wypełnionej po brzegi Suzuki Arena podejmie Chrobrego Głogów! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb!