
Cerkiew św. Jakuba Młodszego Apostoła w Powroźniku
Cerkiew św. Jakuba Młodszego Apostoła jest jedną z najstarszych polskich cerkwi w Karpatach. W 2013 roku wpisaną ją na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Znajduje się także na szlaku architektury drewnianej województwa małopolskiego.
Dzięki wirtualnemu zwiedzaniu możemy zbliżyć się na krok do XVIII-wiecznego ikonostasu, ikon, drzwi diakońskich oraz obejrzeć XVII-wieczną polichromię na ścianach i stropie cerkwi.

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie
Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie, zwane przez wszystkich MOCAK-iem (Museum of Contemporary Art). Muzeum znajduje się na terenie nieistniejącej już Fabryki Schindlera. Działalność muzeum skupia się głównie na sztuce dwóch ostatnich dziesięcioleci.
Wirtualne zwiedzanie umożliwia zobaczenie dziewięciu wystaw:
- Historia w sztuce
- Akcjonizm wiedeński
- Kolaż z łasiczką
- Sport w sztuce,
- Kolekcja MOCAK-u
- Rune Eraker. Wysiedleni
- Ekonomia w sztuce
- Władysław Hasior. Europejski Rauschenberg?
- Zbrodnia w sztuce.

Sanktuarium pasyjno-maryjne w Kalwarii Zebrzydowskiej
Sanktuarium często nazywane jest polską Jerozolimą. W 1999 roku sanktuarium znalazło się na liście światowego dziedzictwa UNESCO, a w listopadzie 2000 roku obiekt uznany został za Pomnik historii Polski. Co roku odwiedzają go miliony pielgrzymów z Polski i zagranicy.
Wirtualny spacer umożliwia zobaczenie m.in.: bazyliki, klasztoru, 42 kaplic, ścieżek spacerowych oraz kościołów.
Do każdego z miejsc można wejść, słuchając przy okazji opowiadającego o nich lektora.

Kościół św. Leonarda w Lipnicy Murowanej
Kościół św. Leonarda to drewniany kościół wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 2003 roku. od XIII wieku zachował się w niemal niezmienionej formie.
Zbudowano go prawdopodobnie pod koniec XV wieku, jednak według miejscowej tradycji pochodzi on z roku 1143 lub 1203.
Podczas wirtualnego zwiedzania zobaczymy tryptyki, polichromię z ostatnią wieczerzą, barokowe obrazy oraz polichromię z przedstawieniem dziesięciu przykazań.