Kraków. Atak nożem na 14-latka na os. Albertyńskim

Marcin BanasikZaktualizowano 
Do zdarzenia doszło w sobotę ok. godz. 18. Z nieoficjalnych relacji przypadkowych świadków wynika, że 14-latek został zaatakowany przez dwie osoby.

- Poszkodowany został zraniony ostrym narzędziem. Rany okazały się powierzchowne. Sprawcom udało się zbiec, są poszukiwani przez policję - mówi Anna Zbroja, z biura prasowego małopolskiej policji.

Nowohucka mapa zbrodni. Sprawdź, gdzie doszło do najbardziej...

Policja zamierza przesłuchać poszkodowanego i świadków zdarzenia. Na razie nie wiadomo, czy nastolatek został zraniony nożem czy maczetą.

FLESZ - Turystyka kosmiczna nie taka kolorowa

Czytaj także

Wideo

Materiał oryginalny: Kraków. Atak nożem na 14-latka na os. Albertyńskim - Dziennik Polski

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 23

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-06-03T08:14:04 02:00, Tadeusz:

Ta dwójka to ponoć od jurka owsiaka.

dokładnie

zgłoś
:)
2019-06-03T09:04:08 02:00, Gość:

Powinienen być wycofana sprzedaż maczet i noży niech ktos to wycofa

Haha

zgłoś
G
Gość

Powinienen być wycofana sprzedaż maczet i noży niech ktos to wycofa

zgłoś
T
Tadeusz

Ta dwójka to ponoć od jurka owsiaka.

zgłoś
.
2019-06-02T14:45:49 02:00, aga:

Za to krakowska policja ociepla wizerunek pięknymi rzekomo rzeczniczkami.......a, przepraszam , wczoraj byli aktywni - szkoda tylko że na pikniku w Muzeum Lotnictwa.

Zebrać te rzeczniczki i na patrol wysłać. A na rzecznika jakiegoś emeryta zorganizować.

zgłoś
o
olo
2019-06-02T14:14:36 02:00, .:

Jak nie współpracuje, to zarzuty za udział w bójce.

2019-06-02T21:25:54 02:00, Gość:

Ty mongole, może był nieświadomy zagrożenia bo ktoś go z kimś pomylił?

Co chcesz od mongołów? Jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności zazwyczaj poszkodowany nic nie wie, nic nie pamięta i nie będzie rozmawiał...bo sam chwilę wcześniej z siekierą gonił

zgłoś
.
2019-06-02T21:35:41 02:00, Gość:

Ludzie - wszyscy pamiętają od lat zapewnienia Policji, że to się skończy - kolejni komendanci obiecywali i obiecywali i co ... sami widzicie - maczeta i nóż w herbie Krakowa!

A co mogą komendanci? Im się ma zgadzać ilość mandatów, a nie jakieś maczety. Takiej tabelki nie ma

zgłoś
T
Tak pytam

Pasiak czy Wiślak?

zgłoś
G
Gość

Ludzie - wszyscy pamiętają od lat zapewnienia Policji, że to się skończy - kolejni komendanci obiecywali i obiecywali i co ... sami widzicie - maczeta i nóż w herbie Krakowa!

zgłoś
G
Gość
2019-06-02T14:14:36 02:00, .:

Jak nie współpracuje, to zarzuty za udział w bójce.

Ty mongole, może był nieświadomy zagrożenia bo ktoś go z kimś pomylił?

zgłoś
S
Sławek
2019-06-02T18:54:12 02:00, Patriota:

krakusy niby tacy entelygentni, na wszystkich patrzą z góry, a to najzwyklejsza patola...

Huta to nie Kraków przyjacielu mojej kozy, Hucianie sami mówią że jadą na Kraków Elo TSW

zgłoś
R
Rk
2019-06-02T18:23:07 02:00, Gość:

I znow ta Nowa Huta - oaza wiochy przybylej na rozkaz zydo - komuny, by zniszczyc Krakow.

Wiochą to wieje z Twojej wypowiedzi

zgłoś
P
Patriota

krakusy niby tacy entelygentni, na wszystkich patrzą z góry, a to najzwyklejsza patola...

zgłoś
G
Gość

I znow ta Nowa Huta - oaza wiochy przybylej na rozkaz zydo - komuny, by zniszczyc Krakow.

zgłoś
m
magda
2019-06-02T13:43:04 02:00, Dawno tam nie byłem:

Alebertyńskie? to w Hucie jest takie osiedle?

tak ? widac jestes ze wsi

zgłoś
Dodaj ogłoszenie