https://gazetakrakowska.pl
reklama
18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kraków: estakada nad rondem Ofiar Katynia otwarta [ZDJĘCIA]

(mas)
W piątek o godz. 19.15 pierwsze samochody przejechały estakadą nad rondem Ofiar Katynia.

Zobacz także: Walka Wach - Kliczko w Polsce! Czy w Krakowie?

Przeprawa robi wielkie wrażenie, to najdłuższa tego typu konstrukcja w Polsce, ma przeszło 600 metrów. Nocami doświetlać ją będzie 296 niebieskich lamp ledowych.

Na filarach znalazły się zdjęcia największych atrakcji Krakowa. Prezydent miasta Jacek Majchrowski, otwierając estakadę, zapowiedział, że przed Świętem Niepodległości, a więc 11 listopada, zostanie przekazany do użytku tunel biegnący pod rondem, który połączy ulice Jasnogórską z al. Armii Krajowej.

Konkurs fotograficzny "Mamo, tato, zrób mi portret". Weź udział i zgarnij nagrody!

Wybieramy najpiękniejszy rynek w Małopolsce! Weź udział w plebiscycie i oddaj głos!

Wielka galeria! Zobacz archiwalne zdjęcia strojów Wisły Kraków z ostatnich stu lat!

Codziennie rano najświeższe informacje z Krakowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!

Komentarze 8

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

j
jamnik
nie glosowalem na majflowskiego- musialbym byc tobą! wlasnie dlatego mam prawo krytykowac
a
adams
a gdzie ty widziałeś pobocza na estakadach osiołku ?,a nawet jakby ci zrobili to byś pewnie jęczał że zjazdu do Mc Donald's nie ma ,zapal sobie gryyla na wsi i nie pchaj się do miasta bo ci golfa zablokują
R
ROŻA.
CZEGO SIĘ CZEPIASZ PANA PREZYDENTA ?PRZECIEŻ LUDZIE TACY JAK TY WYBIERALI PREZYDENTA TO O CO TYLE AGRESJI ZE STRONY JAMNIKA.POZDRAWIAM.
B
Barbara pobozna
Gdyby wygral pis postawili by tam pomnik kotka .
t
trewtren
Od razu widac ze zly projekt bo nie ma pobocza. Jak sie auto jakies wezmie i zepsuje na tych 600 metrach to znow beda korki pod Hute.
j
jamnik
panei majfrowski - ludzie w Krakowie i tak mają juz pana dosyć- nie pomoze otwarcie spoznionego ronda- podniósł pan rekę na nasze psy- chce pan odpodatkowac naszych przyjaciol za to ze zyją- wstyd panie majflowski wstyd i wiocha
p
paweł
....jeszcze został tunel, ale to już ok.15 listopada:)
p
paweł
....jeszcze został tunel, ale to już ok.15 listopada:)
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska