W sobotę, 8 grudnia w Krynicy poznamy kolejnego Mistera Supranational. Zanim jednak to nastąpi, kandydaci przyjechali do Krakowa, gdzie przyłapaliśmy ich na spacerze po Rynku Głównym. Zobaczcie zdjęcia.

Mister Supranational 2018: 40 kandydatów

W wyborach Mister Supranational 2018 weźmie udział blisko 40 młodych, ambitnych i wysportowanych mężczyzn z całego świata, od Argentyny, Brazylii, Indonezji, poprzez Indie, Meksyk i Dominikanę a na Curacao i Surinamie kończąc. Panowie powalczą nie tylko o tytuł najprzystojniejszego i zaszczyty, ale także o nagrody wartości 30 tysięcy USD. Nasz kraj reprezentuje Mister Polski 2017 Jakub Kucner, model i trener personalny.

Mister Supranational 2018: Jakub Kucner

Wśród kandydatów jest także Polak - Jakub Kucner. Polski kandydat do tytułu Mister Supranational 2018 ma 30 lat, ukończył Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Jakub ma już na swoim koncie występy w serialach, produkcjach filmowych, prowadził pokazy mody, koncerty i gale. W konkursie międzynarodowym Mister Global w Tajlandii zdobył tytuł II wicemistera.

Finaliści konkursu Mister Supranational 2018 zaprezentują się w eleganckich garniturach, kolekcji casualowej oraz w spodenkach plażowych. Ich występy oceni jury w składzie: nowo wybrana Miss Supranational 2018 i zeszłoroczny zwycięzca konkursu, Gabriel Correa oraz inne gwiazdy.

Mister Supranational 2018: gala finałowa

Galę finałową Mister Supranational 2018 uświetnią swoim występem: Natalia Szroeder i Monika Urlik. Zobaczymy też taneczne show, do którego choreografię przygotowuje tancerz Tomasz Barański.

Źródło: telemagazyn.pl

KONIECZNIE SPRAWDŹ: