Kraków. Obcokrajowiec odpowie za uszkodzenie czterech...

  Kraków. Obcokrajowiec odpowie za uszkodzenie czterech pojazdów

  Piotr Tymczak

  Dziennik Polski 24

  Kraków. Obcokrajowiec odpowie za uszkodzenie czterech pojazdów
  Funkcjonariusze Wydziału Sztab Policji Komendy Miejskiej w Krakowie zatrzymali 56-letniego obcokrajowca, który odpowie za uszkodzenie czterech pojazdów.
  Kraków. Obcokrajowiec odpowie za uszkodzenie czterech pojazdów
  Do zdarzenia doszło we wtorek (9 października br.) w godzinach wczesnoporannych na jednym z parkingów znajdujących się w dzielnicy Prądnik Biały. Jeden z właścicieli pozostawionego tam samochodu, powiadomił dyżurnego Komisariatu Policji III w Krakowie o uszkodzeniu swego opla.

  W pojeździe została rozbita przednia szyba i zarysowany błotnik. Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce, stwierdzili, że podobne uszkodzenia posiadają także trzy inne zaparkowane tam auta. Mundurowi niezwłocznie podjęli czynności, mające na celu wytypowanie sprawcy. W wyniku rozpytania osób, ustalili rysopis, a następnie przystąpili do jego poszukiwań. 56-letni obcokrajowiec został zatrzymany przez funkcjonariuszy na pobliskim przystanku.

  Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia czterech pojazdów, co spowodowało straty sięgające 2,8 tys. zł. Przyznał się do popełnienia przestępstwa. Nie potrafił jednak w sposób racjonalny wytłumaczyć swego zachowania.

  10 października br. prokurator Prokuratury Rejonowej Kraków-Prądnik Biały, zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

  KONIECZNIE SPRAWDŹ:  WIDEO: Dlaczego za kółkiem puszczają nam nerwy?

  Autor: Dzień Dobry TVN, x-news

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo