W miejscowości Krosna w gminie Laskowa we wtorek 19 stycznia 2021 r., czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Audi A3 i toyota corolla. Wzywający pomocy przekazywali służbom ratowniczym, że w wypadku ucierpieli ludzie podróżujący autami, które się rozbiły.
Do wypadku doszło na zaśnieżonej drodze powiatowej prowadzącej z miejscowości Młynne w powiecie limanowskim przez Laskową do wsi Łososina Dolna powiecie nowosądeckim.
Do akcji pospieszyły zastępy z jednostki Ratowniczo Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej, a także znajdujące się znacznie bliżej miejsca wypadku ochotnicze straże pożarne z Kamionki Małej, Laskowej i Ujanowic. Przyjechały też karetki Pogotowia Ratunkowego.
Z miejsca wypadku medycy zabrali do szpitala dwie osoby, które dotkliwie ucierpiały w wyniku zderzenia się samochodów.
Sprawdź aktualne utrudnienia
Służby przypominają aby w takich warunkach także tworzyć korytarz życia, który ułatwi ewentualny przejazd służb ratunkowych.
Jesteś świadkiem utrudnień na drodze? Daj nam znać! Poinformujemy innych. Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo!- Przyślij je na adres [email protected];
- Wyślij za pomocą Facebooka: Gazeta Krakowska
- Wpisz komentarz na forum pod artykułem;
