Nasza Loteria

Krynica Forum 2023. Wyższa Szkoła Biznesu w Nowym Sączu. Tu zdobędziesz wiedzę i praktyczne umiejętności!

Materiał promocyjny Wyższa Szkoła Biznesu National- LOUIS- University
- To świetne miejsce do dyskusji oraz nawiązywania nowych kontaktów – tak o Krynica Forum 2023 mówi dr Dariusz Woźniak, prof. WSB-NLU, rektor Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University z siedzibą w Nowym Sączu. - Nasza uczelnia znana jest z tego, że nie tylko kształci, pozwala zdobyć praktyczną wiedzę, ale jest także mocno obecna w biznesie. Funkcjonujemy przecież jako firma wspierająca zarządzanie technikami informatycznymi. Nasi studenci podbijają nie tylko małopolskę, ale także Polskę.

Uczelnia rozpoznawalna nie tylko w Małopolsce

Praktyka, dzięki której zdobywa się doświadczenie, jest najlepszą receptą na sukces – to dewiza Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu. Studiując tu – zarządzanie, prawo, psychologię, czy informatykę – można być pewnym, że zdobytą wiedzę, będzie można w pełni wykorzystać w świecie biznesu.

I to właśnie wyróżnia sądecką WSB-NLU. Tu kładzie się maksymalny nacisk na praktyczne aspekty kształcenia. Jest to możliwe dzięki kadrze dydaktycznej składającej się w większości z pracowników firm i instytucji z wielu branż, stałej współpracy z pracodawcami w zakresie patronatu nad kierunkami i prowadzenia zajęć oraz metodyce kształcenia opartej na warsztatach, studium przypadku oraz metodzie projektu.

- Otaczający nas świat, szczególnie w ostatnich latach, wymaga zupełnie innego podejścia do nauki, szybkiego dostosowania się do nowych warunków i reguł. Dlatego też oferujemy wiele rocznych programów, a także mikropoświadczenia, w tym ostatnim przypadku także w formule online – dodaje rektor Dariusz Woźniak.

od 16 lat

MBA z nowosądeckiej Wyższej Szkoły Biznesu

- To ogromne pole do wymiany doświadczeń – tak o studiach MBA w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University mówi rektor Dariusz Woźniak. W nowosądeckiej Ala Mater w ten sposób nową, najczęściej praktyczną wiedzę zdobywa kilkuset studentów. - Studia MBA to także świetna okazja do transferu ludzi, wiedzy i technologii do naszego świetnie rozwijającego się regionu – dodaje.

I nie można zapomnieć, że nowosądecka uczelnia oferuje kształcenie także na czterech klasycznych kierunkach studiów. Są to: zarządzanie, psychologia, informatyka oraz prawo. Pierwszy z nich kształci ekspertów z zakresu nie tylko zarządzania, ale również finansów, rachunkowości, HR, marketingu i reklamy. Kierunek nastawiony jest na rozwój indywidualny studentów oraz zajęcia praktyczne, bazujące na najlepszych polskich i amerykańskich wzorcach, dzięki czemu oferta edukacyjna na zarządzaniu jest unikalna i dopasowana do wymogów dzisiejszego rynku pracy.

Do wyboru są tu studia I i II stopnia, w tym na obu jest wiele atrakcyjnych specjalności. Na studiach licencjackich są to: analityk biznesowy, specjalista ds. administracji publicznej, specjalista ds. BHP, specjalista ds. logistyki, specjalista ds. marki i public relations, specjalista ds. organizacji eventów, specjalista ds. rachunkowości i finansów, specjalista ds. reklamy internetowej oraz specjalista ds. sprzedaży.

Natomiast na studiach II stopnia na kierunku zarządzanie studenci mają do wyboru następujące specjalności: zarządzanie projektami, zarządzanie kapitałem ludzkim, zarządzanie finansami, zarządzanie marketingiem, zarządzanie w administracji publicznej, organizacja procesowa, zarządzanie w sektorze Horeca, rachunkowość i controlling oraz analiza danych.

Psychologia na WSB–NLU to 5-letnie studia magisterskie, nastawione na zdobywanie umiejętności praktycznych m.in. w ramach diagnozowania, profilowania, wydawania opinii, prowadzenia terapii czy wykorzystywania testów psychologicznych. Warto podkreślić, że są to jedne z najlepszych studiów psychologicznych w Polsce; oferta edukacyjna sądeckiej uczelni otrzymała akceptację Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Na kierunku psychologia dostępne są specjalności: psychologia kliniczna i osobowości, psychologia biznesu oraz neuropsychologia. Oczywiście zajęcia są prowadzone przez specjalistów – praktyków z zakresu psychologii, pedagogiki i neurologii.

Kolejnym z kierunków, jakie ma w swej ofercie Wyższa Szkoła Biznesu, jest informatyka. To studia I stopnia – inżynierskie. Co ją wyróżnia? Zajęcia prowadzą praktycy – zawodowi programiści biznesowi i developerzy gier. Studenci odbywają praktyki i staże w firmach patronackich, a już na III roku realizują rozbudowane projekty komercyjne dla największych firm. Co istotne, na kierunku informatyka stosowana jest innowacyjna metoda nauczania: nauczanie przez projekt (Project-Based Learning). Studenci informatyki mają do wyboru następujące specjalności: programista aplikacji biznesowych, programista gier komputerowych, analityk cyberbezpieczeństwa i grafik komputerowy.

I wreszcie najnowszy z kierunków oferowanych przez WSB–NLU, uruchomiony w październiku 2022 roku – prawo. 5-letnie jednolite prawnicze studia magisterskie zapewniają doskonałe przygotowanie z zakresu prawa zarówno pod kątem praktycznym, jak i teoretycznym. Do wyboru są trzy specjalności: prawo w biznesie, prawo w administracji oraz prawo ogólne.

Prawo w biznesie ma ubogacić studenta o wiedzę biznesową, m.in. z zakresu zarządzania. Druga specjalność – prawo w administracji – przygotowuje młodych ludzi do pracy np. w organach administracji, w różnych instytucjach czy organizacjach. Natomiast Prawo ogólne cieszy się ogromną popularnością wśród młodych ludzi rozpoczynających drogę kształcenia wyższego, ukończenie wiąże się uzyskaniem tytułu naukowego magistra

Brama w świat małego i wielkiego biznesu

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu, uczelnia na wskroś nowoczesna, to również niezwykła brama, przez którą można bezpiecznie wejść w świat małego i wielkiego biznesu.

https://www.wsb-nlu.edu.pl/
https://www.facebook.com/WSBNLUOfficial/

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo

Materiał oryginalny: Krynica Forum 2023. Wyższa Szkoła Biznesu w Nowym Sączu. Tu zdobędziesz wiedzę i praktyczne umiejętności! - Dziennik Zachodni

Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska