Krzczonów. Tragiczny wypadek. W zderzeniu ciężarówek zginął mężczyzna

Katarzyna HołujZaktualizowano 
We wtorek ok. godz. 9.30 w Krzczonowie (powiat myślenicki) na drodze powiatowej zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Jedna osoba nie żyje.

Do wypadku doszło w trakcie wymijania. Ze wstępnych informacji wynika, że jeden samochodów zaczepił w trakcie tego manewru o ładunek drugiego.

Droga Pcim-Tokarnia-Jordanów jest zamknięta i będzie jeszcze co najmniej do godz. 15.

Na miejscu tragedii pracują służby.

Zobacz także:

Agresja, krzyki i wyprzedzanie na trzeciego. Tacy są polscy kierowcy

Agresja, krzyki i wyprzedzanie na trzeciego. Tacy są polscy kierowcy

FLESZ: Pierwsza pomoc przy wypadkach drogowych. To musisz wiedzieć!

Czytaj także

Wideo

Materiał oryginalny: Krzczonów. Tragiczny wypadek. W zderzeniu ciężarówek zginął mężczyzna - Dziennik Polski

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 12

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-07-23T15:51:12 02:00, Gość:

Jeśli ktos jest rodziną Pana z wypadku który zginął lub osoba która ma kontakt z rodziną tego Pana proszę o kontakt mój e-mail: magdalenakowalczyk117@o2.pl

puknij się w łeb.

G
Gość
2019-07-23T15:51:12 02:00, Gość:

Jeśli ktos jest rodziną Pana z wypadku który zginął lub osoba która ma kontakt z rodziną tego Pana proszę o kontakt mój e-mail: magdalenakowalczyk117@o2.pl

Hiena

M
M
2019-07-23T22:05:23 02:00, Gość:

Kiedy Policja pojawi sie wreszcie na drogach prewencyjnie a nie tylko w razie wypadkow ?!!?? Wyprzedzanie na ciaglej (w tym tir tira), siedzdnie na zderzaku ( A4 i obwodnica Krk), prawie 100 w terenie zabudowanym to norma.

To gdzie ty jeździsz, ja takich zachowań w ogóle nie widzę.

G
Gość

Kiedy Policja pojawi sie wreszcie na drogach prewencyjnie a nie tylko w razie wypadkow ?!!?? Wyprzedzanie na ciaglej (w tym tir tira), siedzdnie na zderzaku ( A4 i obwodnica Krk), prawie 100 w terenie zabudowanym to norma.

G
Gość
2019-07-23T12:59:16 02:00, krzczonów.gosc:

Osoby znające zmarłego kierowcę ciężarówki lub jego rodzinę proszę o kontakt krasnowicz.e@wp.pl

2019-07-23T14:38:33 02:00, reder:

rodzina ma inne rzeczy na głowie niż odszkodowanie

Właśnie dlatego ci ludzie robią dobry biznes. Rodzina zdesperowana, nie ma głowy do papierów to ktoś robi to za nich za dobry %.

G
Gość
2019-07-23T10:55:32 02:00, Gość:

Zaczepił o ładunek. Tak to bywa, gdy buduje się drogi pod wymiary samochodu osobowego, dostawczego, a nie pod wymiary autobusu czy TIR-a. pas ruchu musi mieć 3,5 metra szerokości (chyba, że nie przewiduje się ruchu autobusów czy pełnowymiarowych ciężarówek), czyli jezdnia dwukierunkowa musi mieć 7 m. szerokości.

2019-07-23T13:28:52 02:00, Gość:

przewiduje się ruch, ale przewiduje się także, że autobusy i ciężarówki nie będą na tej drodze niczego i nikogo wymijac.

kolo, poczytaj co to jest mijanie... bo wydaje mi się że mylisz z wyprzedzaniem..;-P

L
LGBT
2019-07-23T15:51:12 02:00, Gość:

Jeśli ktos jest rodziną Pana z wypadku który zginął lub osoba która ma kontakt z rodziną tego Pana proszę o kontakt mój e-mail: magdalenakowalczyk117@o2.pl

Mam kontakt, ile zarobię?

G
Gość

Jeśli ktos jest rodziną Pana z wypadku który zginął lub osoba która ma kontakt z rodziną tego Pana proszę o kontakt mój e-mail: magdalenakowalczyk117@o2.pl

r
reder
2019-07-23T12:59:16 02:00, krzczonów.gosc:

Osoby znające zmarłego kierowcę ciężarówki lub jego rodzinę proszę o kontakt krasnowicz.e@wp.pl

rodzina ma inne rzeczy na głowie niż odszkodowanie

G
Gość
2019-07-23T10:55:32 02:00, Gość:

Zaczepił o ładunek. Tak to bywa, gdy buduje się drogi pod wymiary samochodu osobowego, dostawczego, a nie pod wymiary autobusu czy TIR-a. pas ruchu musi mieć 3,5 metra szerokości (chyba, że nie przewiduje się ruchu autobusów czy pełnowymiarowych ciężarówek), czyli jezdnia dwukierunkowa musi mieć 7 m. szerokości.

przewiduje się ruch, ale przewiduje się także, że autobusy i ciężarówki nie będą na tej drodze niczego i nikogo wymijac.

G
Gość

Zaczepił o ładunek. Tak to bywa, gdy buduje się drogi pod wymiary samochodu osobowego, dostawczego, a nie pod wymiary autobusu czy TIR-a. pas ruchu musi mieć 3,5 metra szerokości (chyba, że nie przewiduje się ruchu autobusów czy pełnowymiarowych ciężarówek), czyli jezdnia dwukierunkowa musi mieć 7 m. szerokości.

Dodaj ogłoszenie