Na drodze krajowej 52 w okolicach Krzywaczki zderzyły się dwa samochody. Do zdarzenia doszło w środę ok. godz. 13.30. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy od świadka zderzenia, pana Darka.
Kierowca forda ka najechał na tył poprzedzającego go citroena berlingo. W wyniku zderzenia jedno z aut wylądowało poza drogą. Podróżujący nie odnieśli obrażeń. Na miejsce nie została wezwana policja, ani pogotowie.
Byłaś (-eś) świadkiem wypadku? Daj nam znać! Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo! Przyślij je na adres [email protected]. Do Twojej dyspozycji są też nasze profile na Facebooku: Mój Reporter Kraków | Gazeta Krakowska
Nie każdy dziennikarz musi mieć prawo jazdy i taką wiedzę...
B
Bunia
Skoro nie odnieśli żadnych obrażen, nie było policji ani pogotowia to jaki to jest do jasnej ciasnej wypadek? Zwykła kolizja jakich setki każdego dnia.