https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ktoś podpalił w nocy stodołę w Płazie. Płonęły też dwa samochody

Od poniedziałku wieczór strażacy trzy razy wyjeżdżali do pożarów. Paliły się samochody w Barwałdzie Dolnym i Nieporazie oraz stodoła w Płazie.

W poniedziałek ok. godz. 22.46 chrzanowscy strażacy dostali zgłoszenie, że pali się stodoła w Płazie, przy ul. Jana III Sobieskiego koło kościoła. Na szczęście pożar został szybko zauważony i ugaszony. Spłonęło ok. 3 metry budynku. Akcja gaśnicza trwała do północy. Wstępnie ustalono, że było to podpalenie.

Ok. godz. 2 w nocy z poniedziałku na wtorek na ul. Tenczyńskiej w Nieporazie (powiat chrzanowski) zapaliło się auto dostawcze - fiat ducato, przewożący meble. Kiedy kierowca zauważył dym, zjechał na pobocze i wezwał strażaków. Akcja gaśnicza trwała ok. 45 minut. Prawdopodobna przyczyna to zwarcie instalacji elektrycznej.

Do pożaru samochodu, tym razem osobowego, doszło też w Barwałdzie Dolnym w poniedziałkowy wieczór. Pojazd prawie cały spłonął.

Olkuskie. Świętowali przy sobótce. Strażacy gasili kilka poż...

Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska