Liga Europy NA ŻYWO. Wyniki LE półfinały LIGA EUROPEJSKA LIVE

red/abZaktualizowano 
Liga Europy - wyniki, terminarz
Liga Europy - wyniki, terminarz By UEFA Europa League - Praca własna, Domena publiczna, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=20927812
Liga Europy - wszystkie wyniki w jednym miejscu. Aktualne wyniki LE, terminarz, pary LE. Na 9.05.2015 zaplanowane rewanżowe mecze półfinału. LIGA EUROPY NA ŻYWO 2018-19

LIGA EUROPY WYNIKI PÓŁFINAŁU (rewanże)

  • 9 maja (21): Valencia - Arsenal Londyn 2:4 (1:1), Gameiro 11, 58 - Aubameyang 17, 80, 88, Lacazette 50, awans: Arsenal

* * *

  • 9 maja (21): Chelsea Londyn - Eintracht Frankfurt 1:1 (1:0), karne 4:3, Cheek 28 - Jović 49; awans: Chelsea

* * *

* * *

LIGA EUROPY 2018-19, WYNIKI PÓŁFINAŁU

  • 2 maja: Arsenal Londyn - Valencia 3:1 (2:1), Lacazette 18, 26, Aubameyang 90 - Diakhaby 10
  • 2 maja: Eintracht Frankfurt - Chelsea Londyn 1:1 (1:1), Jović 23 - Rodriguez 45

WYNIKI I PROGRAM LIGI MISTRZÓW - TU

* * *

LIGA EUROPY WYNIKI 1/4 FINAŁU (rewanże):

18 kwietnia (21): Valencia - Villareal 2:0 (1:0), Lato 13, Parejo 54, awans: Valencia

***

18 kwietnia (21): Eintracht Frankfurt - Benfica Lizbona 2:0 (1:0), Kostić 37, Rode 67, awans: Eintracht

***

18 kwietnia (21): Napoli - Arsenal Londyn 0:1 (0:1), Lacazette 36, awans: Arsenal.

***

18 kwietnia (21): Chelsea Londyn - Slavia Praga 4:3 (4:1), Pedro Rodríguez 5, 27, Deli 10 samob., Giroud 17 - Soucek 26, Sevcík 51, 55, awans: Chelsea

LIGA EUROPY 1/4 FINAŁU (pierwsze mecze):

  • Arsenal Londyn - Napoli 2:0 (2:0), Ramsey 15, Koulibaly 25 samob.
  • Villareal - Valencia 1:3 (1:1), Cazorla 36 karny - Guedes 6, 90+3, Wass 90+1
  • Benfica Lizbona - Eintracht Frankfurt 4:2 (2:1), Joao Felix 21 karny, 43, 54, Ruben Dias 50 - Jović 40, Gonçalo Paciencia 72
  • Slavia Praga - Chelsea Londyn 0:1 (0:0), Alonso 86

***

LIGA EUROPY 1/8 finału - rewanże 14.03

  • 18:55: Krasnodar - Valencia 1:1 (0:0), Sulejmanow 85 - Guedes 90+3; pierwszy mecz: 1:2, awans: Valencia
  • 18:55: Dynamo Kijów - Chelsea Londyn 0:5 (0;3), Giroud 5, 33, 79, Alosno 45, Hudson-Odoi 78; pierwszy mecz: 0:3, awans: Chelsea
  • 18:55: Red Bull Salzburg - SSC Napoli 3:1 (1:1), Dabbur 25, Gulbrandsen 65, Leitgeb 90+2 - Millik 11; pierwszy mecz: 0:3, awans: Napoli
  • 21:00: Inter Mediolan - Eintracht Frankfurt 0:1 (0:1), Jović 6; pierwszy mecz: 0:0, awans: Eintracht
  • 21:00: Arsenal Londyn - Stade Rennais 3:0 (2:0), Aubameyang 5, 72, Maitland-Niles 15; pierwszy mecz: 1:3, awans: Arsenal
  • 21:00: Benfica Lizbona - Dynamo Zagrzeb 3:0 (0:0, 1:0) po dogrywce, Jonas 71, Ferro 94, Grimaldo 105; pierwszy mecz: 0:1, awans: Benfica
  • 21:00: Villarreal - Zenit St. Petersburg 2:1 (1:0), Moreno 29, Bacca 47 - Ivanović 90+1; pierwszy mecz: 3:1, awans: Villareal
  • 21:00: Slavia Praga - Sevilla 4:3 (1:1, 2:2) po dogrywce, Ngadeu-Ngadjui 15, Soucek 47 karny, van Buren 102, Kjaer 119 samob. - Ben Yedder 44 karny, Munir 54, Vazquez 98; pierwszy mecz: 2:2, awans: Slavia

***

LIGA EUROPY 1/8 finału - 7.03

  • 18.55: Eintracht Frankfurt - Inter Mediolan 0:0
  • 18.55: Dinamo Zagrzeb - Benfica Lizbona 1:0 (1:0), Petkovic 38
  • 18.55: Sevilla - Slavia Praga 2:2 (2:2), Ben Yedder 1, El Haddadi 28 - Stoch 25, Kral 39
  • 18.55: Stade Rennais - Arsenal 3:1 (1:1), [b]Bourigeaud 42, Monreal 65 samob., Sarr 88 - Iwobi 4
  • [b]18.55: Zenit Sankt Petersburg - Villarreal 1:3 (1:1), Azmoun 35 - Iborra33, Moreno 64, Morlanes 71
  • 21:00: Chelsea Londyn - Dynamo Kijów 3:0 (2:0), Rodriguez 9, Willian 17, Hudson-Odoi 90
  • 21.00: Napoli - Red Bull Salzburg 3:0 (2:0), Milik 10, Fabian 18, Onguene 58 samob.
  • 21:00: Valencia - Krasnodar 2:1 (2:0), Rodrigo 12, 25 - Claesson 63

LIGA EUROPY TV. PLAN TRANSMISJI NA ŻYWO

  • 18.45 Polsat Sport Premium 1: Eintracht Frankfurt - Inter Mediolan
  • 18.45 Polsat Sport Premium 2: Rennes - Arsenal
  • 18.45 Polsat Sport Premium 3: Sevilla - Slavia Praga
  • 18.45 Polsat Sport Premium 4: Zenit Sankt Petersburg - Villareal
  • 18.45 Polsat Sport Premium 5: Dinamo Zagrzeb - Benfica Lizbona
  • 20.50 Polsat Sport Premium 1: Napoli - RB Salzburg
  • 20.50 Polsat Sport Premium 2: Chelsea - Dynamo Kijów
  • 20.50 Polsat Sport Premium 3: Valencia - Krasnodar

LIGA EUROPY NA ŻYWO 1/16 FINAŁU - rewanże

LE 20.02, godz. 18:
Sevilla - Lazio Rzym 2:0 (1:0), Ben Yedder 20, Sarabia 78; awans: Sevilla

LIGA EUROPY NA ŻYWO 21.02, godz. 18.55

  • Arsenal - BATE Borysów 3:0 (2:0), Wołkow 4 samob., Mustafi 39, Papastathopoulos 60, awans: Arsenal
  • Dinamo Zagrzeb - Viktoria Pilzno 3:0 (2:0), Orsić 15, Dilaver 33, Petković 73, awans: Dinamo
  • Eintracht Frankfurt - Szachtar Donieck 4:1 (2:0), Jović 23, Haller 27, 80, Rebić 88 - Moraes 64; awans: Eintracht
  • SSC Napoli - FC Zurych 2:0 (1:0), Verdi 42, Ounas 75; awans: Napoli
  • Red Bull Salzburg - Club Brugge 4:0 (3:0), Schlager 17, Daka 29, 43, Dabbur 90; awans: Red Bull
  • Valencia - Celtic Glasgow 1:0 (0:0), Gameiro 70; awans: Valencia
  • Villarreal - Sporting Lizbona 1:1 (0:1), Fornals 80 - Fernandes 45; awans: Villareal
  • Zenit Sankt Petersburg - Fenerbahce Stambuł 3:1 (2:1), Ozdojew 4, Azmoun 37, 76 - Topal 43; awans: Zenit

LIGA EUROPY LIVE 21.02, godz. 21

  • Bayer Leverkusen - Krasnodar 1:1 (0:0), Aranguiz 87 - Sulejmanow 84; awans: Krasnodar
  • Benfica Lizbona - Galatasaray Stambuł 0:0; awans: Benfica
  • Dynamo Kijów - Olympiakos Pireus 1:0 (1:0), Sol 32; awans: Dynamo
  • Inter Mediolan - Rapid Wiedeń 4:0 (2:0), Vecino 11, Ranocchia 18, Perisić 80, Politano 87; awans: Inter
  • Real Betis - Stade Rennais 1:3 (1:2), Lo Celso 41 - Rensebaini 22, Ben Arfa 30, Niang 90; awans: Rennais
  • KRC Genk - Slavia Praga 1:4 (1:1), Trossard 1 - Coufal 23, Traore 55, Skoda 64, 68, awans: Slavia
  • Chelsea - Malmoe FF 3:0 (0:0), Giroud 56, Barkley 74, Hudson-Odoi 84; awans: Chelsea

LIGA EUROPY WYNIKI - 1/16 FINAŁU, pierwsze mecze

12 lutego:

  • Fenerbahce Stambuł - Zenit Sankt Petersburg 1:0 (1:0), Silmani 21

14 lutego, godz. 18.55:

  • BATE Borysów - Arsenal FC 1:0 (1:0), Dragun 45
  • FK Krasnodar - Bayer Leverkusen 0:0
  • Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona 1:2 (0:1), Diagne 54 - Salvio 27 karny, Seferovic 64
  • Lazio Rzym - Sevilla FC 0:1 (0:1), Ben Yedder 22
  • Olympiakos Pireus - Dynamo Kijów 2:2 (2:1), Koka 9, Dias 40 - Bujalski 28, Verbić 89
  • Rapid Wiedeń - Inter Mediolan 0:1 (0:1), Martinez 39
  • Stade Rennais - Real Betis 3:3 (3:1), Hunou 2, Garcia 10 samob., Ben Arfa 45 karny - Lo Ceslo 42, Sidnei 62, Lainez 90
  • Slavia Praga - KRC Genk 0:0

14 lutego, godz. 21

  • Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb 2:1 (0:1), Pernica 54, 83 - Olmo 41
  • Club Brugge - Red Bull Salzburg 2:1 (0:1), Denswil 64, Wesley 81 - Junuzović 17
  • FC Zurych - SSC Napoli 1:3 (0:2), Kololli 84 karny - Insigne 11, Callejon 21, Zielinski 77
  • Malmoe FF - Chelsea FC 1:2 (0:1), Christiansen 80 - Barkley 30, Giroud 59
  • Szachtar Donieck - Eintracht Frankfurt 2:2 (1:1), Marlon 10 karny, Taison 67 - Hinteregger 7, Kostić 50
  • Celtic Glasgow - Valencia 0:2 (0:1), Czeryszew 42, Sobrino 49
  • Sporting Lizbona - Villarreal 0:1 (0:1), Pedraza 3

LIGA EUROPY WYNIKI - GRUPA A

1. kolejka, 20 września
AEK Larnaka - FC Zurich 0:1 (0:0), Kololli 61
Łudogorec Razgrad - Bayer Leverkusen 2:3 (2:1), Keseru 8, Marcelinho 21 - Havertz 38, 69, Thelin 63

2. kolejka, 4 października
Bayer Leverkusen - AEK Larnaka 4:2 (1:1), Havertz 44, Alario 49, 88, Brandt 90 - Trickovski 25, Raspas 89
FC Zurich - Łudogorec Razgrad 1:0 (0:0), Palsson 84

3. kolejka, 25 października
AEK Larnaka - Łudogorec Razgrad 1:1 (1:1), Larena 25 karny - Lukoki 7
FC Zurich - Bayer Leverkusen 3:2 (1:0), Marchesano 44, Domgjoni 60, Odey 78 - Bellarabi 50, 53

4. kolejka, 8 listopada
Bayer Leverkusen - FC Zurich 1:0 (0:0), Jedvaj 60
Łudogorec Razgrad - AEK Larnaka 0:0

5. kolejka, 29 listopada
Bayer Leverkusen - Łudogorec Razgrad 1:1 (0:0), Weiser 85 - Marcelinho 69
FC Zurich - AEK Larnaka 1:2 (0:1), Khelifi 74 - Giannou 38, Trickovski 85

6. kolejka, 13 grudnia
AEK Larnaka - Bayer Leverkusen 1:5 (1:2), Catala 26 - Kohr 28,68, Alario 40 karny, 86, Paulinho 78
Łudogorec Razgrad - FC Zurich 1:1 (1:1), Świerczok 45 - Odey 21

1. Bayer Leverkusen61316-9
2. FC Zurich6107-6
3. AEK Larnaka656-12
4. Łudogorec Razgrad645-7

LIGA EUROPY - GRUPA B

1. kolejka, 20 września
Celtic Glasgow - Rosenborg Trondheim 1:0 (0:0), Griffiths 87
RB Lipsk - Red Bull Salbzurg 2:3 (0:2), Laimer 70, Poulsen 82 - Dabbur 20, Haidara 22, Gulbrandsen 89

2. kolejka, 4 października
Rosenborg Trondheim - RB Lipsk 2:3 (0:1), Jebali 79 - Augustin 12, Konate 54, Cunha 60
Red Bull Salzburg - Celtic Glasgow 3:1 (0:1), Dabbur 55, 73 karny, Minamino 61 - Edouard 2; czerwona kartka: Forrest (73, Celtic)

3. kolejka, 25 października
RB Lipsk - Celtic Glasgow 2:0 (2:0), Cunha 31, Bruma 35
Red Bull Salzburg - Rosenborg Trondheim 3:0 (1:0), Dabbur 34, 59 karny, Wolf 53

4. kolejka, 8 listopada
Celtic Glasgow- RB Lipsk 2:1 (1:0), Tierney 11, Edouard 79 - Augustin 79
Rosenborg Trondheim - Red Bull Salzburg 2:5 (0:4), Adegbenro 52, Jensen 61 - Minamino 5, 19, 45, Gulbransden 37, Hovland 57 samob.

5. kolejka, 29 listopada
Rosenborg Trondheim - Celtic Glasgow 0:1 (0:1), Sinclair 42
Red Bull Salzburg - RB Lipsk 1:0 (0:0), Gulbrandsen 74

6. kolejka, 13 grudnia
Celtic Glasgow - Red Bull Salzburg 1:2 (0:0), Ntcham 90 - Dabbur 67, Gulbrandsen 77
RB Lipsk - Rosenborg Trondheim 1:1 (0:0), Cunha 47 - Reginiussen 86

1. Red Bull Salzburg61817-6
2. Celtic Glasgow696-8
2. RB Lipsk679-8
4. Rosenborg Trondheim614-14

LIGA EUROPY - GRUPA C

1. kolejka, 20 września
FC Kopenhaga - Zenit St. Petersburg 1:1 (0:1), Sotiriou 63 - Mak 44
Slavia Praga - Girondins Bordeaux 1:0 (1:0), Zmrhal 35.

2. kolejka, 4 października
Girondins Bordeaux - FC Kopenhaga 1:2 (0:1), Sankhare 84 - Sotiriou 42, Skov 90+2; czerwona kartka: Zeca (90+4, Kopenhaga)
Zenit St. Petersburg - Slavia Praga 1:0 (0:0), Kokorin 80

3. kolejka, 25 października
FC Kopenhaga - Slavia Praga 0:1 (0:0), Matousek 46
Zenit St. Petersburg - Girondins Bordeaux 2:1 (1:1), Dzjuba 40, Kazjajew 85 - Briand 26

4. kolejka, 8 listopada
Girondins Bordeaux - Zenit St. Petersburg 1:1 (1:0), Kamano 35 - Zabolotny 72
Slavia Praga - FC Kopenhaga 0:0

5. kolejka, 29 listopada
Girondins Bordeaux - Slavia Praga 2:0 (0:0), De Preville 49, Kounde 90
Zenit St. Petersburg - FC Kopenhaga 1:0 (0:0), Mak 60

6. kolejka, 13 grudnia
FC Kopenhaga - Girondins Bordeaux 0:1 (0:0), Briand 74
Slavia Praga - Zenit St. Petersburg 2:0 (2:0), Zmrhal 32, Sstoch 41

1. Zenit St. Petersburg6116-5
2. Slavia Praga6104-3
3. Girondins Boredaux676-6
4. FC Kopenhaga653-5

LIGA EUROPY - GRUPA D

1. kolejka, 20 września
Dinamo Zagrzeb - Fenerbahce Stambuł 4:1 (2:0), Sunjić 16, Hajrović 27, 57, Olmo 60 - Neustaedter 47
Spartak Trnawa - RSC Anderlecht 1:0 (0:0), Oravec 79

2. kolejka, 4 października
RSC Anderlecht - Dinamo Zagrzeb 0:2 (0:1), Hajrović 20 karny, Gojak 68; czerwone kartki: Vranjes (46) - Theophile-Catherine (90)
Fenerbahce Stambuł - Spartak Trnawa 2:0 (0:0), Slimani 52, 69

3. kolejka, 25 października
RSC Anderlecht - Fenerbahce Stambuł 2:2 (1:0), Bakkkali 35, 50 - Frey 53, Al Kaldrim 57
Spartak Trnawa - Dinamo Zagrzeb 1:2 (1:0), Ghorbani 32 - Gavranović 64, Osrić 77

4. kolejka, 8 listopada
Fenerbahce Stambuł - RSC Anderlecht 2:0 (0:0), Valbuena 71, Frey 74; cz.k. Bakkali 79 (Anderlecht)
Dinamo Zagrzeb - Spartak Trnawa 3:1 (2:0), Gojak 22, Kadlec 36 samob., Orsić 80 - Tchanturishvili 63

5. kolejka, 29 listopada
RSC Anderlecht - Spartak Trnawa 0:0
Fenerbahce Stambuł - Dinamo Zagrzeb 0:0

6. kolejka, 13 grudnia
Dinamo Zagrzeb - RSC Anderlecht 0:0
Spartak Trnawa - Fenerbahce Stambuł 1:0 (1:0), Yilmaz 41

1. Dinamo Zagrzeb61411-3
2. Fenerbahce Stambuł687-7
2. Spartak Trnawa674-7
3. RSC Anderlecht632-7

LIGA EUROPY - GRUPA E

1. kolejka, 20 września
Arsenal Londyn - Worskla Połtawa 4:2 (1:0), Aubameyang 32, 56, Welbeck 48, Oezil 74 - Czesnakow 77, Szarpar 90
Sporting Lizbona - Karabach Agdam 2:0 (0:0), Raphinha 54, Cabral 88.

2. kolejka, 4 października
Karabach Agdam - Arsenal Londyn 0:3 (0:1), Papastathopoulos 5, Smith-Rowe 53, Guendouzi 80
Worskla Połtawa - Sporting Lizbona 1:2 (1:0), Kułach 10 - Montero 90, Cabral 90+3

3. kolejka, 25 października
Karabach Agdam - Worskla Połtawa 0:1 (0:0), Kułach 48
Sporting Lizbona - Arsenal Londyn 0:1 (0:0), Welbeck 78

4. kolejka, 8 listopada
Arsenal Londyn - Sporting Lizbona 0:0
Worskla Połtawa - Karabach Agdam 0:1 (0:1), Abdullajew 13

5. kolejka, 29 listopada
Karabach Agdam - Sporting Lizbona 1:6 (1:3), Zoubir 13 - Dost 5 karny, Fernandes 20, 75, Nani 33, Diaby 65, 82
Worskla Połtawa - Arsenal Londyn 0:3 (0:3), Smith-Rowe 11, Ramsey 27 karny, Willock 41

6. kolejka, 13 grudnia
Arsenal Londyn - Karabach Agdam 1:0 (1:0), Lacazette 16
Sporting Lizbona - Worskla Połtawa 3:0 (3:0), Montero 17, Luiz 35, Dalku 45 samob.

1. Arsenal Londyn61612-2
2. Sporting Lizbona61313-3
3. Worskla Połtawa634-13
4. Karabach Agdam632-13

LIGA EUROPY - GRUPA F

1. kolejka, 20 września
F91 Dudelange - AC Milan 0:1 (0:0), Higuain 59
Olympiacos Pireus - Real Betis Balompie 0:0

2. kolejka, 4 października
AC Milan - Olympiacos Pireus 3:1 (0:1), Cutrone 70, 79, Higuain 76 - Guerrero 14
Real Betis Balompie - F91 Dudelange 3:0 (0:0), Sanabria 56, Celso 80, Herrera 88

3. kolejka, 25 października
AC Milan - Real Betis Balompie 1:2 (0:1), Cutrone 83 - Sanabria 30, Lo Celso 54; cz. k. Castillejo (90, Milan)
F91 Dudelange - Olympiacos Pireus 0:2 (0:0), Torosidis 66, Jordanov 81 samob.

4. kolejka, 8 listopada
Olympiacos Pireus - F91 Dudelange 5:1 (4:0), Torosidis 6, Fortounis 15, 36, Christodoulopoulos 26, Koka 70 - Sinani 69
Real Betis Balompie - AC Milan 1:1 (1:0), Lo Celso 12 - Suso 62

5. kolejka, 29 listopada
AC Milan - F91 Dudelange 5:2 (1:1), Cutrone 21, Stelbio 66 samob., Calhanoglu 70, Schnell 78 samob., Borini 81 - Stolz 39, Turpel 49
Real Betis Balompie - Olympiacos Pireus 1:0 (1:0), Canales 39

6. kolejka, 13 grudnia
Olympiacos Pireus - AC Milan 3:1 (0:0), Cisse 60, Zapata 70 samob., Fortounis 81 - Zapata 72
F91 Dudelange - Real Betis Balompie 0:0

1. Real Betis Balompie6127-2
2. Olympiacos Pireus61011-6
3. AC Milan61012-9
4. F91 Dudelange613-16

LIGA EUROPY - GRUPA G

1. kolejka, 20 września
Rapid Wiedeń - Spartak Moskwa 2:0 (0:0), Timofjejew 50 samob., 20. Murg 69
Villareal - Glasgow Rangers 2:2 (1:0), Bacca 1, Moreno 69 - Arfield 67, Lafferty 76

2. kolejka, 4 października
Glasgow Rangers - Rapid Wiedeń 3:1 (1:1), Morelos 43, 90+4, Tevernier 84 karny - Berisha 41
Spartak Moskwa - Villareal 3:3 (1:1), Ze Luis 34 karny, 82, Melgarejo 85 - Ekambi 13, Fornals 49, Cazorla 90+6 karny

3. kolejka, 25 października
Glasgow Rangers - Spartak Moskwa 0:0
Villareal - Rapid Wiedeń 5:0 (3:0), Fornals 26, Ekambi 30, Barac 45 samob., Raba 63, Moreno 85; cz.k. Costa (79, Villareal)

4. kolejka, 8 listopada
Rapid Wiedeń - Villareal 0:0
Spartak Moskwa - Glasgow Rangers 4:3 (2:3), Melgarejo 22, Goldson 35 samob., Ariano 58, Hanni 59 - Eremenko 5 samob., Candeias 27, Middleton 41

5. kolejka, 29 listopada
Spartak Moskwa - Rapid Wiedeń 1:2 (1:0), Ze Luis 20 - Muldur 80, Schobesberger 90
Glasgow Rangers - Villareal 0:0

6. kolejka, 13 grudnia
Rapid Wiedeń - Glasgow Rangers 1:0 (0:0), Ljubicić 84
Villareal - Spartak Moskwa 2:0 (1:0), Chukwueze 10, Ekambi 48; cz.k. Costa (Villareal, 90)

1. Villareal61012-5
2. Rapid Wiedeń6106-9
3. Glasgow Rangers668-8
4. Spartak Moskwa658-12

LIGA EUROPY - GRUPA H

1. kolejka, 20 września
Lazio Rzym - Apollon Limassol 2:1 (1:0), Alberto 14, Immobile 84 karny - Zelaya 87
Olympique Marsylia - Eintracht Frankfurt 1:2 (1:0), Ocampos 3 - Torro 52, Jović 89; czerwonka kartka: Wilems (59, Eintracht)

2. kolejka, 4 października
Apollon Limassol - Olympique Marsylia 2:2 (0:0), Marković 74, Zelaya 90 - Payet 50, Gustavo 67
Eintracht Frankfurt - Lazio Rzym 4:1 (2:1), Da Costa 4, 90+4, Kostić 28, Jović 52 - Parolo 23; czerwone kartki: Basta (45, Lazio), Correa (58, Lazio)

3. kolejka, 25 października
Eintracht Frankfurt - Apollon Limassol 2:0 (2:0), Kostić 13, Haller 32
Olympique Marsylia - Lazio Rzym 1:3 (0:1), Payet 86 - Wallace 10, Caicedo 60, Marusic 90

4. kolejka, 8 listopada
Apollon Limassol - Eintracht Frankfurt 2:3 (0:1), Zelaya 71, 90 karny - Jović 17, Haller 55, Gacinović 58; cz.k. Stendera (81, Eintracht)
Lazio Rzym - Olympique Marsylia 2:1 (1:0), Parolo 45, Correa 56 - Thauvin 60

5. kolejka, 29 listopada
Apollon Limassol - Lazio Rzym 2:0 (1:0), Fuapala 31, Marković 82
Eintracht Frankfurt - Olympique Marsylia 4:0 (2:0), Jović 1, 67, Gustavo 17 samob., Saur 62 samob.

6. kolejka, 13 grudnia
Lazio Rzym - Eintracht Frankfurt 1:2 (0:0), Correa 56 - Gacinović 65, Haller 71
Olympique Marsylia - Apollon Limassol 1:3 (1:2), Thauvin 11 - Maglica 9 karny, 30, Stylianou 49; cz.k. Kamara (OM, 8), Ocampos (OM, 90)

1. Eintracht Frankfurt61817-5
2. Lazio Rzym 699-11
3. Apollon Limassol6710-10
4. Olympique Marsylia616-16

LIGA EUROPY - GRUPA I

1. kolejka, 20 września
Besiktas Stambuł - Sarpsborg 08 3:1 (0:0), Babel 51, Roco 69, Lens 82 - Zachariassen 90+5
KRC Genk - Malmoe FF 2:0 (1:0), Trossard 37 - Samata 71

2. kolejka, 4 października
Malmoe FF - Besiktas Stambuł 2:0 (0:0), Erkin 53 samob., Rosenberg 76 karny
Sarpsborg 08 - KRC Genk 3:1 (1:0), Mortensen 18, 63, Zachariassen 54 - Trossard 49

3. kolejka, 25 października
Besiktas Stambuł - KRC Genk 2:4 (0:1), Love 74, 86 - Samata 23, 70, Ndongala 81, Piotrowski 83
Sarpsborg 08 - Malmoe FF 1:1 (0:0), Halvorsen 87 - Vindheim 79

4. kolejka, 8 listopada
KRC Genk - Besiktas Stambuł 1:1 (0:1), Berge 87 - Quaresma 16
Malmoe FF - Sarpsborg 08 1:1 (0:0), Antonsson 67 - Mortensen 63

5. kolejka, 29 listopada
Malmoe FF - KRC Genk 2:2 (0:1), Lewicki 65, Antonsson 67 - Pozuelo 42, Paintsil 53
Sarpsborg 08 - Besiktas Stambuł 2:3 (2:0), Muhkammed 1, Heintz 6 - Lens 62, 90, Love 66

6. kolejka, 13 grudnia
Besiktas Stambuł - Malmoe FF 0:1 (0:0), Antonsson 51, czc.k. Quaresma (Beskitas, 65)
KRC Genk - Sarpsborg 08 4:0 (2:0), Gano 3, Painstil 5, Berge 64, Aidoo 67

1. KRC Genk 61114-8
2. Malmoe FF 697-6
3. Besiktas Stambuł679-11
4. Sarpsborg 08658-13

LIGA EUROPY - GRUPA J

1. kolejka, 20 września
Akhisarspor - Krasnodar 0:1 (0:1), Claesson 26
Sevilla - Standard Liege 5:1 (2:1), Banega 8, 74 karny, Vazquez 41, Ben Yedder 49, 70 - Djenepo 39

2. kolejka, 4 października
Krasnodar - Sevilla 2:1 (0:0), Pereira 72, Okriaszwili 88 - Nolito 43
Standard Liege - Akhisarspor 2:1 (2:1), Emond 17, Djenepo 40 - Ayik 32; czerwona kartka: Ymulu (82, Akhisarspor)

3. kolejka, 25 października
Sevilla - Akhisarspor 6:0 (3:0), Mesa 7, Sarabia 9 karny, Lukac 35 samob., Muriel 50, Promes 60, Mercado 67
Standard Liege - Krasnodar 2:1 (0:1), Emond 47, Laifis 90 - Ari 39

4. kolejka, 8 listopada
Akhisarspor - Sevilla 2:3 (0:2), Manu 52, Ayik 78 - Nolito 12, Muriel 38, Banega 87 karny; cz.k. Gomez (Sevilla, 56)
Krasnodar - Standard Liege 2:1 (0:1), Sulejmanow 79, Wanderson 82 - Carcela-Gonzalez 19

5. kolejka, 29 listopada
Krasnodar - Akhisarspor 2:1 (0:1), Gazinskij 49, Ari 57 - Serginho 24
Standard Liege - Sevilla 1:0 (0:0), Djenepo 62; cz.k. Sarabia (68, Sevilla)

6. kolejka, 13 grudnia
Akhisarspor - Standard Liege 0:0
Sevilla - Krasnodar 3:0 (2:0), Ben Yedder 5, 10, Banega 49 karny; cz.k. Ramirez (Krasnodat 48)

1. Sevilla6918-6
2. Krasnodar6128-8
3. Standard Liege6107-9
4. Akhisarspor 5[/6td]14-14

LIGA EUROPY - GRUPA K

1. kolejka, 20 września
Dynamo Kijów - Astana 2:2 (2:1), Cygankow 11, Garmasz 45 - Anicić 21, Murtazayev 90
Rennes - Jablonec 2:1 (1:0), Sarr 31, Ben Arfa 90+1 karny - Travnik 54

2. kolejka, 4 października
Astana - Rennes 2:0 (0:0), Zaynutdinov 64, Tomasov 90
Jablonec - Dynamo Kijów 2:2 (1:2), Hovorka 33, Travnik 81 - Cygankow 8, Garmasz 14

3. kolejka, 25 października
Jablonec - Astana 1:1 (1:1), Povazanec 4 - Henrique 11
Rennes - Dynamo Kijów 1:2 (1:1), Grenier 40 - Kędziora 21, Bujalski 89; cz.k. Szepielew (85, Dynamo)

4. kolejka, 8 listopada
Astana - Jablonec 2:1 (1:1), Henrique 18, Postnikov 88 - Maewski 40 samob.
Dynamo Kijów - Rennes 3:1 (1:0), Verbić 13, Mykolenko 68, Szaparebko 73 - Siebatcheu 89

5. kolejka, 29 listopada
Astana - Dynamo Kijów 0:1 (0:1), Verbic 29
Jablonec - Rennes 0:1 (0:0), Grenier 55

6. kolejka, 13 grudnia
Dynamo Kijów - Jablonec 0:1 (0:1), Dolezal 10
Rennes - Astana 2:0 (1:0), Sarr 68, 73

1. Dynamo Kijów61110-7
2. Rennes697-8
3. Astana687-7
4. Jablonec656-8

LIGA EUROPY - GRUPA L

1. kolejka, 20 września:
PAOK Saloniki - Chelsea Londyn 0:1 (0:1), Willian 7
MOL Vidi Szekesfehervar - BATE Borysów 0:2 (0:1), Tuominen 27, Filipienko 85; czerwona kartka: Filipović (90, BATE)

2. kolejka, 4 października
BATE Borysów - PAOK Saloniki 1:4 (0:3), Skawysz 61 - Prijović 6, Jaba 11, 17, Pelkas 73
Chelsea Londyn - MOL Vidi Szekesfehervar 1:0 (0:0), Morata 70

3. kolejka, 25 października
Chelsea Londyn - BATE Borysów 3:1 (2:0), Lotus-Cheek 2, 8, 54 - Rios 79
PAOK Saloniki - MOL Vidi Szekesfehervar 0:2 (0:2), Huszti 12, Stopira 45

4. kolejka, 8 listopada
BATE Borysów - Chelsea Londyn 0:1 (0:0), Giroud 52
MOL Vidi Szekesfehervar - PAOK Saloniki 1:0 (0:0), Milanov 50

5. kolejka, 29 listopada
BATE Borysów - MOL Vidi Szekesfehervar 2:0 (1:0), Signewicz 22, Ivanić 85
Chelsea Londyn - PAOK Saloniki 4:0 (2:0), Giroud 27, 37, Hudson-Ododi 60, Morata 70

6. kolejka, 13 grudnia
PAOK Saloniki - BATE Borysów 1:3 (0:3), Prijović 59 - Skawysz 18, Signiewicz 41 karny, 45; cz.k. Signiewicz (BATE, 62)
MOL Vidi Szekesfehervar - Chelsea Londyn 2:2 (1:1), Ampadu 32 samob., Nego 56 - Willian 30, Giroud 75

Wideo

Materiał oryginalny: Liga Europy NA ŻYWO. Wyniki LE półfinały LIGA EUROPEJSKA LIVE - Gazeta Krakowska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3