https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Łukasz Szumowski pojechał na wakacje do Hiszpanii! Przyłapano go na Fuerteventurze

red.
Były już minister zdrowia Łukasz Szumowski został przyłapany na wakacjach! Jak się okazuje Szumowski postanowił wypocząć na hiszpańskiej wyspie Fuerteventurze na Wyspach Kanaryjskich. Nie byłoby w tym nic zdrożnego, gdyby nie trwająca pandemia koronawirusa. Internauci są wściekli.

Internauci wypominają Szumowskiemu, że jeszcze nie tak dawno, bo pod koniec lipca w Polsacie mówił, że "jadąc za granicę, trochę ryzykujemy". Może się zdarzyć, że epidemia gdzieś "wybuchnie" i będziemy "zamykali powroty"; takie jest ryzyko wyjazdów w czasie pandemii - informował ówczesny szef resortu zdrowia.

To tylko niektóre komentarze internautów:

Ministerstwo Zdrowia chce zakazu lotu do i z Hiszpanii oraz kwarantanny dla powracających i apeluje, by wakacje spędzać w Polsce. W tym czasie były minister zdrowia leci na Wyspy Kanaryjskie (Hiszpania) i zakaz lotów zostaje przesunięty o tydzień, aż sobie wróci z wakacji?

Łukasz Szumowski przestał być ministrem zdrowia i od razu poleciał na Wyspy Kanaryjskie. O spędzaniu wakacji w Polsce i ryzyku zagranicznych podróży mówił minister Łukasz Szumowski, a na wczasy poleciał obywatel Łukasz Szumowski. Piękne podsumowanie ministerialnej kariery.

Jak jednak widać, skoro już nie jest ministrem zdrowia, już nie musi się tym aż tak przejmować.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

B
Bolesław Kurek

a w Polsce robił strefy żółte i czerwone a samo poleciał na gorsze. co za kanciarz

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska